Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Jakiego rankeda przed chwilą rozegrałem lol.gif Po prostu beka nieziemska - ap vayn na bocie biggrin_prosty.gif Na końcu staty 7/1 ap FTW xD

Co as są postaci, na których można rushować as - kog/vayn. Jednak według mnie lepsze jest AD. Co do Eza/corkiego phage>2x dorans. Ga to item sytuacyjny - widzimy. że przeciwnik myśli i pójdzie na nas ciągły focus, to kupujemy GA jako 3/4 item. Jeżeli natomiast enemy nie potrafi się ustawić w TFie i nas złapać to lepiej kupić coś co nam mocno podbije dmg np LW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aku

Z ciekawości sprawdziłem LoLBuildera:

Kog na 6 lvl'u maksujący W i mający PD - w ciągu 8 sekund zadasz około 750 dmg

Kog 6 lvl + IE + W - 900 dmg w 8 sekund (a może wpaść kryt)

Ponadto dmg zwiększa obrażenia z W (przyjąłem, że przeciwnik ma 1000 hp)

Tak więc PD nie opłaca się jako pierwszy item.

PS. Bez dmg Q, E i R też ma mniejsze obrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aku

Z ciekawości sprawdziłem LoLBuildera:

Kog na 6 lvl'u maksujący W i mający PD - w ciągu 8 sekund zadasz około 750 dmg

Kog 6 lvl + IE + W - 900 dmg w 8 sekund (a może wpaść kryt)

Ponadto dmg zwiększa obrażenia z W (przyjąłem, że przeciwnik ma 1000 hp)

Tak więc PD nie opłaca się jako pierwszy item.

PS. Bez dmg Q, E i R też ma mniejsze obrażenia.

aha zakładamy więc, że kog bd stać non stop i nakur..? Zero kitingu? Zero pozycjonowania w TFie czy przy gangu? Oki doki. BTW Lol bulider przelicza suchy dmg, nie bierze pod uwagę % crita - nie da się wyliczyć w jakim momencie bd mieć crita. PD da ci movement speeda + więcej crita od IE i to jest lepszy item dla koga na start.

Seriously.. chciałbym mieć takie gry, że stoję w 1 miejscu AD carry i nawalam, a enemy nie wie co to focus.. ba nawet zmieniać pozycji nie muszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wlasnie dlatego nie nalezy budowac AS pierwszego! Sytuacje gdy stoisz w miejcu i nawalasz do kogos, a on napewniej do Ciebie, zdazaja sie sporadycznie. Dlatego buduje sie AD po to by zadac jak najwiekszy obrazenia jednym atakiem. Przeciez tak wyglada walka w TFach, ze atakaujesz raz moze dwa, przesuwasz sie kolejny atak itd. AS nie przyda Ci sie do niczego, nawet bonus do MS nie pomoze Ci wygrac jesli nie masz obrazen. Poza tym samo skalowanie, wiecej daja bonusy do AS z PD na wyzszym lvlu. Na nizszym bonus jest slaby, w przeciwienstwie do tego co da Ci czysty atak z IE albo BT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aku

Z ciekawości sprawdziłem LoLBuildera:

Kog na 6 lvl'u maksujący W i mający PD - w ciągu 8 sekund zadasz około 750 dmg

Kog 6 lvl + IE + W - 900 dmg w 8 sekund (a może wpaść kryt)

Ponadto dmg zwiększa obrażenia z W (przyjąłem, że przeciwnik ma 1000 hp)

Tak więc PD nie opłaca się jako pierwszy item.

PS. Bez dmg Q, E i R też ma mniejsze obrażenia.

Co z tego, że IE jest 1k golda droższe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na ~900 elo jest tak zabawna i poprawiająca humor, że to lepsze to niż niejeden kabaret. Grając dwie gry uśmiałem się niemiłosiernie. Pierwsza jako Irelia na bocie vs Graves i Blitz. Byłem solo, bo kog przez 10 minut od początku był AFK. Farmić tam nie potrafią więc, zbytnio nie byli nawet pomyśleć o zonowaniu mnie.

