Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Żebyście nie popadali od razu w jakiś hurraoptymizm, ten skillset Kazika został w całości wymyślony przez użytkownika Kael co sam podkreśla w swoim temacie:P

Nie mniej jednak opcja z 'mutowaniem' się championa wydaje sie ciekawa biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

I? O czym ma to niby swiadczyc? O braku kreatywnosci Riotu? Prosze Cie!

Co do Udyra to oczywiscie zle zgadujesz. Budjsz go typowo offtankow czyli wszelkie Wits Endy, Heart of Gold -> Randuiny, Force Of nature, mallety mile widziane. Zadnego budowania AP i AS (poza Witsem)!

Poza tym ja czekam na skin do Talona -> Raziel z gry Legacy of Kain: Soul Reaver. Az dziwne, ze go jeszcze nie ma bo podobienstwo jest uderzajace:p

http://drewpan.files.wordpress.com/2012/05/raziel.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jeśli maksujemy pierwszego feniksa to należy pamiętać, że to są obrażenia magiczne...

No to powiedzmy coś takiego:

1. Force of Nature

2. Tabi Ninja

3. Wits End

4. Frozen Mallet

5. Warmog

6. A potem Atma i dziękuję, do widzenia trollface.gif

@Down ok dzięki smile_prosty.gif

Albo to mój net, albo coś z serwerem, bo LoL tak wolno chodził, że wyłączyłem, bo się bałem, że mnie z meczu wywali i bana dostanę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bardzo slaby przelicznik! 25% tylko! Nie ma sensu bawic sie w AP. To co dostajesz w skillu wystarczy. I nie taka kolejnosc. Zacznij od butow i od heart of gold, jak dobrze idzie to nawet mozesz sobie kupic drugi generator zlota. Generalnie, daruj sobie warmogi i atmy. To dwa bezuzytczene przedmioty. Zamiast tego GA zawsze dobry plus do resistow i np sunfire cape albo Frozen Heart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym buffem... Zmniejszaja sie jednie koszty many, ktorej Milf Fortune brakuje tylko na poczatku tak na prawde. Ja osobiscie ja uwielbiam, ale czekam na jakiegos konkretniejszego buffa bo na chwile obecna zjada ja chyba kazdy AD.

To jest jedyny AD cary obecnie, który może konkurować z trójcą świętą - corki/ez/graves. Można jeszcze tu dodać Cait, jednak Riot też ją mocno znerfił, ale nadal jest dobra w setupie poke teamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tristana na 18 levelu ma wielki zasięg, a Draven na początku gry ma największy DMG i AS ze wszystkich AD Carry wink_prosty2.gif

Jestem jak na razie noobem w Udyrze(wciąż tongue_prosty.gif), ale zagrałem i strasznie spodobała mi się ta postać smile_prosty.gif, a więc jeśli można to co poklei robić(potwory w jungli), jak go budować(bo wątpię, że build Volomira jest również dobry do Jungli) rozkład skilli(zaczynam najpierw z feniksem, pewnie dobrze) itp. Naprawdę proszę, bo potrzebuję tu pomocy tongue_prosty.gif. Jeszcze coś, w kolejności robienia potworów jungli proszę, abyście uwzględnili to, że mój team prędzej ukradnie mi niż pomoże w zabijaniu maszkar w jungli(taką miałem dziś wredną Morganę w swojej drużynie, co na samym początku próbowała ukraść mi blue, na szczęście pierwszy zabiłem golema smile_prosty.gif) confused_prosty.gif

@Down dzięki, ale co ze skillami i czy na pewno dam sobie radę z tymi stworami bez pomocy teamu?

@Dox o to ty na minusie jesteś :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o poke mowa warto wspomnieć o Varusie. Moim zdaniem warta uwagi jest też Ashe ze swoim R. Co innego Tristana i Draven imo najsłabsze AD Carry's w grze.

Tristana jest jednym z lepszych ze wzgledu na zasieg. Draven mi nie lezy. O ile na poczatku Q jest bardzo przydatne tak im dalej w las tym gorzej.

