Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

Gears of War to TPP - Third Person Perspective. ;)

Gears of War to również TPS - Third Person Shooter :wink:

A tak na serio to po obejrzeniu trainera z gears of war stwierdzam, że przypomina mi ta gra rainbow six: vegas. Wiem, że RS:V jest taktycznym FPS-em, ale "przyklejanie" się do muru i prowadzenie ognia z tej pozycji jest, w obu tych produkcjach bardzo podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fj_1 PL

Coraz bardziej się kompromitujesz. Jeżeli tak napisali w CDA to popełnili zwykłego babola. Gdyby napisali, że stalker to platformówka też byś uwierzył?

TUTAJ masz dowód(spójrz na kategorię), że GoW nie jest FPS-em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint ->Już samo CD-Action twierdzi, że GoW jest FPS-em. Umiesz trochę myśleć?

Ai, jak powiedział poprzednik - najwyżej popełnili błąd. A w dodatku - wystarczy spojrzeć na screeny, żeby zobaczyć, ze GoW w żadnym wypadku nie jest First Person Shooterem... A czy Mariusz umie myśleć? A ty umiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak agresywna obrona podparta oytaniami egzystencjalnymi...

Asx ->

Nie czyni, bo celownik jest też w TPS-ach i grach akcji.

Czyżbym wyraził sie nie dość jasno?

Nie chodziło mi o obecność celownika, tylko o możliwość chwilowej zmiany perspektywy na pierwszoosobową celem lepszego wycelowania.

Swoją drogą nie pamiętam czy da się to zrobić w GoW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już samo CD-Action twierdzi, że GoW jest FPS-em. Umiesz trochę myśleć?

Sam nie umiesz myśleć samodzielnie, skoro opierasz się wyłącznie na tym, co napisali w CDA, w dodatku błędnie :) A może napisali, ile jest FPS (frames per second - klatek na sekundę) w GoW? :D Obstawiam, że w NTSC jest 60 :twisted:

Poza tym - nie znasz znaczenia skrótów, którymi się posługujesz, bardzo mało wiesz o grze, o której mowa i jeszcze wyzywasz ludzi :)

I tak na marginesie - CDA nie jest najlepszym pismem, jeśli chodzi chodzi o wiedzę o grach konsolowych, sięgnij po Neo Plus lub PSX Extreme. Pamiętam jeszcze wątpliwego poziomu żarty z kontrolera do Wii, który jak na złość okazał się wielkim sukcesem ;)

Krótko: fj_1 PL nikt nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne xD

A czy Mariusz umie myśleć?

Nie umiem, od tego mam CDA ;) Swoją drogą to może być sygnał dla Microsoft PL, żeby więcej pokazywali w empikach GoW, skoro ludzie nie wiedzą, co to ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gear of War będzie napewno na PC!To bardzo dobra wiadomość(konsolowcy-ha,ha exlusive niby :twisted: )...

Oto treść newsa z najnowszego Clicka:

"Od dawna wiedzieliśmy, że tak będzie, ale miło mieć oficjalne potwierdzenie. Mark Rein z Epic Games powiedział, że tan największy killer-opp X360 na pewno kiedyś pojawi się na PeCetech.Niestety prace nad konwersją jeszcze się nie rozpoczęły"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przeciek, wyciek, itd. itp. czyli GoW PC coraz bliżej :)

Telenoweli pt. "Gears of War na PC" ciąg dalszy. Według niepotwierdzonych doniesień, Epic pracuje nad konwersją xboksowego hitu na komputery osobiste. Tymczasem gra w swej pierwotnej wersji niezmiennie święci spore sukcesy.

Jak donoszą zachodnie serwisy, podczas trwającej w San Francisco Game Developers Conference przedstawiciele firmy Epic zdradzili, że pracują nad PeCetową wersją shootera Gears of War. Już w zeszłym miesiącu Mark Rein stwierdził, że konwersja gry na komputery osobiste jest nieunikniona i pozostaje jedynie kwestią czasu. Zabezpieczał się jednak faktem, iż technologia komputerowa musi zostać udoskonalona, co może potrwać nawet kilka lat.

Gears of War

Zresztą, o PeCetowej wersji Gears of War mówi się już od długiego czasu. Czy tym razem doczekamy się pewnej informacji, czy też za 2 tygodnie usłyszymy kolejne dementi?

Użytkownicy PeCetów powinni mocno ściskać kciuki, aby pogłoski o tworzeniu komputerowej wersji Gears of War okazały się prawdą. Shooter w wersji na Xboksa 360 święci triumfy. Podczas gali wręczenia nagórd Game Developers Choice gra zwyciężyła w trzech spośród siedmiu kategorii - styl artystyczny, technologia, oraz tej najważniejszej - gra roku. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że przyznają je ludzie z branży, którzy, jak nikt inny, znają się na rzeczy.

Czyli uzupełnienie informacji od jojok21 źródło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemem "docelowym" będzie pewnie Vista, a sama premiera...pewnie na gwiazdkę - przecież wtedy najlepiej się sprzedają tytuły...

Tak, GoW pewnie będzie for Vista. Małe szanse, żeby ruszył na XPku. Ale właśnie konwersja powinna 3mać klasę.

pewnie na gwiazdkę - przecież wtedy najlepiej się sprzedają tytuły

Pytanie tylko kiedy ukaże się w Polsce. Mam nadzieję, że nie będzie obsuwy względem innych krajów. Ale czas na lokalizację mieć muszą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Przciek o Gears of War na PC

Gears of War na PC!!

