Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

(Ten etap jest chyba niezbędny, no nie?)
Właściwie, to chyba nie jest... Potrzebny tylko, żeby zdobyć ostrze nieśmiertelnego i do pomniejszych questów. Ale Feanor chyba sobie yaya robi, nie zwracajcie uwagi :wink:
W każdym bądź razie ja zaglądałem tam podczas grania różnymi profesjami...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jedzie ktoś na Zahcon do Torunia? Może pytam trochę do przodu ale czy ktoś ma taki zamiar? Ja będe na pewno :D
I ja (jak co roku) też...;) Swoją drogą - Niccer - należysz do jakiegoś toruńskiego klubu RPG czy coś takiego?

A pytanie faktycznie z dużym wyprzedzeniem, wszak konwent dopiero w pażdzierniku się odbędzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niccer

A są w ogóle w Toruniu takie kluby? :D Nawet nie wiedziałem. Ja znam tylko ogólnopolski SMMF - Stowarzyszenie młodych miłośników fantastyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są w ogóle w Toruniu takie kluby? :D
Są są, ale i tak nic nie zastąpi sesji na świeżym powietrzu, przychodzi do nas na osiedle taki jeden mistrzuniu, taszczy te swoje księgi i kostki - ale za to zabawa jest przednia, no i gra jest klimatyczna;)

BTW Ale wiesz co to jest "Bednarek"? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowski sklep, w którym kupiłem sobie decka do M:tG :D

Stamtąd pochodzi duża część mojej kolekcji Dark Eden oraz talie Lord of the rings;) A pamiętasz jeszcze czasy, jak istniał "Smok"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niccer

Nie pamiętam :P Dobra kończymy tą rozmowę bo możemy sobie na gg pogadać i ponawiam pytanie:

Jedzie ktoś na Zahcon do Torunia? Może pytam trochę do przodu ale czy ktoś ma taki zamiar? Ja będe na pewno :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A kiedy to jest :?: Nie siedziałem nigdy w fandomie, ale chętnie bym się przejechał na taką imprezkę. A że mieszkam całkiem niedaleko... :twisted: Poza tym sam mam ciut kart do M:tG, ale leżą zakurzone na półce i są pewno kiepskie, ale może hobby odżyje... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Madagaskaru do Torunia tylko dwa kroki :D Pożyczysz wierzchowca od Śmierci, to będziesz w minutę osiem :wink:

Pimpusia? Niee... wolę tego od Zarazy :twisted: A tak serio to mam na prawdę blisko do Torunia. Powiem tylko, że moje miasto nie lubi Torunia. Niccer już wie, i Volt też :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że moje miasto nie lubi Torunie. Niccer już wie, i Volt też :wink:
Stosunki między naszymi grodami można jeszcze zmienić... RPG łączy :P

Dla innych to pewnie ciekawostka, ktoś wie co to za madagaskar?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam wrażenie, że to Bydgoszcz... :P Ale się mogę mylić. Włocławek? Płock? Nie wiem. Może nas oświecicie?

Cardinal, widzę że niezły z ciebie obieżyświat (tudzież Łazik :P ) skoro odgadłeś za pierwszym razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, to nie było takie trudne. Macie do siebie pretensje o te województwa, jeśli mi się dobrze wydaje.

...żeby tylko;) Toruń i Bydgoszcz rywalizują w każdej dziedzinie - gospodarce, sporcie, administracji itd... Nie wiem dokładnie dlaczego, jak się urodziłem tak już było :P

Odnośnie tego Łazika (napisałem tak dla fanów pana Łoźińskiego, tłumacza WP :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego Łazika (napisałem tak dla fanów pana Łoźińskiego, tłumacza WP :wink: )

Nie wspominajcie mi o tym gościu nawet :x . Kupiłem książkę nie patrząc na tłumacza. Źle zrobiłem. Wiecie co zrobił z Merrym? Zmienił na RADY. A na początku jak było napisane o Tajarze to nie wiem o co chodziło (a chodziło o Rivendell. Z Shire zrobił Włość. I najlepsze nakoniec. Wiecie jak Frodo miał na nazwisko? Nie, nie Baggins, a BAGOSZ. Gość ma talent po prostu.

____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niccer
Hmm... A kiedy to jest :?: Nie siedziałem nigdy w fandomie, ale chętnie bym się przejechał na taką imprezkę. A że mieszkam całkiem niedaleko... :twisted: Poza tym sam mam ciut kart do M:tG, ale leżą zakurzone na półce i są pewno kiepskie, ale może hobby odżyje... :)

3-5 października. Więcej szczegółów na http://zahcon.fantastyka.net .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma talent po prostu.
Cóż , ja też mogę się pochwalić trylogią przełożoną przez pana Łoźińskiego (takie białe wydanie...), teraz wiem że jednak ów tłumacz w najnowszej edycji swojego tłumaczenia, zaprzestał tego "spolszczania"...

BTW Ja tam najbardziej lubie przekład państwa Frąców;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiem że jednak ów tłumacz w najnowszej edycji swojego tłumaczenia, zaprzestał tego "spolszczania"...

I chwała mu za to.

BTW Ja tam najbardziej lubie przekład państwa Frąców :wink:

Ja słyszałem, że pani Skibniewska jest dobra. Niestety nie miałem okazji samemu się przkonać. :(

____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Ja słyszałem, że pani Skibniewska jest dobra. Niestety nie miałem okazji samemu się przkonać.

O szkoda. Przedład jest (IMHO) duużo lepszy niż p. Łozińskiego.

Jak zobaczyłem później ten drugi to tak się zarykiwałem ze śmiechu, że szkoda gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKIBINIEWSKA SKIBINIEWSKA SKIBINIEWSKA SKIBINIEWSKA SKIBINIEWSKA SKIBINIEWSKA SKIBINIEWSKA SKIBINIEWSKA :D

A kto jedzie do KAtowic na Puchickon ???? będize jazda :D ale to dopiero 6 października :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęściarzem. Dlaczego? Bo posiadam wydanie WP z 1990 roku ze wspaniałym przekładem Marii Skibniewskiej. Nie ma żadnych idioctw, Elfy są elfami a nie jakimiś kurduplowatymi wróżkami, Shire to Shire a Aragorn pozostał Obieżyświatem. God bless Skibniewska!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...