Junglerzy w tych teamach nie istnieją. W sumie to istnieją i tylko junglują.

http://i.imgur.com/mrqK6.jpg?1

Druga gra jako Regnar także na botcie. Z jego burstem walka z Teemo, który posiadał ledwie 20 Armoru nie mogła zakończyć się inaczej jak kilkoma killami dla mnie i dla Vayne. Tu graliśmy praktycznie 4v5 bo Maokai co chwile DC, a junglować zaczął po 10 minucie po tym jak zginął na Blue golemie, tak to sobie chodził i bił mnijesze campy.

http://i.imgur.com/28qnS.jpg?1

Więc z tak niskiego elo da się wyjść, bo te gry nie wymagają nic poza jakimkolwiek najmniejszym ogarnięciem tej gry. Fakt były to duo ranki z graczem podobnego poziomu co ja, ale i tak nie zmienia to faktu, że się da.

Dwie gry +40 ELO

To co się tam dzieje już od samego que przechodzi pojęcie. Non stop flame i płacz, że ktoś nub, że wziął jego pozycję. W grze po śmierci prośby o reportowanie z feed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1400+ elo i trolle trafiają się nadal. Zwykle ja banuję, a drugi i piąty piszą, że biorą mida. Pierwszy to jakiś totalny troll pick, a drugi bierze mida, chociaż już jest zajęty. No i reszta jest w d...

Spotykam się też dość często z graczami, którzy banują 3 supporty, a potem biorą swojego ulubionego champa na jaką chcą linię i idą na afka, a potem płaczą: "report my team".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trolle są na każdym elo i mówienie że przegrywa się bo trolle to bzdura. Na 10 gier może będziesz miał z 1x trolla[prawdziwego trolla a nie feedera czy inne] 3x może będzie nie do wygrania a resztę da się zazwyczaj w ten czy inny sposób wygrać. To nie o to chodzi żeby mieć skilla[przynajmniej na niskim elo]. Ale o to by poprowadzić swoich ludzi do zwycięstwa. Nie słuchają? Wieć zrób tak żeby słuchali. Sry ale ja na eune przez cały sezon 2 od 1300 do 1700 prawie elo trolli miałem może z 10x [na 350 rankedów]. Pozwól swoim popełnić parę mniejszych błedów jeśli nie słuchają to słuchać zaczną. A ci uparci w końcu się dostosują do reszty jeśli chcą wygrać

Wygrać się da może nie wszystko ale jak się zacznie zwalać na innych to jest oznaka że się już poddaliśmy i na tym elo zostaniemy. Nie warto patrzeć na przegrane tylko starać się wygrać to co się da i być CIERPLIWYM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DoxtraduS

1. PD kosztuje o 1200 mniej

2. PD kupuje się na Kog'Mawie, bo potrzebuje mobilność, dzięki temu możesz kitować, zwłaszcza, że na W masz największy zasięg, a ciężko uderzyć coś co jest szybsze i ma większy zasięg.

3. A teraz przejdzmy do twoich ambitnych wyliczeń, pokaż w normalnej grze, rankedzie, customie, w/e, że na 6 poziomie masz IE, i to nie w 30 min

4. Gdzie ty masz przelicznik AD na Q, W i E

Ogólnie cały sens grania z Kogmawem pod PD to kitowanie i abusowanie movement speedu i rangu, a tego nie wyliczy ci żaden symulator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zakładamy więc, że kog bd stać non stop i nakur..? Zero kitingu? Zero pozycjonowania w TFie czy przy gangu? Oki doki. BTW Lol bulider przelicza suchy dmg, nie bierze pod uwagę % crita - nie da się wyliczyć w jakim momencie bd mieć crita. PD da ci movement speeda + więcej crita od IE i to jest lepszy item dla koga na start.

