Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed 3

Polecane posty

Sprawa z templariuszami jest podobna do tej z AC1. Po jednej i po drugiej stronie są oni.

Jurek Waszyngton pewnie bedzie pełnił rolę Ryśka lwie serce, nie jest ani wrogiem ani przyjacielem.

Swoją drogą Ubi zarabia na tych wyiekach. Zarząd chce byśmy gadali, dyskutowali o tej grze zachęcając następnych ludzi do kupna tej gry od pierwszej części, bo nie da się zrozumieć całkowicie tej gry nie grając od początku. Nawet podoba mi się ta "akcja reklamowa". Na pewno jest lepsza od EA (chodzi o promownie Battlefielda3 mówiąc, że jest lepszy od CoD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oś mi się wydaje, że któryś z następnych Asasynów będzie miał miejsce już w czasach obecnych.

Ja mam nadzieję, że AC 3 ładnie zakończy serię, albo przynajmniej AC 4 niech to zrobi. Co za dużo to nie zdrowo, weź sobie to do serca UBI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wątpię czy to nastąpi ;) Ubi na razie zapowiada - albo inaczej: artykułu o grze -, że będzie to zwieńczenie, ale historii Desmonda i jego wkładu w Bractwo Asasynów a co nastąpi dalej? Tego nikt ze śmiertelnych graczy nie wie ^_^ Jakby nie patrzeć seria stała się kolejną złotą kurą a samo uniwersum ma ogromne możliwości twórcze, nie tylko w zakresie gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że po wydaniu AC3 Ubi trochę przystopuje in odpocznie od tworzenia takich duzych gier. Pewnie skupią się na robieniu mniejszych produkcji na ps vita lub cokolwiek innego, a w miedzy czasie powstanie jakiś film oparty na uniwersum AC, który był zreszta nieoficjalnie zapowiadany Link.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oś mi się wydaje, że któryś z następnych Asasynów będzie miał miejsce już w czasach obecnych.

Ja mam nadzieję, że AC 3 ładnie zakończy serię, albo przynajmniej AC 4 niech to zrobi. Co za dużo to nie zdrowo, weź sobie to do serca UBI.

Gdzieś czytałem, że Ubi ma zamiar zakończyć historię Desmonda w AC3, a później się zobacz co dalej z serią. Może nawet reset scenariusza i będziemy grać różnymi asasynami w różnych lokacjach i w różnych przedziałach czasowych :D Jak wiecie Desmond to Obiekt 17. Można przecież pokazać co się działo z resztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

skończcie z tymi indianinami. Główny bohater to asasyn pół indianin, pół brytyjczyk. Jego plemie zostało wymordowane, więc nie może wziąć ich strony. On stoi po stronie asasynów, czyli wolności i własnego zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oś mi się wydaje, że któryś z następnych Asasynów będzie miał miejsce już w czasach obecnych.

Ja mam nadzieję, że AC 3 ładnie zakończy serię, albo przynajmniej AC 4 niech to zrobi. Co za dużo to nie zdrowo, weź sobie to do serca UBI.

Gdzieś czytałem, że Ubi ma zamiar zakończyć historię Desmonda w AC3, a później się zobacz co dalej z serią. Może nawet reset scenariusza i będziemy grać różnymi asasynami w różnych lokacjach i w różnych przedziałach czasowych :D Jak wiecie Desmond to Obiekt 17. Można przecież pokazać co się działo z resztą.

Jakby ktoś nie ogarniał, to główny wątek kończy się w AC3, kiedy czas gry zacznie się zbliżać do szczególnej daty - 21 grudnia 2012 - i pozwolę sobie zacytować :) :

W Assassin?s Creed 1, koniec Kalendarza Długiej Rachuby Majów odnosi się do świata gry. Przewidywana data wystrzelenia satelity przez Templariuszy w celu przejęcia kontroli nad umysłami, ostatecznie zwieńczenie ich planów, zbiega się w czasie z końcem Kalendarza Majów. Co więcej, kod kreskowy pozostawiony przez obiekt 16 pokazuje numeryczną reprezentację tej daty.

Dla tych, którzy nie wiedzą w czym rzecz, Kalendarz Długiej Rachuby Majów jest skomplikowanym systemem kalendarza niepodobnym do tego, jakiego używa się współcześnie. Jego podstawą są liczby 18 i 20, nie 10, i ma wewnętrzny limit, jak daleko może odliczać (akin do liczby 99:99 i nie dalej). Według tych obliczeń, limit zostanie osiągnięty 21 grudnia 2012, w dniu, w którym w Assassin?s Creed 1 Templariusze planują wystrzelić satelitę. W AC1 odpowiadało to zbliżającemu się ?końcowi świata?, mogącego być połączonym z Długą Rachubą Majów. Jedna z poprzednich teorii jest taka, że apokalipsa była wynikiem przesunięcia się biegunów magnetycznych spowodowanych słoneczną flarą. W grze spodziewana jest powtórka tego wydarzenia 21 grudnia 2012. Jest to jednocześnie data wystrzelenia satelity przez Abstergo. Zatem punkt kulminacyjny historii staje się podwójnie ciekawy. Desmond i inni Asasyni do dnia apokalipsy będą musieli zapobiec dwóm katastrofom ? ognia i kontroli umysłów. Jeśli nie uda im się zapobiec jednej z nich, wszystko zostanie stracone.

A co do rozwinięcia serii po AC3 - nie widzę żadnych perspektyw - oficjalnie seria ma się skończyć na trójce - i niech się skończy. Nie widzę żadnego sensu rozwijania dalej tej serii.

P.S. A przecież jakieśtam DLC do Revelations ma pokazać losy Obiektu 16 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do rozwinięcia serii po AC3 - nie widzę żadnych perspektyw - oficjalnie seria ma się skończyć na trójce - i niech się skończy. Nie widzę żadnego sensu rozwijania dalej tej serii.

