Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Burnout (seria)

Polecane posty

Thx za temat. :D Burnout to najlepsza seria wyścigowa na konsole. Po prostu pod względem wizualnym jest genialna. Ile razy podczas wyścigu przy prędkości 200km/h przywalałem swoją bryką na czołówkę autobusu aby zobaczyć jak efektownie się rozpryskuje. Natomiast sam tryb kraksy i zdobywania kasy... czysta poezja :wink: Te wybuchy, te karambole. Ach, szkoda że nie ma na PieCyka. Hicior by był murowany :( Trójka i czwórka najlepsze. A jaki ma być Burnout na konsolę następnej generacji...

ps. sam nie mam konsoli ale grałem u znajomego na Xbox'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadna część nie grałem. Widziałem tylko na Hyperze materiał z cyklu fresh air o Burnout 3- revenge. Gierka świetna pod każdym względem. Gdyby tak robili NFS-y... Szkoda tylko, że licencji brak. W wielkim skrócie. Powalająco dynamiczna, śliczna grafika, stłuczki, wybuchy i rózne bajery. Nic dodać nic ująć :D Więcej takich gier (no i oczywiście- Dajcie Burnouta na PC!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach Burni, Burni, Burni... PAN I WŁADCA wyścigów arcade, dzilei i rządzi, oddziela mężczyzn od chłopców, ziarno od plewu i... dobra ta gra jest przewy*****sta definitywnie i na amen

jest pięknie, błyszczy się, świeci, chałasuje, pędzi jak jasny wuj i miga na wszytskie strony! czyli to czego ywmagamy od gier konsolowych zostalo uwzględnione ^^

jezeli myślicie że cos jest szybkie, to wiedzcie nie jest, bo szybki jest Burnout, trójka zredefiniowąla pojęcie szybkości w moim słowniku, pomykanie pod prąd na czteropasmówce w godzinach szczytu robi, po wąskich europejskich drogach robi, po zatloczonych azjatyckich trasach robi

i ta szyyyyyyyyyyyyyybkoooooooooooooooooość :twisted: :twisted: :twisted:

każda próba porównania nfsa, czy jakiegokolwiek innego racera nie-symulatora jest bez sensu, Burni wygrywa przed walką

....no i to ustawianie autka bokiem, boost, poślizg, kolejny boost, takedown, boost, jazda pod brąd, boost, boost, takedown, boost ^^ kocham to! pure gameplay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w Burnouta na PSP: MIUT poprostu... :D

Ta szybkość, ta akcja! Świetnie dobrany soundtrack, grafa, efekty dźwiękowe - MIUT!

Jedynym zdaniem, które w kółko powtarzałem, kiedy pierwszy raz zagrałaem w Burnouta było "czemu ja w to jescze nie grałem?!"

MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

154847-boparngscrnimage014wm.jpg

CYTAT("Gry-online")

Burnout Paradise to następna część ekstremalnie popularnych wyścigów samochodowych, udostępniona tym razem wyłącznie posiadaczom konsol nowej generacji ? PlayStation 3 i Xboxa 360. Developerzy z Criterion Games, wraz ze swoimi patronami z korporacji Electronic Arts, postanowili odświeżyć nieco opatrzony model zabawy przy użyciu nigdzie nie stosowanej wcześniej technologii. Przede wszystkim rozbudowano pozbawiony skryptów system fizyczny, działający teraz na wszystkie trójwymiarowe obiekty. Moc PS3 i X360 pozwoliła ponadto na zwiększenie podatnych na uszkodzenie fragmentów wirtualnych pojazdów do blisko stu. Przy odrobinie determinacji można więc np. z nadwozia coupe zrobić kabriolet lub przeciąć samochód w pół.

Rozgrywkę umiejscowiono na sporych rozmiarów obszarze Paradise City ? fikcyjnej metropolii, obejmującej swoim zasięgiem m.in. wyspę z lotniskiem, zatokę z drapaczami chmur i wolne od zabudowań wzgórza. Nasze zadanie polega przede wszystkim na widowiskowej jeździe, połączonej z obowiązkowym łamaniem przepisów drogowych. Ścigać się możemy z ponad trzydziestoma różnymi rywalami, a wraz z postępami uzyskujemy dostęp do nowych czterokołowców. Wśród tych ostatnich figurują modele nielicencjonowane, ale wzorowane chociażby na amerykańskich muscle carach w stylu Forda Mustanga czy europejskich bolidach a la Ferrari Enzo. Podczas wyścigów mamy sporą dowolność w jeździe, więc wskazane jest np. wynajdowanie skrótów. Rzecz jasna mnóstwo frajdy dostarcza zabawa z udziałem wielu użytkowników, toczona za pośrednictwem Internetu.

154833-boparmultiscrn72unrestrictedww.jpg

Świetna grafika, ogromne miasto, niesamowite uczucie prędkości oraz niewiarygodny model zniszczeń. Gra ma kilka wad, ale nie są one na tyle poważne, aby o nich wspominać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna grafika, ogromne miasto, niesamowite uczucie prędkości oraz niewiarygodny model zniszczeń. Gra ma kilka wad, ale nie są one na tyle poważne, aby o nich wspominać.

