Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

@Teemo support

To chyba najgorszy support do lanowania przeciwko (może jeszcze lux z odpowiednim AD carry) 2.5 sec Blinda co 8sec przy 0% CDR (potem istnieje możliwość bycia zblindowanym przez połowe czasu), grzyby, które dają wizje nad przeciwnikiem, duża mobilność i global taunt. Problemem jest sustain ale walczyć przeciwko temu się praktycznie nie da (może przed 6 się da, gdy nie ma grzybów i długiego blinda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

również kupują ją na starcie ale nie wiem czy iść nim w tanka czy w kogo ? i jaki będzie jego podstawowy atak ( chodzi mi czy będzie rzucał tymi bombkami czy atakował rękami ? )

I prośba : Macie jakiś porządny bulid do riven ? gram nią jakiś czas ale dalej nie umiem ogarnąć jakiegoś bulida ( i nie chce na tanka :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już ktoś o to pytał, ale nie uzyskał konkretnej odpowiedzi, a więc zapytam jeszcze raz: wie ktoś kiedy dokładnie ma pojawić się Ziggs? Zastanawiam się nd jego kupnem, lecz nie wiem czy opłaca się czekać, czy może kupić Lee Sina - mam RP za 50 zł, a na obu mi nie starczy. Kogo radzicie kupić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby zakup Lee przed patchem się opłacał. Mnich dostanie nerfa i nie wiadomo jeszcze, czy będzie wystarczająco użyteczny.

Będzie, nieco mniej AS i odrobine dmg mniej z drugiego Q nie zmieni jednego z trzech najlepszych junglerów w bezużyteczny pick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee straci trochę atk speed (jak ktoś chyba wcześniej pisał {?} 10s wolniejsza dżungla) i erm, do 70~ dmg z Q przy 4k hp przeciwnika, so... Aż tak strasznie bym się nie przejmował, nawet jeżeli logika Riotu w tym przypadku bywa... Interesująca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee Sin trudny? Gdzie i kiedy, bo chyba coś przegapiłem... No chyba, że mówisz o tych kilku tygodniach zaraz po wypuszczeniu postaci. Junglowanie Lee jest banalnie łatwe, przecież nim nawet Wrigglesa nie trzeba kupować. Do tego ganki ma nie dość, że skuteczne to jeszcze zadaje tony dmg. Żadnego junglera, który ma wbudowane survi nie uznałbym za trudnego.

@down

Ale wtedy już chyba nie ma mowy o trudności danego junglera tylko o braku skilla gracza, a to zasadnicza różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, ja jakoś nadal trafiam na takich Lee Sinów, co Q za cholerę trafić nie mogą z minionami czy bez, a z R robią free escape dla przeciwnika.

Koledze raczej nie chodziło o trudność -> junglowanie, bo teraz zasadniczo każdy może to robić, skuteczniej lub odrobinę mniej.

@up

Albo "trudności postaci", co używamy, gdy nie chcemy komuś zrobić przykrości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czemu Malzahar dostał poziom trudności postaci oznaczony jako "wysoki", skoro gra nim sprowadza się do spamowania skillem E na minionach, resztą na graczach i w odpowiednim momencie użycia ulti. Ja tak wygrałem nim 95% meczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro gra nim sprowadza się do spamowania skillem E na minionach, resztą na graczach i w odpowiednim momencie użycia ulti.

Ten opis tak samo pasuje do Malzahara jak i do każdego innego bohatera, więc to raczej nie trafiona argumentacja ... Poza tym nie zawsze trzeba się opierać na tych paskach wystawionyhc przez RIOT bo niektóre są raczej niezbyt trafne ( Kassadin trudność 80/100 albo Sona 10/100 ... woot ?: o )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Kassadin trudność 80/100 albo Sona 10/100 ... woot ?: o )

Z tym wyjątkiem że dobre granie Sona nie jest aż tak banalne, bo nie wystarczy spamowac aurami bez myślenia. Ale co do Kassadina to nie widzę tutaj nic dziwnego. On chyba ma najbardziej skopane early ze wszystkich casterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle nawet early, co ogólnie możliwość farmienia. Wystarczy champ, który będzie trzymał go z dala od minionów (Cassiopeia anyone?) i po grze dla niego. Co prawda to teoria, bo Kassadin ma zabójcze ganki, nawet jeśli ktoś uważa, ale to już sprawa tego, by się nie dac:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdeniO- przegladasz to forum?

To już chyba 8 pytanie o ADcarry w tym miesiącu.

Tak, Vayne jest Tier 1

Tak, Graves jest Tier1

Tak, Kog jest Tier1

Tak, Trist jest Tier1.

Corki jest tak pomiędzy.

Sivir jest Tier1, ma świetne early, ale TROSZKĘ gorsze late od Vayne i Gravesa.

Ashe, Urgot, Ez to Tier2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...