Skocz do zawartości

GTA V


Bethezer

Polecane posty

Nawet po premierze nie? Ale kupa ... 240 zł na grę na PS3 obecnie, gdy juz na horyzoncie PS4 to dużo :/ Cholewka.

@UP Co ja za 12 zł kupię? Nawet nie wezmę dziewczyny na porządny deser :P

Update: Ale non sens: Battlefielda 4 tez nie moge kupić z rabatem ... ponawiam to pytanie. Czy cos sie zmieni w tej kwestii po premierze tych gier?

Edytowano przez TvSuperStar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za frajerstwo :/ Strasznie sie napalilem na GTA V, ale to w zasadzie połowa tego co brakuje mi do PS4, a tutaj jest wybór oczywisty super gra na stara platformę < nowa platforma z super gra. Tylko głupio kodu nie wykorzystać .. ech, moze cos kupię i sprzedam znajomemu po i tak atrakcyjnej cenie, a sam troche zarobie, albo kupię cos ciekawego i niedrogiego zarazem ... o, najnowszy GoW mi zalega, albo the last of us. Niemniej jednak - klapa nad klapa w kategorii super okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - o tym że kod na razie nie działa pisałem gdy wspomniałem o tej promocji, liczyłem jednak, że to problemy techniczne.

Lipa straszna i zły jestem na muve.pl niesamowicie (Cenega...), bo licząc na zakupienie gry z 50% zniżką nie zamawiałem na Amazonie, kiedy była promocja za 35 funtów (ok. 180 zł). ~~

@up: O ile się orientuję, kod można wykorzystać tylko na gry dystrybuowane przez Cenegę, i to z wyłączeniem tych od Ubisoftu (więc Watch_dogsy też odpadają...).

Osobiście w takim układzie zastanowię się nad Skyrimem w wersji z DLC albo nad nowym Saints Row... ew. Dark Souls II. Ale słabizna straszna, że to nie działa. I nie wierzę, że chodzi o jakiś model dystrybucji. Po prostu to jest jedyna chyba obok Wiedźmina konsolowa gra, na którą może być naprawdę dużo, DUŻO preorderów i Cenega byłaby stratna gdyby dotrzymała warunków promocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] na Amazonie, kiedy była promocja za 35 funtów (ok. 180 zł).

Mówisz o tej edycji?

Ona wciąż jest dostępna i zastanawiam się czy kupić na amazonie, czy też na spółę ze znajomym na Playstation Store. Korzystając z okazji spytam się czy wysyłka stamtąd jest darmowa? Dojdzie na premierę? Będą napisy polskie czy nie bardzo (to akurat mało ważne)? Generalnie za 35funciaków to grzech nie brać.

Edit: Cofam moje pytania, wszystkiego się już dowiedziałem i zamówiłem :)

Edytowano przez Konradzin
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale dziwne. Na chwilę cofnęli tę cenę i było za 40 funtów. Zamówiłem i tak i tak, bo wyszło 200 złotych. Teraz, po Twoim poście, zaglądam do stanu zamówienia i cena się zmieniła, jest faktycznie 35 funtów. Dziwne, ale podoba mi się taka zmiana (szczególnie, że już po złożeniu zamówienia :P). Może ta podwyżka chwilowa to była pomyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] zaglądam do stanu zamówienia i cena się zmieniła, jest faktycznie 35 funtów.

Bo na amazonie jest coś takiego co nazywa się Pre-order Price Guarantee. Jeżeli zamówiłeś preordera, a cena zmieni się do czasu wydania, obciążony zostaniesz niższą kwotą. Więcej info tutaj: http://www.amazon.co.uk/gp/promotions/details/popup/A3J5QHKIIABXKU

@up

Niestety tylko karty i giftcardy. Sam chciałem PayPal'em zapłacić bo miałem paręnaście Euro na zbyciu. Niestety okazało się, że w rachubę wchodzi tylko płatność kartą.

@edit: Czy to normalne, że amazon nie ściągnął kasy? Czyżby ściągał dopiero przy premierze?

Edytowano przez Konradzin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockstargames.com/V/screenshots/screenshot/878-1280.jpg

Śmieszna ciekawostka na najnowszym screenie - podczas jego robienia zapomnieli usunąć strzałek wyznaczającej kierunki osi współrzędnych :) Można je zobaczyć z lewej strony na domku :)

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo miasto jest wielkości całego SA? Potwór, nie gra. o_O

Zamówiłem! Na brytyjskim Amazonie. Cenega za swoje machlojki z promocjami Kompanii Graczy może mnie pocałować w rzyć.

Weterani tego sklepu - można się spodziewać, że gra dojdzie w dniu premiery? Zamówienie ma zostać wysłane 16.09, czarno widzę jego dotarcie już następnego dnia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze nie obraziłbym się, gdyby to był fake. Po pierwsze że wcale nie wydaje się tak duża jakby to wynikało z tych danych, a po drugie, że są tylko dwa małe miasteczka poza głównym - powinno być jakieś większe urozmaicenie, by był jakiś konkretny cel wypadów poza stolicę wyspy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo miasto jest wielkości całego SA? Potwór, nie gra. blink_prosty.gif

Zamówiłem! Na brytyjskim Amazonie. Cenega za swoje machlojki z promocjami Kompanii Graczy może mnie pocałować w rzyć.

Weterani tego sklepu - można się spodziewać, że gra dojdzie w dniu premiery? Zamówienie ma zostać wysłane 16.09, czarno widzę jego dotarcie już następnego dnia?

Czasem się zdarza, że przesyłka przychodzi bardzo szybko, jednak nie liczyłbym na otrzymanie gry już 17. Najprawdopodobniej paczka powinna dotrzeć w piątek. Chyba, że ktoś się pomyli i wyślą wcześniej, niż 16.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym za dużo zieleni. Mimo, że lubię tereny pozamiejskie, lasów/pól/czegokolwiek jest tam zdecydowanie za dużo w porównaniu do tej małej części zarezerwowanej na miasto. Jakieś proporcje powinny zostać zachowane i mam nadzieję, że to fejk ale jak nie, to trudno :P. Dowiemy się za tydzień (albo i wcześniej z wycieku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa jest oficjalna na 100%. Nie ma się czemu dziwić. Fani stworzyli bardzo podobną jeszcze parę miesięcy temu dzięki dokładnemu studiowaniu screenów i gameplayów. Mapa wrzucona przeze mnie pochodzi z poradnika Brady Games. Rockstar nigdy nie napisał, że to fejk. Ich wypowiedź mówiąca, że to fejk jest własnie fejkiem. Ktoś skasował oryginalny tekst R* i napisał na tym miejscu, że to fejk, jeszcze idiota użył nieprawidłowej czcionki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... jakiś typ, który zwie się Trevor Phillips, wystartował petycje która ma na celu przekonać Rockstar Games aby NIE robili wersji PC GTA V aby dać nauczkę graczom którzy piracą gry. https://www.change.org/en-CA/petitions/rockstar-games-dont-make-a-pc-version-of-gta-v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- myślałem, że w durnej wojnie konsolowcy-pecetowcy nic mnie nie zaskoczy. Jakże się myliłem.

Nie wiem tylko po co to? R* na pewno wyda GTAV na PC, choćby było to gorzej zoptymalizowane niż czwórka w momencie premiery. To zbyt duża marka, żeby się nie sprzedała na PC.

A owy typ tylko się kompromituje taką durną petycją.

Edytowano przez piotrekpk19
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...