Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

jest temat na forum lola, ludzie się kłócą, że nie chcą dostawać za to IP, bo pomagają społeczności. prawda jest taka, że jest dużo osób, które nie banują tylko ułaskawiają ludzi. IP było na zachętę, poza tym te IP to był jakiś tam zarobek, bo 75IP dziennie maksymalnie to jedna wygrana gra.

http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=847467

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo hell NIE MA

Po długiej przerwie od LoLa (Diablo 3 ;f) stwierdziłem, że wbije sobie złoto. Zaczynałem od 1420, do 1500+ doszedłem bez najmniejszych problemów. 90% gier grałem na topie (9/2 Vayne też na topie), reszte starałem się dostać mid/ad. Raz junglowałem. Jeśli zostawał mi support - wychodziłem z que.

Podstawowe założenie - mieć conajmniej 50 cs więcej od przeciwnika. Wole mieć 100 w 20 minucie i przeciwnika z 50 cs, niż samemu 150 i przeciwnika 140. W przypadku agresywnych junglerów prosiłem supporta o warda w 1:25 co pozwalało mi grać agresywnie od samego początku. 2 gry zostały wygrane 4v5. Również 2 zostały 4v5 przegrane, ale gdyby się poddać w sytuacji z leaverem w teamie to przegrałbym 4 gry. Więc zawsze grajcie do końca.

Ostatnia rada - ignore każdego kto flame'uje. No i broń dla zaprawionych w trollowaniu - taktyczny flame. Jeśli masz w teamie kogoś 0/5 i widzisz, że nic nie zrobi to sprawienie by poszedł afk może tylko pomóc. Taka akcja zapewniła mi jedną wygraną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP:

Co do csa to bzdura (cs jest zależny od przeciwnika, enemy dżunglera naszego dżunglera - czy zostawia nam wrathy itp), co do suporta bzdura again - dodge bo gram supem, great idea! Co do flejmera można się zgodzić.

http://i47.tinypic.com/2dqvvro.png kiedyś jak chciało mi się wychodzić z elo hell - teraz nie chce mi się (a raczej nie mam czasu) i często gra kumpel na koncie, który mi je trac biggrin_prosty.gif (sprzedał swoje konto:X, więc czasem mu użyczę mojego).

Co do samego EH to - /

podcast na temat EH + dekalog Helowca.

Takie jest moje zdanie na temat Elo hell, czasem stwierdzam że nie ma czegoś takiego i z każdego elo da się wybić przy samozaparciu + odrobinie szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z trybunałem? Wczoraj był ten taki nowy, dzisiaj już jest stary. Wczoraj to tylko testy były, czy jak?

No niestety RIOT zaliczył plamę: nie najlepszy patch, problemy z serwerami (prawdopodobnie nagły rzut na rankedy spowodowany ujawnieniem progów i nagród przeciążył im serwery, które miały również starczyć na nowe masterki), klient też coś dziwnie chodzi, no i jeszcze ten nowy trybunał: on pewnie też obciążył serwery swoją poszerzoną statystyką. Coraz więcej postów o nieuzasadnianych "mejlowo" karach... kwiatkoskyyy ma rację- co prawda ja przez moment się jarałem moimi 87 %, ale później ni stąd ni zowąd wskaźnik podskoczył mi do ponad 107 % i mogłem drugi raz osądzać te same sprawy -.-" Potem to wyłączyli...

Nawet jak wywalą nagrodę IP, to i tak tego nie porzucę :P Właśnie obliczyłem, że w e-mailach, w ciągu ( od 22.05 do 2.09) 103 dni dostałem 10475 IP z samego trybunału- skoro przymierzają się do rankingu trybunału,i miałoby mnie ominąć tyle IP w przyszłości, to pewnie będą w tamtejszych progach %-ej trafności oferować jakąś skórkę- co prawda w tamtym roku RIOT rozdawał za min. 10 gier CO-OP Judgment Kayle ( a tutaj pasowałaby ona idealnie...), no ale liczę na coś nowego :P

