Skocz do zawartości
RoZy

S.T.A.L.K.E.R. (seria)

Polecane posty

Skąd ty to niby wiesz, co ?

Hmmm może sprawdził na oficjalnym forum? Zresztą napisałem, że będą pojazdy w moim ostatnim poście :roll:

Vehicles have been removed from the game. Though GSC have hinted that the code will still be included in the game... :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty to niby wiesz, co ?

Gdybyś czytał fora o stalkerze wiedział byś, iż Oleg stwierdził, że pojazdy najpierw zostaną ograniczone w użyciu. Potem, że zostaną usunięte z gry mimo, że wszystko jest gotowe ( przeszkadzały im...). Pojazdy zostały w kodzie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoglądam na CDA i pierwsze co widze to "Pierwsza recenzja na świecie - S.T.A.L.K.E.R." W tym momencie zacząłem się modlić, aby gierka dostała co najmniej 9. Zaglądam w spis treści, otwieram na 62 stronie i... SZOK :shock: tylko 8. Myślałem że zaraz rozwala cały pokój. Tyle czekania i nadziei na nic xD Znaczy może nie na nic, ale liczyłem na coś dużo lepszego aniżeli to co dostaliśmy. Ale oczywiście może mi się bardziej spodoba niż Qn'ikowi

Następna rzecz. Brak samochodów. Straszna lipa. Trzeba się będzie sporo nabiegać xD Ale może to i lepiej bo z ciekawości będziemy wchodzić do większej ilości domów po drodze.

No a wymagania mnie OGROMNIE zaskoczyły. Duży plus xD Nie muszę nic modernizować, aby sobie pograć. Teraz trzeba sobie kupić :)

Heh... mnie te osiem też zaskoczyło :wink: , ale Qn'ik napisał że jeden punkt od oceny odejmuje za brak pojazdów :twisted: , czyli gra (jeśli nie przeszkadza ci to że trzeba chodzić - niektórzy będą z tego nawet zadowoleni :wink: ) zasługuje na 9 :D . Z kupnem jednak musisz poczekać do kwietnia :cry: . A co do tych pojazdów to - moim zdaniem - ich brak nie jest wielką stratą :wink: , przecież w grze chodzi o szukanie artefaktów i eksplorację Zony :twisted: , poza tym Qn'ik wspominał, że ze względu na anomalie samochody by się zbytnio nie przydały :wink: , także w sumie nie ma czego żałować :D . Pozostaje trzymać kciuki za CDPROJEKT żeby premiery nie przesunęli :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodami spaprali sprawę na całego. Mogli po prostu zrobić wyjeżdżone drogi na przełaj usprawiedliwjając to tym, że stalkerzy bądź wojsko ma swoje szlaki ,na których nie występują anomalie.

Mam nadzieję, że zrobią ten mod dający wózki( nie ma nic lepszego niż potrącenie zmutowanej sarny o poranku, choć jakimś niedoświadczonym stalkerem też bym nie pogardził :D)

A co do samego S.T.A.L.K.E.R.'a to rzadko zdarza mi się kupować gry kosztujące 100zł wzwyż, ale w tym wypadku chyba się pokuszę(stanie na honorowym miejscu obok GTAIII i Maxa Payne'a)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do najnowszej betki można ją ściągnąć stąd:

http://en.swoopshare.com/file/8ed99d6669dc...new〈=en

Konieczny jest CDKEY, który można już dostać za darmo ;) Gdzie? Zobacz posty wyżej

A co do bety do z optymalizacją jest kiepsko... Pingi lepsze ale beta jest nie grywalna :?

Ze niby jak mam ten klucz dostac :?: jestem zalogowany, przepisuję kod z obrazka, ciskam enter i........ wyskakuje żeby jakiś "beta password" podać, który - niby - mailem dostałem :roll: :shock: . Co mam zrobić :?: . Z góry dzięki za pomoc :wink: . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem w recenzji w CDA akapit o tym, że niektórzy wrogowowie padają dopiero po wpakowaniu w nich całego magazynka amunicji to uznałem, że ta gra nie jest dla mnie. Choć mimo tego świat postnuklearny mnie ciągnie. Czekam na demo, może ono spróbuje mnie przekonać do gry ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w STALKERA pogram nawet choćby tylko dlatego, że podobno w grze został dosyć dobrze odtworzony teren wokół elektrowni czarnobylskiej - wiecie, opuszczone miasto Prypeć, słynny Czerwony Las, Cmentarzysko Okrętów.... Można to potraktowac jako wirtualną wycieczkę... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuje zdobyć ten kod do bety tybu MP Stalkera z fileplanet ale ciągle mam tekst

