Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kminek5

Składamy Komputer do 4000zł

Polecane posty

480/6970/570 idą łeb w łeb, można powiedzieć że wydajność jest ta sama. Z tym, że GTX480 nowego nie kupisz (pozostają używane), a HD6970 zwykle jest najdroższy z tej trójki. Osobiście jestem więc za GTX570.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kupiłem i korzystam z mikrofonu Logitech USB Desktop Microphone oraz korzystam z słuchawek Sennheiser 201HD

Osobiście nie cierpię jacków.

poda ktoś kartę dźwiękową pod słuchawki sennheiser 201hd oraz mikrofon USB Logitech desktop microphone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym już komputer ale jak byłem na wyjeżdzie w Austrii po drodze zepsuło mi się sprzęgło. Była to sobota na środku Autostrady i było około -20. Później wyszedłem i zacząłem "polować" na pomoc. W sensie że kciuk do góry (pit stop). Jakiś słowak przyjechał podwiózł mnie około 5km do najbliższego.... baru? Czekałem kilka h na pomoc.

Około 18 przyjechała pomoc i przeholowała mnie do prywatnego mechanika bo ten z serwisu nie mógł mnie przyjąć w sobotę. Ciągle myślałem, kurde muszą mi to szybko naprawić a może uda mi się być o 3 w nocy w Polsce. Mechanik mówi że nie ma części dlatego musiał bym poczekać do niedzieli zanim dojdzie część a do poniedziałku zanim to naparwi :ohmy:

Spałem w jakimś hotelu najbliższym i jakoś się doczekałem mojego samochodu. W poniedziałek o 14 wyjechałem ze Słowacji. Zostało mi ponad 500km do domu ale około 370km to były same autostrady. Pamiętam jak o 20 dojechałem do sanoka a potem zajechałem do Kauflanda po CD-ACTION ;) i inne gazetki. Wkurzony wróciłem do domu około po 21 a byłem "zły" z tego powodu że te 4000zł musiałem wymienić na euro i nimi płacić. Na szczęście znalazłem w hotelu osobę która dała mi 1000 euro za 4000zł (około bo to jeszcze z "groszami"). Naprawa 470, nocleg 2 dniowy w jedynym wolnym pokoju 3 osobowym 50, zły humor w 1 dniu (przez wesele które było :dry: ) bezcenne :/

Tak o to wróciłem do Polski z połową pieniędzy na komputer także minie miesiąc możę 2 zanim znów będę miał te 4000zł. Zależy od rachunków za dom itp itd (sami wiecie)

Pozdrawiam i mam nadzieję że nie zamkniecie tego tematu dopuki nie uzbieram tych 4 "kafli". Może się ceny zmienią i uda się coś nowego "ułożyć".

także jeszcze raz pozdrawiam i oby was coś takiego nie spotkało

refresh

refresh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić płytę Z68 i procek, a grafikę później.

Mi się takie coś przytrafiło (ale w Polsce) - nic się nie zepsuło tylko samochód utknął w błocie (terenówka -,-).

A to błoto, było, hmm... głębokie (wtedy zabłądziłem, przez GPS-a -,-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to dotyczy tego tematu.

A więc :)

Co będę musiał zainstalować na swoim komputerze na samym początku? Nie licząc systemu.

Był bym wdzięczny jak by ktoś od pauz napisał np:

- Java

- Sterowniki do GeForce (proszę napisać jakie konkretnie bo coś tam trzeba wybrać typu 500-series)

- Adobe .... coś tam

- itp

- itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- sterowniki od płyty głównej;

- sterowniki od karty graficznej (na stronie nVidii wybierasz stery pod swoją kartę i system);

- sterowniki do karty dźwiękowej (jak rozumiem kupujesz Xonara);

- kodeki (np. ffdshow, DivX);

- OpenAL (potrzebny do niektórych gier);

- DirectX End-User Runtime;

- .NET Framework 4;

- Adobe Flash Player;

- Sun Java;

- Internet Explorer 9 (nawet jeśli nie używasz IE, to warto mieć aktualne);

- Microsoft Visual C++ Redistributable Package (gry często same to instalują);

itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki ;)

jeszcze jedno ;)

Jest jakiś program który usuwa zbędne pliki? np: zainstaluje niezbędne rzeczy. Wtedy np: program zapisuje jakie one są i jak mam jakieś głupie programiki które dokońca nie usunąłem on je usunie ;)

Lub jakiś game-boooster

Jakie polecacie itp itd Bo słyszałem że bardzo pomagają a ja mam wiele trudności z procesami i zbędnymi plikami które kiedyś zainstalowałem i teraz są rozwalone po całym systemie

refresh

refresh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gameboosterów to polecam... GameBooster :tongue:

Wpisz sobie w google jest darmowy, a naprawdę pomaga (Rock także go używa).

A co do czyszczenia dysków ze zbędnych plików i optymalizacja systemu to według mnie bezapelacyjnie wygrywa TuneUp Utilities (co prawda płatny, ale wart swojej ceny :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...