@ZymDeQuad

Ja się tam cieszę, że nie jest na odwrót i Syndra nie potrzebuje porządnego nerfa :S Co do patcha na PBE- bardzo mi się podobają zmiany, a co do darmowego transferu na EUNE- nie ma przymusu chyba, jest możliwość... Wiele osób obiera odwrotną ścieżkę, dla lepszego poziomu gry, kultury i obecności topki, no ale przymusu nie ma !)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast muszę wam powiedzieć, że serwer easta działa znacznie lepiej niż ostatnio xD. Przed chwilą zaliczyłem coś strasznego, mieliśmy w Teamie Ashe Chorwata, który/a ciągle gadał po Chorwacku mimo, iż go prosiłem kilka razy, aby pisał po Angielsku... Poszedłem z tą Ashe na... Mida, bo się gość uparł, że chce tam iść, spushowaliśmy razem(ja jako Heim i ta Ashe) kilka wież, z pomocą teamu wiec w 10 minucie 3 wieże na midzie padły, mieliśmy też więcej zabójstw niż drużyna przeciwna, ale Ashe zaczęła chyba trollować, bo dawała się ciągle zabić, ale to nie koniec, przeciwna team się wkurzył i zaczął w 5 łazić po midzie, mój genialny Team, po każdym(czyli wszystkich) przegranym "team fightcie"(bo tego nie można nawet tak nazwać) wycofywał się, a jako, że grałem Heimem to zostawałem na tyle, a przeciwnicy nas gonili, mojej drużyny to w ogóle nie obchodziło i zostawiła mnie tak jakieś 6 razy, więc przeciwnicy mnie zabijali! Genialna Ashka tak samo, zostawiała mnie i uciekała, a kiedy ją raz gonili to podbiegłem do niej, uleczyłem i zaatakowałem goniących ją, aby przeżyła, dopadli mnie, a ona, mimo iż miała już pół życia, nawet nie spróbowała walnąć jakimś swoim dalekodystansowym skillem. Kilkanaście razy pisałem "push mid!", ale oni nic, a wystarczyło tam wbić w 5 rozwalić inhibitor i mielibyśmy pewną wygraną, ale oni mnie olewali i koniec końców przegraliśmy, bo wrogowie nas spushowali, to było chore...

@Down Wiem, ale mam dopiero 11, a dobicie kolejnego zajmuje mi ponad 10 meczy :(, aż kusiło mnie, żeby napisać im noob team, ale że miałem przez te zostawienia słabe staty to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starh

Cs'y zależą głownie od nas, dobry gracz sprawi, że skończysz z wynikiem 50 cs w 40 minucie. Serio. Swego czasu grając całym teamem czasem trafialiśmy na graczy 2k+, a nawet 2,5k+. Cudem było odstawanie mniej niż 30/40 cs. Chyba najlepiej mi poszło z GaBaNo (2,2k), bo 1:2 i tylko 10 cs w tył. No ale on grał udyrem, który do agresywnych topów nie należy :D

Co do suppa - kompletnie nie potrafie grać supportem, nawet jeśli wygramy bot lane to zazwyczaj AD jest trashem i przegrywamy late bo nikt nie ciągnie teamu. Jak dla mnie to zbyt randomowa rola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem gole z teamem czy same ranki 5v5 z przeciwnikami po 1,9k -2k+ i farma była podobna, to co przechylało ilość csa na naszą stronę to częste gangi dżunglera - enemy grał bardziej zachowawczo i oddawał csy. CS zależy od wielu czynników, fakt skill gracza to jakieś 70%, ale reszta zależy od innych rzeczy.

Co do supa - widocznie czas się nim nauczyć grać :P Riot ma wprowadzić znowu karę za dodge z lobby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrocilem do gry Lux, ktora przez baaaardzo dlugi czas byla moim mainem i nadal uwazam, ze miazdzy:P Moze nie ma takiego bursta, nie zabije przeciwnika po wpakowaniu wszystkich umiejetnosci jak Brand czy Annie (na poczatku) ale z czasem rosnie w sile! No bo jak inaczej nazwac APeka ktory po zabawie na solo mid w tfach moze zestunowac 2 przecwinikow, rzucic tarcze na wszstkich druznnikow i spowolni reszte? Do tego To co uwielbiam ulit:) Kameham, ktorym mozna pospamowac co 30s i zadaje ponad sporo ponad 600 obrazen (ja dobijam do ok 1000) na duzym zasiegu.

Aczkolwiek poczynilem troche zmian i by lepiej wykorzystywać passyw, kupuje teraz LichBane jako jeden z pierwszych itemow. No i naucze sie korzystac z ghosta i bedzie bardzo dobrze;) Szkoda, ze malo kto gra czarodziejka z ksiezyca, bo uwazam, ze jej skille daja duze pole do popisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarodziejka z Księżyca to Diana a nie Lux. Ja gram Lux i LB kupuję zawsze żeby w pełni wykorzystać skille tej postaci. To jedna z niewielu postaci którą carrowałem gry. Jak masz na ad carry Ezreala albo Dravena to wychodzi fajna kombinacja ultów.