Przeczytaliście tytuł newsa. Więc jesteście o krok od zawału serca. Uspokójcie się. Oddychajcie powoli. Współzałożyciel Epic Games, na tegorocznych GDC zapowiedział wprawdzie że Gears of War ukaże się na PC. Jednak nie podał konkretnego terminu.

I tu naprzeciw wychodzi dobrze znany graczom magazyn The Inquirer, który może nie zasłynął z wielu sprawdzonych wiadomości. Ale co jakiś czas redaktorom tegoż magazynu uda się natrafić na jakąś ciekawą informację, którą przeoczymy, a finalnie okazuje się prawdą.

Tak więc do rzeczy. Wspomniany magazyn utrzymuje że dotarł do informacji jakoby Gears od War było już gotowe na PC ! Gra wymaga jedynie dopracowania kodu i poprawienia niektórych elementów, ale mogłaby zostać wydana nawet teraz.

Cóż. O Gears of War na PC napisano już tyle, że wolimy zachować dystans i przysłowiowy olimpijski spokój... A o tym co nas czeka w GoW możecie przeczytać w naszej recenzji tego tytułu na konsolę Xbox 360

Wiec Radujcie sie Pecetowcy bo niedługo dostaniemy GOW

News Wziety z Gry WP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...z GoW może być tak samo jak z Halo.

Mi sie akurat Halo podoba. BARDZO

Przy okazji chciałem przeprosić za moją nierozumną dyskusję na temat gatunku GoW.

GOW!

Eee... tzn. WOW!! Coś się jednak w naszym kraju zmienia... na lepsze.

<Gears of War na PC!!>

Bardzo prawdopodobne.

To by wyjaśniało dlaczego "jeszcze nie rozpoczęli prac nad konwersją".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczeli Prace nad Konwersja przeczytaj dokładnie mój Post

Szczerze mówiąc to w Twoim poście jest napisane, że konwersja już jest gotowa, teraz pozostało już tylko dopracować kod gry/

Ciekawy jestem, kto się zajmie dystrybucją tej gry na terenie PL.

A grał ktoś może w GoW na konsoli>> Jeżeli tak, to jak wrażenia>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotek i ploteczek ciąg dalszy:

Firma Epic zaprzeczyła, jakoby na konferencji GDC została zapowiedziana kontynuacja Gears of War. Nic oficjalnego w tej sprawie jeszcze nie powiedziano.

Plotki na temat zapowiedzi Gears of War 2 pojawiły się po wystąpieniu Cliffa Bleszinskiego - projektanta z firmy Epic - na Game Developers Conference. Rzekomo powiedział on, że jego firma rzeczywiście planuje stworzenie sequela hitowego shootera na Xboksa 360. Wygląda jednak na to, że ktoś nadinterpretował...

Gears of War

Jak bowiem napisał na oficjalnym forum Gears of War Mark Rein, wiceprezes Epic Games, kontynuacja gry nie została zapowiedziana. Na potwierdzenie nieuniknionego musimy więc najwyraźniej jeszcze chwilę poczekać (nieuniknionego nie tylko dlatego, że takie hity zawsze mają kontynuacje, ale również dlatego, że Epic zapowiadał już plany rozwinięcia Gears of War w serię).

Zresztą, o planach dotyczących rozwoju Gears of War w cały cykl mówił również wspomniany Mark Rein. Odpowiadając swego czasu na plotki, według których ów shooter miałby zostać rozwinięty w trylogię, powiedział: "Jeżeli jesteśmy w stanie tworzyć doskonałej jakości gry, których fani zdecydowanie oczekują, to czemu mielibyśmy zatrzymywać się na trzech?"

Co najmniej jedna kolejna odsłona jest więc raczej pewna, pozostaje pytanie - kiedy.

News pochodzi z gram.pl

A co do dystrybucji Pl mysle ze to bedzie Cenega lub UbiSoft

A ja myślę, że CDP lub Eidos :wink: Ubi nie dystrybuuje gier na Polskę, jest wydawcą, z tego co mi wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny humor w Gears Of War :twisted: :

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=51444

Scena 9 - Friendship wymiata :lol2: .

Podobno rozpoczęły się prace nad egranizacją tego tytułu. Ciekawi mnie jaka będzie fabuła filmu.

EDIT

Kolejny klimatyczny trailer nawiązujący do popularnego ostatnio filmu:

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=51817

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i odkapuje temat ale ledwo co zakupiłem 360 i wlasnie Gears of War. Gra jest niesamowita. Grałem w mnóstwo strzelanek ale najbardziej mi sie podoba ten system chowania sie za przeszkodą. Gram dopiero od 4 godzin (nie moge za cho***ę przejsc etapu z berserkrem - pomóżcie) a już mnie wciągnęło, że omal nie dostałem ataku padaczki :D. Chyba najlepszy tutuł startowy na Xboxa i jedna z najlepszych strzelanek na konsole. O oprawie nie muszę wspominac bo z kuzynkiem zbierliśmy szczęki przez 15 min po obejrzeniu modeli postaci :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje min. GameSpot, czy też rodzime gry-online - gra Gears of War zagości na blaszakach jeszcze tym roku!

Jeżeli poziom konwersji będzie taki jak przy Lost Planet to jestem spokojny :)

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35018

Heh, znów trzeba zacząć zbierać na nowego kompa ;] Coś mi się wydaje, że GoW nie będzie ostatnią tak wielką grą która doczeka się wersji na PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...