@UP

Ae to jest build do jungli wlasnie! Ewentualnie mozesz budowac latarenke ale nie jest to koniecznosci. Zaczynasz od wilkow, potem blue, potem lecisz upiorki, Red i golemy. Ot cala filozofia junglera opartego na manie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tris to najsłabszy carry w grze? Ezreal jest najlepszy? Na serio? Imo najlepszy jest Kog ze swoim W, świetna jest Vayne (ale zależna od early) oraz Tristana i Graves. Mam elo ~1100, mój kuzyn ~1650 (i ponad 600 wygranych rankedów). - graliśmy ostatnio mecz 1vs1 na arenie Tris vs. Ez - wygrałem z nim 6-2 bez najmniejszych problemów. Nigdy też nie przegrałem linii przeciwko Ezowi grając Tris/Kogiem/Gravesem (mając premade) i osobiście nie znoszę tego champa. Na normalu potrafię opuścić lobby, gdy widzę, że ktoś próbuje go wziąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że MF jest słaba... no proszę was. Co najwyżej może nie pasuje do waszego stylu gry czy coś, ale nawet sam double up miażdży na początku, o ulti na early nie wspominając - wystarczy, że tego nie zmarnujecie i załapiecie parę killi na początku, a potem będzie tylko lepiej :D Tak z innej ręki, miałem wczoraj fajną sytuację AD Sionem, która dobitnie pokazuje jego potęgę. Grałem double solo topa (co mi się ostatni bardzo często zdarza :/), w przeciwnej wasz święty corki i cho, którego akurat nie było. Mam około 200-300 życia, a corki pełne - on atakuje. No to ja sobie myślę "walić to, jestem Sionę xd" włączam ulti i jak gdyby nigdy nic rozwalam go, jeszcze stun na pożegnanie jak próbował uciec, a ja skończyłem z prawie pełnym życiem xD ( oboje po 6 lvl mieliśmy ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie mowie ze MF jest slaba! To moj ulubiony AD mimo wszystko i dosc irytujacy w early (Q + passyw!). Chodzi mi o to, ze pozniej tak czy inaczej bedzie odstawac od innyc ADkow niestesty. Graves i Vayne zmiazdza ja w lacie. To samo Trist ze swoim zasiegiem. Ulti jest bardzo dobrze w earli szczegolnie w polaczeniu ze spowolnieniem E ale wymaga pozycjonowania. O ile na niskim elo malo kto go uniknie to na wyzszym uzycie R sprawia ze stoisz i czekasz, a przeciwny team moze bardzo skutecznie ci przeszkodzic. Wez np ulti gravesa w polaczeniu z Q. Uzycie ich zajmie ci jakas sekunde i nie narazi na kontre przeciwnikow. Gdyby Mf dostala troche lepsze pzeliczniki na E chociazby to bylaby to inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta trójca Ez, Graves i Corki występuje, owszem, ale na turniejach. I dlatego też tak często widzi się ich potem w grze/ na streamach (zgapanie topki to w końcu norma). Pytanie jest takie: dlaczego na turniejach (i to tych ostatnich, wcześniej było trochę inaczej) gra się przede wszystkimi tymi trzema AD carry?

Odpowiedź: na turniejach walczą między sobą drużyny o podobnym, najwyższym możliwym potencjale. Każdy najmniejszy błąd jest bezlitośnie wykorzystywany przez wroga. Co za tym idzie, liczy się tam przede wszystkim early oraz mid game. A co liczy się w tych etapach, przy duo lane oraz pierwszych (decydujących) team fightach? poke, poke, poke + escape mechanizm. Taka Vayne ma największy dmg w late, Trist największy zasięg i steroid do AS (90%), ale kompletnie kuleją, ba, wręcz nie mają możliwości poke'u. Znacznie lepiej wypadają pod tym względem Ashe, MF, Varus oraz Kog, ale oni mają kolejną wadę: brak escape mechanizmów. Z Cait jest o tyle dziwnie, że niby ma poke, ale słabszy od "wielkiej trójcy". I brak steroidu do AS/AD (pasyw przydatny raczej na lini).

Reasumując: jeśli nie gracie na turniejach, nie macie ELO 2000+ (a nie macie, poza może kruzdem) możecie picknąć każdego AD carry i mieć taką samą szansę na wygranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat święta trójca jest obecnie nie do ruszenia. Są to obecnie najlepsi AD Carry. Każdy z nich ma bardzo dobry escape mechanism, co w przypadku obecnej gry z agresywnymi supportami jest niezmiernie przydatne, gdy przez przypadek popełnimy błąd. Także te trzy postacie opierają się na burst damage'u, w przeciwieństwie do takiej Cait czy Koga. Konkurować obecnie z nimi imo może tylko Ashe i Tris, Vayne niby też, ale jednak ma dość słabe early game.

Co do supportów obecnie Tier 1 jest Sona wraz z Blitzem i Nunu.

Nie tylko ja mam dość wysokie elo z forum. Xidi ma wyższe obecnie i może ktoś jeszcze, ale nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat święta trójca jest obecnie nie do ruszenia. Są to obecnie najlepsi AD Carry. Każdy z nich ma bardzo dobry escape mechanism, co w przypadku obecnej gry z agresywnymi supportami jest niezmiernie przydatne, gdy przez przypadek popełnimy błąd. Także te trzy postacie opierają się na burst damage'u, w przeciwieństwie do takiej Cait czy Koga. Konkurować obecnie z nimi imo może tylko Ashe i Tris, Vayne niby też, ale jednak ma dość słabe early game.