Oczywiscie ze Lux to czarodziejka z ksiezyca! Wygladja prawie identycznie! Gdzie Ty widzisz podobienstwo Diany do niej?

lux nie ma stuna, lich bane jako pierwszy item na jakimkolwiek ap to bzdura

Czy ja napisalem, ze pierwszy? No i tak, wiem, ze to nie stun. Nawet nie wiem jak to sie nazywa. Snare?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie się dziś gra. :D Przez 40 minut próbowałem odpalić rankeda - nie dało się - 11 razy był dodg'e. No to gramy normala, po 4 lobby w końcu mecz się zaczął. Zdziwiło mnie to, że nikt nie gra nowym champem, nawet go jeszcze nie widziałem. W każdym bądź razie ten mecz to był jeden wielki cyrk. Non stop kogoś wyrzucało, przez kilka sekund nawet grałem 1vs2. :D Strona główna nie pokazuje streamów, ogólnie bajzel jak nie wiem.

Dwa pytanka:

1. Jak efektownie junglować Alim?

2. Którego z magów możecie polecić (na rankedy): Lux, Veigar, Khartus, Gragas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę build i rady do Annie smile_prosty.gif, wczoraj zagrałem 2 razy staty słabe(jeśli już wejdziecie na mój profil i zobaczycie historię gier to widźcie, że większość killów, pochodzi od Anivi, którą nafeedował noob Garen, który mając 1/6 HP, zamiast się teleportować do bazy i uleczyć, to właził w krzaki, używał mikstur i czekał, aż mu się życie zregeneruje, co ciekawe Anivia ta poszła na topa i czasami przyłaziła do mnie na mida...), ale postać genialne biggrin_prosty.gif( i tania wink_prosty2.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz Kassadin tongue_prosty.gif

No on tu jednak raczej nie dużo ma do gadania : >

Sprostujcie mnie jeśli źle zrozumiałem. Skoro udało mi się wreszcie przywrócić dawnego skilla i po spadku do 1400 wbiłem 1500 ELO, to teraz nieważne czy będę grał dalej czy też to oleje i np. spadnie mi automatycznie ELO po miesiącu, to i tak zdobyłem złoto i dostanę odpowiednie nagrody, tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze Lux to czarodziejka z ksiezyca! Wygladja prawie identycznie! Gdzie Ty widzisz podobienstwo Diany do niej?

Oglądałem to się znam. Diana korzysta z mocy Księżyca więc to ona jest SM. Lux z wyglądu bardziej mi przypomina inną czarodziejkę. Właściwie nie jest temat o anime, ale ponieważ piszemy o tym w kontekście LoL to chyba może tak być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę build i rady do Annie smile_prosty.gif, wczoraj zagrałem 2 razy staty słabe(jeśli już wejdziecie na mój profil i zobaczycie historię gier to widźcie, że większość killów, pochodzi od Anivi, którą nafeedował noob Garen, który mając 1/6 HP, zamiast się teleportować do bazy i uleczyć, to właził w krzaki, używał mikstur i czekał, aż mu się życie zregeneruje, co ciekawe Anivia ta poszła na topa i czasami przyłaziła do mnie na mida...), ale postać genialne biggrin_prosty.gif( i tania wink_prosty2.gif)

Ostatnio sobie pyknalem Annie, ladnie poszlo, 7 - 0 chyba staty po 20 min bo potem sie poddali. Annie raczej sie typowo buduje. Ja robie RoA, butki Sorcerera, Rabbadon i Voida. Reszta co tam uwazasz. Gneralnie zabwa Annie polega na tym, ze bierzesz flasha i ignite. Na midzie od czasu do czasu walisz jakims czarem w przeciwnika, czekasz az mu troche zycie spadnie i po 6 lvl jak naladujesz stuna to robisz flash (chyba ze głupek sam podejdzie) i walisz co masz od R zaczynajac potem W i Q i ignite. Wiekszosc tego nie przetrwa. Tylko tu sie zaczyna problem. Annie przdalby sie lekki buff... Im dalej tym gorzej, a pozniej to tylko masowy stun jest przydatny dla teamu.

@UP ale co mnie obchodzi z jakiej mocy korzysta Diana kiedy wyglada bardziej an Drowa niz na Sailor Moon? Lux to czarodziejak z ksiezca, dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roa pierwsza na annie? w zyciu!

Annie jest postacia snowballowa czyli bez feeda jest useless, dlatego kupujemy butki, 2 dorany, sorce, i rushujemy rabadona, pozniej void stuff, pozniej sustain ( najlepiej zhonya). Nigdy nie zaczynamy kombo od miska. Stunujemy zawsze z q (w reamfightach mozemy uzyc miska) maxujemy najpierw w pozniej q. Tarcza jest zupelnie niepotrzebna. Wiec nie dajemy w nia wogole. lasthitujemy z q ladujemy stuna walimy w przeciwnika q podchodzimy, w i 2 basici. Powinnismy killa zlapac przed 6 ale jesli sie nam nie uda to na 6 jest pewny. No i ciagle kontroluj swoj poziom many.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...