Ciężko się nie zgodzić. ;] Nawet się nie spostrzegłem, gdy na liczniku miałem już gdzieś z 20 godzin gry i wcale nie miałem dosyć. Jedną z najbardziej wkręcających rzeczy, jest robienie ewolucji, związanych z achievmentami - wykręcenie takiego Daredevila proste nie jest, a jak już się uda, to satysfakcja jest niemała. Niestety, jeszcze nie testowałem w multi, ale ponoć również jest wybitne - muszę jednak poczekać na abonament Gold. ;]

I tak, grafika jest po prostu cudna! Do tego - DJ Atomica wymiata. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja wam troche ponarzekam

1. freeroaming - super ale jeli nie chce mi sie szukac wyscigu??? czemu o czemu nie dano mozliwosci wybierania eventow z menu jak w NFS;MW??? irytujace

2. online osoba zakladajaca wyscig ma fory bo moze ustalic trase ktora jest jej doskonale znana - co sprowadza na ponownie do free roamingu - gdyby przewidziano 'ograniczone' trasy problem by nie istnial

3. eventy polegajace na kaskaderce - spoko ale gdzie jest crash??? DUZY zawod criterion;/

4. czemu nie mozna powrzucac wlasnych kawalkow na ps3? ost jest ok ale i tak nie powybierano najlepszych nut z poprzednich czesci;/

wszystko to mnie troche zniechecilo do gry - a wystarczyloby dodac jak dla mnie mozliwosc 'zamykania' tras - szkoda bo grafa jest nieziemska, guns n' roses gra;] a model jazdy rewelacyjny

5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. freeroaming - super ale jeli nie chce mi sie szukac wyscigu??? czemu o czemu nie dano mozliwosci wybierania eventow z menu jak w NFS;MW??? irytujace

Według mnie, takie straszne to jeszcze nie jest, ponieważ w Paradise człowiek się po prostu potyka o kolejne wyścigi. Jedyna rzecz, która mnie naprawdę w grze wkurzyła i też jest z freeroamingiem związana, to fakt, że nie ma opcji powtórzenia przegranego wyścigu, tylko trzeba znowu się flancować na drugi koniec wyspy. Na początku idzie przeżyć - można wybrać od razu inny wyścig w danej okolicy, ale później...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiecie, że Burnout wychodzi na PC?

Criterion Games has today announced that the award-winning Burnout Paradise is being rebuilt specifically for the PC.

source: http://www.videogamer.com/news/09-05-2008-8251.html

Aha- oczywiście PC dostaje dodatkowy content.

Source:

http://pc.ign.com/articles/872/872741p1.html

http://worthplaying.com/article.php?sid=52030

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie demko "Burn:Par" i muszę przyznać że gierka wydaje się być ciekawa, może nawet sobie to to kupię :)

Ma w miarę wygodny model jazdy (chociaż musiałem się chwilę przyzwyczajać do tego że guzik "A" nie jest już odpowiedzialny za drift, a raczej za pokonywanie zakrętów z możliwym wytracaniem całej prędkości), ładną grafikę, i to co w serii burnout zawsze podobało mi się najbardziej TOTALNĄ DESTRUKCJĘ, widok samochodu wbijającego się po kabinę kierowcy w słup robi wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Burnout Paradise to najlepsza dostępna na razie samochodówka na PS3, a nawet i na konsole i nic nie wskazuje na to, żeby straciła swoją pozycję przynajmniej do premiery Gran Turismo 5. Jedyne co mnie w niej denerwuje to fakt, że nie ma opcji powtórzenia wyścigu co przy dłuższych "trasach" może wkurzyć. No i nie wiem czy inni też tak mieli, ale mi mniej więcej w 75% gry DJ (imienia nie pamiętam) się wyłączył, ale to raczej jakiś bug, pewnie któryś patch to naprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni od premiery Cagney'a (patch 1.30) i dwóch nowych samochodów. Jakie wrażenia? Zacznę od narzekania. Przede wszystkim czemu te dwa samochody (jak Uberschall 8 Carbon) są dostępne tylko w multi? I dla czego nie mają boosta? Takiego Olympusa można by spokojnie dać jako Agression Car, a z tego Secret Criterion Car byłby świetny Speed Car. Poza tymi dwoma minusami pierwszy z trzech dodatków jest moim zdaniem świetny. Nowe challenge dadzą sporo radochy (w sumie jest ich chyba 420) i uczynią tryb wieloosobowy jeszcze lepszym niż jest. Pozostaje tylko czekac na pozostałe dwa dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie żeby przechodzić karierę to trzeba poprostu jeździć po mieście i szukać wyścigów? W taki sposób to się odbywa? Gdzie się kupuje auta? Nie ma chyba żadnego garażu gdzie się wybiera wyścigi itp ? Pytam bo dopiero zaczynam grę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...