Ale Ubi kiedyś coś przebąkiwało, że z serią AC stanie się najprawdopodobnie to samo co z serią ME. Czyli wątek Desmonda i jego przodków zakończy się na AC, a w przyszłości co kilka lat ( z tego co pamiętam, to co ok.3 lata) będą tworzyć kolejne części serii, tylko że z innymi bohaterami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się trailer - przy okazji dzięki wielkie za cynk :D - i muszę powiedzieć, że generalnie jestem jeszcze bardziej pozytywnie nastawiony aczkolwiek normalnego gameplaya nie było. Niemniej, ci goście, twierdzą, że cały trailer był zbudowany na enginie gry czyli na Anvil a nie jakiś renderze. Przy okazji walki nocą, skakania po lasach oraz potwierdzenie wielkich bitew na tysiąc postaci minimum. Ja tego chcę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun wygląda całkiem spoko, ale czy widać ten wielki przełom graficzny? Pewnie wygląda to trochę lepiej na tle części poprzednich ale głowy nie urywa. Co nie zmienia faktu że i tak to wszystko wyglądać będzie wspaniale bo już Revelations jak na mój gust prezentował się świetnie i nic do zarzucenia mu nie maiłem. Zresztą grafika to sprawa drugorzędna... Widoczki były po prostu przepiękne przyprószone śniegiem a jakże ;] Śnieg w grach to już standard :) Ciekaw jestem fabuły oby twórcy zaserwowali nam coś lekkiego prostego ale wciągającego, no i system walki może wreszcie zostanie poprawiony gdzie przeciwnicy będą atakować stadami a nie pojedynczo. Batman pokazał, że można więc nie na lekko.

Jako wielki fan serii czekam z niecierpliwością, oby tylko wersja na blaszaki nie zaliczyła po drodze jakiegoś 'poślizgu'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej, ci goście, twierdzą, że cały trailer był zbudowany na enginie gry czyli na Anvil a nie jakiś renderze. Przy okazji walki nocą, skakania po lasach oraz potwierdzenie wielkich bitew na tysiąc postaci minimum. Ja tego chcę ;]

Możliwe. Wiele osób nie dowierza, ale trzeba pamiętać, że trailer zrobiony na silniku gry zawsze wygląda o niebo lepiej, niż sama rozgrywka. To cały czas jest trailer, dokładnie zaprojektowany, no i nie renderowany w czasie rzeczywistym. Widać, że to nie jest trailer CGI (jak Revelations z targów E3), chociażby po twarzach postaci... Zwiastun CGI też pewnie będzie i on już "urwie" co trzeba :P

Mi się spodobało. Ponieważ oddaje klimat tej części i pokazuje, że to naprawdę będzie największy powiew świeżości od ACII. Jestem na tak, jestem kupiony. Wersja na PS3 stanie na półeczce jesienią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"*PC Format Release to be confirmed" - co to ma niby znaczyć? (na końcu trailera)

Kurcze Edycja Kolekcjonerska ma być już ujawniona pod koniec Marca. Jeśli będzie ograniczona liczbowo to się wkurzę. Nie mam kasy, a mam zamiar kupić najbogatszą wersje.

Co do trailera to się cieszę, że będzie coś innego. Jedni będą narzekać, że nie ma domków do poskakania. Ale znowu drudzy znowu by narzekali, że po raz kolejny skakamy po domkach (co nie oznacza, że tego nie będzie :D). To seria to już 4 gry. Ona potrzebuje świeżości. Śnieg, skakanie po drzewkach, Tomahawk dla tych, którym nie podoba się ukryte ostrze. I wreszcie nowy bohater. Animacje wyglądają świetne ale AC już nas do tego przyzwyczaił. Teraz tylko Ubi musi sprawić abyśmy polubili Connora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"*PC Format Release to be confirmed" - co to ma niby znaczyć? (na końcu trailera)
No, chyba dokładnie to co może oznaczać ;) Podobne gadanie jak w przypadku R* czyli jeszcze nie potwierdzanie, że gra znajdzie się na PCtach... co patrząc na całą historię serii Ubi jest to mało prawdopodobne, bo każda część na nasze blaszaki zagościła. Nie widzę powodu aby tutaj czegokolwiek się obawiać ;]

Narescie postać będzie nowa i podobna do Altaira (jak na mój gust), bezwzględna i żądna krwi.
Nadal nie rozumiem i zapewne nigdy to nie nastąpi aż takiej niechęci do Ezia choć muszę powiedzieć, że Altair swoją rolą w Revelations dosyć mocno zaplusował i zyskał pewną głębię :) Niemniej, rzeczywiście Connor porusza się oraz wygląda jak ktoś komu nie należy wchodzić w drogę. Owszem, może być zimny, ale nie chciałbym aby był płaski =)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie mam niechęci do Ezio. To jest ciekawa postać, ale w Altairze jest takie coś, że był tylko 1,3 rażąco widziany w serii na PC i konsole stacjonarne (to 0,3 jest rola w revelations), a Ezio jest w trzech częściach z rzędu. Płaski to oznacza: "jestem Connor i zabijam wszystkich chociaż nie wiem po co"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że wraz z rozwojem broni rozwinie się także możliwość unikania ich, bo już w AC:R walka sprawiała wielkie utrudnienie, gdy na horyzoncie był choć jeden uzbrojony w broń palną wróg (a szczytem byli Janczarze oraz balkony obsadzone strzelcami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Pamiętam w kryjókach co mnie kiedyś rozstrzelali jak byłem na dachu.

A co do janczarzy, już tutaj trzeba było walczyć bardziej agresywnie, uniemożliwiając strzał z arkebuza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...