Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mryous

Neverwinter Nights 2+dodatki

Polecane posty

Mam pytanie - czy wie ktoś może, w jaki sposób wykonać te questy dla Khelgara? Prawie za każdym razem, gdy była możliwość pozytywnego wpływania na niego w rozmowie - robiłam to, jednak mimo faktu, że kończę już z wielkim questem Emberu, dalej nie mam pojęcia, w jaki sposób wypełnić którekolwiek z zadań zadanych Khelgarowi :/ Czy komuś z was się to udało? I z jaką drużyną zwykle chodzicie?

Moja to ja(mnich), Khelgar, Neeshka i Elanee :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wypełnić questy Khelgara musisz sie udać do lokacji Krasnoludzcy Zwiadowcy na wschodzie mapy, wtedy zdołasz ukończyć dwie próby. Trzecią zdołasz zrobić po zakończeniu questu Emberu, ale nie jestem pewien czy ta pierwszs lokacja będzie wtedy nadal aktywna.

Co do sprawdzania wpływu jest cheat: rs kr_influence.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyłączyło się "coś takiego" co pokazywało w oknie czata informacje takie jak "odpoczynek został przerwany" albo "*** atakuje *** .powodzenie. 3k8*12" (wszystkie obliczenia ataku i inne takie), Na początku gry wszystko było ok ale teraz nagle ZNIKŁO :D co zrobic żeby to przywrócić??

acha i mam problem z ostatnimi bossami (z pierwszym z nich)-po wejściu do final roomu i zabiciu demona nie moge ubic czarnego gariusa (?), bo rzuca POTĘŻNE fireballe (obrażenia ok 100...) a że przez bariery mogą przejść tylko 4 osoby to nie mogę sobie z nim poradzić :/ a może jest jakaś ...sztuczka pomagająca go ubić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakaś nadzieja że pójdzie mi Neverwinter Nights 2 na tym sprzęcie?

Sempron 2400 +

512 MB DDr 400 Mhz

Radeon 9250

Aha, nie piszcie żebym zrobił upgrade bo w styczniu i tak wymieniam kompa

Ale zagrałbym se teraz zwłaszcza że gra jest ponad połowe tańsza niż w dniu premiery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyłączyło się "coś takiego" co pokazywało w oknie czata informacje takie jak "odpoczynek został przerwany" albo "*** atakuje *** .powodzenie. 3k8*12" (wszystkie obliczenia ataku i inne takie), Na początku gry wszystko było ok ale teraz nagle ZNIKŁO :D co zrobic żeby to przywrócić??

acha i mam problem z ostatnimi bossami (z pierwszym z nich)-po wejściu do final roomu i zabiciu demona nie moge ubic czarnego gariusa (?), bo rzuca POTĘŻNE fireballe (obrażenia ok 100...) a że przez bariery mogą przejść tylko 4 osoby to nie mogę sobie z nim poradzić :/ a może jest jakaś ...sztuczka pomagająca go ubić :D

1. chodzi ci o to "okienko" na dole ekranu? tam powinien być taki "dzyndzel" na który trzeba kliknąc =]

2. Jeśli chodzi o te bariery to z tego co pamiętam można je jekoś rozwalić ( a przynajmniej te po bokach). Ja miałem problem w walce finałowejz królem cieni - jak się rozpadł na kilku małych to zawsze dostawałem po tyłku - musiałem to przejść na niesmiertelności :/ (taki cziter ze mnie :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba_89

na kilku małych to zawsze dostawałem po tyłku - musiałem to przejść na niesmiertelności (taki cziter ze mnie )

- no to troche obciach... wstyd sie znaczy :-)

Mam pytanie - pewnie to nie najwlasciwszy temat, ale, ze problem dotyczy wlasnie NWN2 (swoja szosa - wkurzylem sie - jeszcze nie dawno placilem prawie 100 PLN za gre, a dzis dodaja ja za darmo do jakiejs sredniej jakosci karty graficznej...) to tu zapytam.

Powiedzmy, ze kupuje karte graficzna do ktorej dodano wlasnie NWN2. Z jakiejstam przyczyny sprzedaje ja znajomemu, ale juz bez gry. Czy nadal mam prawo legalnie grac w NWN2? Acha. I czy jest gdzies spolszczenie do tej gry?

Pozdrawiam.