Seriously.. chciałbym mieć takie gry, że stoję w 1 miejscu AD carry i nawalam, a enemy nie wie co to focus.. ba nawet zmieniać pozycji nie muszę.

Co proszę? Podałem czas 8 sek, ponieważ tyle właśnie działa W. Jeśli czas ataku będzie krótszy nie zmieni to faktu, że i tak z IE wyciągniemy większy dmg. Obojętnie czy w 8 sek, czy w 3 - w tym samym czasie z IE dmg będzie większe. Co do tych critów - ja nie podałem wartości z zawyżonym critem, szansę na większe trafienie krytyczne ma PD (30%), zaś IE (25%) jednak drugi item w przypadku cryta zada 250% dmg, ale to chyba wie każdy. W każdym bądź razie Twoja odpowiedź na mój post była niezwykle głupia, ja nigdzie nie pisałem o "Na*** przez 8 sekund w TF'ie", podałem tylko suche liczby, których wartości są stałe (przynajmniej jeśli nie wpadnie cryt)

@CriticalCombo

Nic. Podałem tylko liczby. Choć i z samym BT wyciągniesz większy dmg, a ten jest tańszy od PD.

@UP

To był tylko przykład. Ty za to tylko mówisz, nic z tego nie wynika

http://solomid.net/guides.php?g=5687 - pierwszy item to IE, nie PD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że PD>IE, mówię tylko aby item buildy dobierać z rozwagą.. właśnie podałeś suche liczby i to jest problem. Sądzisz, że przez te 8 sekund będziesz ciągle bił z W? Kupujesz PD masz 1200 golda, dokładasz 450 (2 fale creepów) i masz bfa...

Poza tym nie wiem czy oglądałeś chaoxa... ale on na ostatnim turnieju w USA zrushował PD. Zresztą koniec of topu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się jedynie podpisać pod powyższym. Zapanowanie nad chaosem w teamie to klucz do zwycięstwa. Niestety mi średnio to wychodzi. Gdyby nie to, że ludzie dość po 1-2 akcjach średnio udanych się łamią i zaczynają wyzywać byłoby lepiej. Fakt mam małe doświadczenie jeśli chodzi o rank i to też robi swoje i przez własne głupie błędy zdarzało mi się przegrać lane. Jako nieraz ostatni w teamie przy solo q mam zaszczytną rolę pickowania supp, bo tylko to zostaje heh. Nieraz jednak widzę, że mecz jest do wygrania a kończy się przegraną przez kłótnie, fochy i w efekcie afk. Z tym, że jednak duo gra się trochę łatwiej. Zawsze to można wziąść bot, czy lepiej zgrać gank, bo zanim niektórzy zatrybią to masakra. W sumie na tym ELO to nie jest walka z przeciwnikiem co z własnym nieraz teamem i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej jakoś 26h temu

http://www.reddit.co...the_first_3000/

@Doxtradus

A jak mam ci dać analizę robienie kitowania Kogmawem?

Dajesz analizy, które są nierealne, buildy które były tworzone w trakcie fazy TSM na wringle.

Tak IE zada ci większy dmg przy głupim scenariuszu 1v1 i ani kroku, przy PD musisz kitować i wykorzystać fakt, że jesteś 1200 golda do przodu, jak dobrze zagrasz tą część to w momencie gdy on ma IE, to ty beziesz miał już BF Sworda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EzioPL, no raczej nie godzinę temu. Już wczoraj miał ponad 3k.

Zresztą, ja to widzę tak, że Elo ma jeszcze znaczenie do powiedzmy 2,3 -2,5k. Wszystko co wzwyż już raczej nie świadczy dla mnie o jeszcze wyższych umiejętnościach. Tak czy siak dobiera cię cały czas z tymi samymi ludźmi bo graczy mających ponad 2,5k elo jest, na obecną chwilę, 81. Także przekroczenie 3k Elo to raczej ciekawostka.