Co do supportów obecnie Tier 1 jest Sona wraz z Blitzem i Nunu.

Nie tylko ja mam dość wysokie elo z forum. Xidi ma wyższe obecnie i może ktoś jeszcze, ale nie znam.

Podpisuję się pod tym. Jeżli ktoś nie rozumie jaką przewagę daje taki setup ad/supów to .. hmm niech po prostu nie psuje gry innym (solo q). Na premade sprawdza się również dobrze cait, ale tak jak już napisałem przy poke/rush tower teamie oraz snowbalingu bota ze strony dżunglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ?

Kha'zix starts as a melee.

Passive - Hyperevolving Carapace: Every time you level up Kha'zix's ultimate, his next ability use will enhance him in a certain way for the rest of the game. He can enhance one ability twice and another once, or he can enhance each ability once. (He can't enhance one ability 3 times). Each enhancement visibly changes him.

Q - Vicious Slivers: Kha'zix fires spikes in a line, dealing damage and shredding armor of hit enemies. (medium cooldown)

ENHANCED 1: His attacks are now ranged.

ENHANCED 2: His spikes become stronger, increasing his range and causing his autoattacks to now deal 1.2x damage

W - Exoskull Burst:

Passive - His armor plates respond to oppression, becoming more powerful as he is attacked. Kha'zix temporarily gains armor for each autoattack he takes, stacking up to 5 times.

Active - Kha'zix violently sheds his exoskeleton, refreshing his stacks and dealing damage per stack in an AoE.

ENHANCED 1: Kha'zix permanently makes his exoskeleton stronger, passively increasing armor/MR and allowing his W passive to stack up to 10 times. Exoskull Burst now applies Grievous Wounds upon use.

ENHANCED 2: Kha'zix now retains his armor stacks upon cast.

E - Void Passing: Kha'zix leaps to a targetted nearby location.

ENHANCED 1: Kha'zix grows wings, permanently increasing his speed and increasing the range and travel speed of his E.

ENHANCED 2: Kha'zixs' wings become extremely powerful through evolution, further increasing his speed and E range causing his E to stun nearby enemies for a short duration on cast

R - Burrowing Terror: Kha'zix burrows into the ground, becoming untargetable for a short duration and slowing enemies above him as he moves. Upon expiry or recast, he bursts forth from the crust of the earth, dealing damage to enemies in the area affected.

U RIKE?

Jak dla mnie insta-buy, aż nie moge się doczekć : ) Ciekawe czy będzie sie go budować jako tanka czy raczej jako mocego damagedealer'a , a po 6 może nawet jako AD Carry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat święta trójca jest obecnie nie do ruszenia. Są to obecnie najlepsi AD Carry. Każdy z nich ma bardzo dobry escape mechanism, co w przypadku obecnej gry z agresywnymi supportami jest niezmiernie przydatne, gdy przez przypadek popełnimy błąd. Także te trzy postacie opierają się na burst damage'u, w przeciwieństwie do takiej Cait czy Koga. Konkurować obecnie z nimi imo może tylko Ashe i Tris, Vayne niby też, ale jednak ma dość słabe early game.

Co do supportów obecnie Tier 1 jest Sona wraz z Blitzem i Nunu.

Nie tylko ja mam dość wysokie elo z forum. Xidi ma wyższe obecnie i może ktoś jeszcze, ale nie znam.

Podpisuję się pod tym. Jeżli ktoś nie rozumie jaką przewagę daje taki setup ad/supów to .. hmm niech po prostu nie psuje gry innym (solo q). Na premade sprawdza się również dobrze cait, ale tak jak już napisałem przy poke/rush tower teamie oraz snowbalingu bota ze strony dżunglera.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ; P Czyli liczą się tylko kombinacje Graves/Ezreal/Corki + Blitz/Sona? No dobra ale ja nie lubię nimi grać, serio. Dlatego, że każdy mecz widzę to combo. A co jeśli ktoś naprawdę ogarnia i świetnie idzie mu powiedzmy Miss Fortune? Albo Kogim? Piszeci też, że te postacie opierają się na burst damage. Możecie napisać co to jest? Niby wiem, pojęcie używane w innych grach ale nie chce walnąć gafy i chętnie bym się dowiedział. A co do Vayne dla mnie też jest niezła ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burst dmg - zadanie jak największych obrażeń w jak najkrótszym czasie, takie [/ciach] jednym słowem.

Nocturn + Jayce lol, ale i tak instantbuy bo desajnersko zżynka z weavera dotowego, + ulti które sam wymyśliłem, gdy sobie bohaterów tworze przed snem (tylko w mojej wersji był wielki kret :<).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...