Ja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, ze kupuje karte graficzna do ktorej dodano wlasnie NWN2. Z jakiejstam przyczyny sprzedaje ja znajomemu, ale juz bez gry. Czy nadal mam prawo legalnie grac w NWN2?
Tak, legalnie ją nabyłeś, więc masz prawo w nią grać. Przecież posiadasz oryginał. A sprzedaż karty tego nie zmienia. I nie masz obowiązku dołączania gry do sprzedawanej karty. Takie obostrzenia obowiązują tylko podmioty gospodarcze. Analogicznie: jeśli na CDA jest napisane, że czasopismo może być sprzedawane tylko z płytą, to dotyczy to tylko prowadzonej działalności handlowej. Czyli kolportera i kioskarza. Ty, po zakupie możesz zostawić sobie czasopismo i sprzedać płytę, albo odwrotnie.
. I czy jest gdzies spolszczenie do tej gry?
Jeśli gra wyszła w wersji polskiej, to ściąganie spolszczenia jest nielegalne. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy sam producent, lub wydawca oferuje taką lokalizację, lub zgadza się na nią. Zdarza się, że producent zamieszcza takie spolszczenie specjalnie na potrzeby właśnie takich osób, które dostały grę w wersji angielskiej razem z kartą lub premiera wersji PL była opóźniona. Natomiast ściąganie jakiegokolwiek spolszczenia przy braku zgody wydawcy zwykle jest naruszeniem praw autorskich do lokalizacji, które posiada polski dystrybutor gry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pompa - Na płycie dodatkowej:

* Wyspa Piratów cz.1 - moduł dla jednego gracza autorstwa grupySarmatia (m.in. Jacek Komuda i Maciej Jurewicz). Uwaga! Od 18 lat.

* Wyspa Aeris - moduł wieloosobowy do gry na oficjalnym polskimserwerze Neverwinter Nights 2

* Patch poprawiający lokalizację

* Patch 1.06

[wystarczylo sprawdzic na stronie wydawcy :-)]

@Pzkw VIb - to sie nazywa kompletne odpowiedz. Co do spolszczenia - chcialem wersje Gigabyte'a dac siostrze, ale skoro bedzie klopot ze spolszczeniem to oddam jej swoja wersje i tyle.

A w takim razie jeszcze jedno pytanie - w listopadzie wychodzi dodatek (w sympatycznej cenie 39,90) - wiem, ze tego nikt nie wie na pewno, ale czy wersja polska dodatku moze dzialac z anglojezyczna podstawka czy wyskoczy jakis blad roznicy jezykow? Pytam, bo moze ktos mial juz podobna sytuacje z inna gra, lub poprzednia czescia NWN...

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem nie wiem czy to bug czy co. Otoz wykonalem zadanie z odnalezeniem 3 straznikow w krypcie akt I. I potem wracam do Komendanta ktory rowniez w krypcie siedzi mowi ze moze teraz ze mna wracac do Fortu ale za mna nie idze. Gdy do fotu dochodze sam nie moge porozmawiac z przywodca poprostu klikam na niego i zaden dialog sie nie wlacza... :?

Co robic jest na to jakas rada? Czy poprostu jest to bug i trzeba grac dalej omijajac zadanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać adres strony z której można ściągnąć demo NWN2 bo ciągle szukam po google ale nie mogę znaleźć. Nie wiem czy mi pójdzie i po prostu chcę zobaczyć. dlatego proszę, jeśli ktoś z was zna taką stronę to niech mi poda. (tylko żeby w języku polskim lub angielskim ta strona była. A jak w innym języku to proszę o instrukcję)

PS: szukam dalej jeśli znajdę to was powiadomię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać adres strony z której można ściągnąć demo NWN2 bo ciągle szukam po google ale nie mogę znaleźć. Nie wiem czy mi pójdzie i po prostu chcę zobaczyć. dlatego proszę, jeśli ktoś z was zna taką stronę to niech mi poda. (tylko żeby w języku polskim lub angielskim ta strona była. A jak w innym języku to proszę o instrukcję)

PS: szukam dalej jeśli znajdę to was powiadomię.

Z tego co wime , do gry nie ma dema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dema nie ma. Jednak jeśli twój komp choćby nawet bez krztyny nadwyżki spełnia minimalne wymagania, wydaje mi się, że jak wtedy nie będzie chodzić to zakichanym obowiązkiem sprzedawcy/dystrybutora jest możliwość zwrócenia gry i dostania kasy z powrotem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy np naciskam żeby moja postać się gdzieś poruszyła albo otworzyła coś zaatakowała itd do gry moja komenda dociera z leciutkim opóźnieniem . No wiecie, ja naciskam a dopiero po chwili pojawia się na ekranie mój ruch. Co z tym zrobić? Może mam za wysoko ustawione detale ? Bo troche mi ścina. Proszę o pomoc bo to strasznie utrudnia życie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie gra ma tu problem najprawdopodobniej z RAMem. Spróbuj obniżyć detale, lub powiększyć przestrzeń dla pliku stronnicowego, tzn. "RAMu" na dysku twardym, który system wykożystuje jako przechowalnię plików tymczasowo użytkowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Nie wie ktoś co zrobić, żeby ta gra normalnie działała na GF8800? Z góry mówię, że instalowanie patchy niewiele pomaga, gra się dziwnie tnie przy różnych ustawieniach, wiec na max. sie grać nie da. Dodam, że w Crysisa gram na Very High i problemów nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...