Riot wprowadził system refundowania w sklepie, ale nie mogłem zwrócić strony run, po to by chwilę później kupić w tej samej cenie dwie. Tyle przegrać. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na ~900 elo jest tak zabawna i poprawiająca humor, że to lepsze to niż niejeden kabaret. Grając dwie gry uśmiałem się niemiłosiernie. Pierwsza jako Irelia na bocie vs Graves i Blitz. Byłem solo, bo kog przez 10 minut od początku był AFK. Farmić tam nie potrafią więc, zbytnio nie byli nawet pomyśleć o zonowaniu mnie.

To z tobą Bercikos grał na moim koncie? Dobrze wiedzieć. Pisał mi, że mam niezłe masteries tylko runki mu się trochę nie podobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol mnie kiedys wykonczy... Wroclem do rankedow po kilkutygodniowej przerwie i dwa mecze wygralismy ale! Jedno wielkie ALE! Jak mam wyjsc z tego elo skoro mamy w druznie od samego poczatku jednego AFK blitza i wygrywamy 4 vs 5. Zdobywam lux Quadre, zdobywam 11 killi i 9 asyst. I ile elo dostaje? 12... A kazda moja porazka to koszt przynajmniej 15 elo, bez wzgledu na to po ktorej stronie gram.

Hahaha i beke mam teraz! zagralem trzeciego rankeda przegranego przez Nasus, ktory oczywiscie sie uparl ze go wezmiena topa. Build z kosmosu jak jego skin galaktyczny nasus. Oczywiscie wykarmil Rumble. Potem oczywiscie gral solo, bo po co pomagac teamowi? No i rengar w jungli byle tylko pchać linie i zostac zabitym. Do tego mialem Gragasa na midzie i zabilem go 3 razy! A rengar i nasus dali mu 7 killi. Brawo! I mimo, ze gralem po "trudniejszej" stronie stracilem 15 elo. Smiech na sali. RIOT powinien cos z tym zrobic.

I nie mowcie mi o carrowaniu, bo rozumiem, ze mozna poniesc ludzi z 900 elo co nie maja pojecia jak grac, ale nie kiedy masz srednich przeciwnilow na 1200 elo i 2 totalnych nieogarow w druzynie. Tu sie samemu nie wygra jak wyfiduja kogos pod niebiosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ktoś tu niedawno naśmiewał się z urody Soraki wink_prosty.gif

Toć to jakieś filetowe niewiadomo - jednorożco coś, to nie ma urody trollface.gif

@Up wspieram Cię duchowo w wyjściu z tego ELO trollface.gif, a na poważnie, zagraj może z kumplami, wystarczy grać we dwóch i być ogarniętymi, żeby wygrać mecz za drużynę jak się postaracie smile_prosty.gif(i o ile przeciwnicy to nie ludzie z lewymi kontami trollface.gif)

EDIT Byłem właśnie na eune i stwierdzam, że to są jakieś żarty, ok Soraka zawsze miała paskudny model, więc fajnie, że go zmienią(ale ten, też jest paskudny: czy to jednorożec, czy to faun? Nie! To... Soraka, bleh), ale żeby od razu zmieniać historię! Może zaraz zmienią historię WW :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę oddawał viktora i pyknie mi coś około 8000 ip, jeszcze nie jestem zbyt zaawansowany, więc zapytam: Lepiej kupić te 2 strony run teraz w promocji, czy same quinty? Bo na razie mam 2 do armor penetration, a chciałem kupić te dające życie po 2050 confused_prosty.gif Tylko już sam się wkurzam, że tak mało tych stron, blech ;p

W zasadzie nie aktualne, bo zauważyłem, że ta promocja się skończyła :(

PS. Dobra informacja dla tych, którzy kiedyś skorzystali z oddania postaci/skórek u supporta - dalej ma się 3 tokeny, czyli ja miałem tak jakby 6 biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...