Invalid Code. Wyłaczyłem zapore, adblocka, wyczyściem historie, wyłaczyłem antywirusa i zmniejszyłem poziom zabezpieczeń i dalej nic. :x

http://www.fileplanet.com/betas/verify.asp...r_auth_key.aspx

Też mam problem z dostaniem klucza :? :x (pisałem o tym - kilka postów wyżej :wink: ), przepisuję kod z obrazka, zatwierdzam i wyskakuje mi żeby "beta password" podać :!: jaki ku... password :roll: . Jak ktoś wie o co chodzi niech pomoże :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demo, może ono spróbuje mnie przekonać do gry ..

Nie będzie dema gry. GSC uznało, że to by było bez sensu. Demo wtedy zajmowało by 2 GB, a nie każdy by mógł sobie je ściągnąć z internetu. Miała pojawić się publiczna beta, która przedstawi możliwości X-RAY. Ale widzimy jak jest... Miała być publiczna, a udostępnili tylko dla tych, którzy zdobyli jakimś cudem klucz. Tak więc na demo nie ma co liczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do keya. Ja nie mam żadnych problemów...

Przepisałem kod z obrazka i dostałem. Ale tylko jeden!

Dowód: http://img291.imageshack.us/img291/3271/keyru6.jpg

Ale jak :?: , przepisałem kod z obrazka, kliknąłem "submit" i mi wyskoczyło coś takiego

i "please enter your beta password" :roll: tylko skąd mam ten password wytrzasnąć :roll: .

PS. Najlepiej napisz - dokładnie- jak to zrobiłeś :wink: , bo coś dziwnego się dzieje :x :shock: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Najlepiej napisz - dokładnie- jak to zrobiłeś :wink: , bo coś dziwnego się dzieje :x :shock: .

Najpierw musisz być zarejestrowany na fileplanet.com. Po zalogowaniu się wklep adres z beta keyem. To powinno pomóc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Najlepiej napisz - dokładnie- jak to zrobiłeś :wink: , bo coś dziwnego się dzieje :x :shock: .

Najpierw musisz być zarejestrowany na fileplanet.com. Po zalogowaniu się wklep adres z beta keyem. To powinno pomóc

Dokładnie tak zrobiłem :wink: , zalogowałem się, wkleiłem ten adres, wpisałem ten kod z obrazka, kliknąłem "submit" i wtedy wyskoczyło mi to co w poście wyżej podałem :shock: :? . A ty jak wpisałeś ten kod (z obrazka) i kliknąłeś "submit" to co się pokazało :?: , też jakiś password musiałeś wpisać :?: i skąd ja mam go wziąć :?: :roll: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak:

Tydzień temu jak dostałem linka z cd-keyem "już" byłem zarejestrowany na fileplanet.com. Wpisałem kod z obrazka. Czekam... Musiałem wpisać drugi raz... Czekam... No i mam okienko z CD-KEYem. A teraz nie mam pojęcia co u was jest. Bym tobie IceCent załatwił cd-keya, ale zawsze wyskakuje mi TEN SAM cd-key, a jeden muszę mieć dla siebie :P

OFFTOP: Widzę IceCent, że niedaleko mieszkasz ;) Jutro się do twojego miasta wybieram :D hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak:

Tydzień temu jak dostałem linka z cd-keyem "już" byłem zarejestrowany na fileplanet.com. Wpisałem kod z obrazka. Czekam... Musiałem wpisać drugi raz... Czekam... No i mam okienko z CD-KEYem. A teraz nie mam pojęcia co u was jest. Bym tobie IceCent załatwił cd-keya, ale zawsze wyskakuje mi TEN SAM cd-key, a jeden muszę mieć dla siebie :P

OFFTOP: Widzę IceCent, że niedaleko mieszkasz ;) Jutro się do twojego miasta wybieram :D hehe

Jak wpisałeś kod z obrazka to później musiałeś go jeszcze raz wpisać :?: - ten sam drugi raz :?: może to ten "beta password" musiałeś podać, tylko skąd go do chu.. mam wziąć :?: .

PS. Heh..... co do rodziny przyjeżdżasz :?: :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co twórcy mieli by niewydawać STALKERA. To by było głupie. Gra jest już przecież zrobiona. To by była strata dużej ilości kasy włożonej w ten projekt. Prey też był zapowiedziany 10 lat temu i jakoś wyszedł.

Ale widać jak dłudo ten Prey wychodził.

Może dla producentów zachce się jeszcze dodać te pojazdy, których tak brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...