Skocz do zawartości

GTA V


Bethezer

Polecane posty

Argument małej bazy użytkowników jest błędny - Assassin's Creed IV i Watch_dogs mają więcej preorderów na PS4 i Xbox One niż na currentgeny. Niska cena, dobry day1 lineup obu platform i rozwój rynku konsolowego sprawią, że ósma generacja ma niemal w kieszeni najlepszy start w historii. Poza tym tak naprawdę wystarczy że Rockstar napcha więcej efektów, wrzuci wyższe tekstury i zgarnie kilka milionów egzemplarzy więcej - w tym dużo ludzi kupi i wersje currentgenowe za miesiąc i nextgenowe w przyszłym roku.

Argument tego, że PC dostaje konwersje z pierwotnej wersji też nie ma za bardzo sensu - jedyną crossgenową grą Rockstara był chyba Bully, i on jak najbardziej dostał tę samą wersję co X360, choć gra pierwotnie ukazała się na PS2.

To wszystko palcem po wodzie ofc, równie dobrze mogą olać nową generację. Albo w ogóle nie zrobić konwersji na pecety jak przy RDR.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Xboxa można dostać za grosze, ja sam kupiłem nowego ze sklepu za bezcen (jak na konsolę oczywiście), jednak moim problemem jest to, że zakupiłem konsolę 4 gigową i teraz mam niemały problem z uzbieraniem praktycznie 2 razy tyle, co kosztuje GTA V, bo dochodzą koszty dysku, więc dla wszystkich, którzy planują kupić Xboxa mam dobrą radę. Uzbierajcie więcej i kupcie konsolę z dyskiem, bo do pewnego czasu wszystko jest w porządku, a zaczyna się robić meksyk jak jakaś gra (w tym przypadku Piątka) wymaga instalacji.

Ps. Wie ktoś z Was ile mniej więcej gra ma zajmować miejsca na dysku? O ile wiem coś chyba było podawane ale nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ciekawy tok myślenia, czyli Xbox jest tylko dla piratów :D.

W moim przypadku jak wszystko pójdzie dobrze, to GTA kupuję w dzień premiery, pozostaje mi jeszcze sprzedać Far Cry 3, które już ukończyłem i nie chcę trzymać bez celu, wtedy sumka będzie się zgadzać :P. Btw. czy tylko ja tak bardzo jaram się multiplayerem? :D Według recenzji i tego gameplayu, zapowiada się świetnie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już zamówił GTA V, ale czekam aż w muve.pl dograją się jakieś formalności związane z oficjalną sugerowaną ceną, bo podobno z tego powodu nie mogę wykorzystać kodu -50%. 200 zł to dla mnie w tej chwili za duży wydatek na jakąkolwiek grę, na szczęście GTA V jest grą wydawaną przez Cenegę, czyli można przy jej zakupie skorzystać z tej promocji:

http://konsole.cenega.pl/

Tylko no na razie ten kod z GTA V nie działa, podobno przez jakieś teknikalia. Trudno, zakładam że jak już będzie w sprzedaży to się wszystko ułoży i w najgorszym wypadku zamówię grę w dniu premiery i dostanę parę dni po. Za połowę ceny mogę. A póki co sprawdzam co parę dni, czy już nie naprawili tego problemu.

BTW, RajderV3, czasem pendrive nie może robić za dysk tymczasowy do Xboksa? Pamiętam że jak podłączałem pena to gospodarował miejsce na xboksowy stuff. Chyba że gry na nim zainstalować nie można, bo USB jest za wolne?

Anyway, jak X360 to tylko z dyskiem. Bez instalacji wczytywanie trwa dłużej i płyty się niszczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A to ciekawe z tym kodem -50%. Obojętnie jaką gre zajerestruje i dostane ten kod czy musi być gra wydana przez cenege ?

A co do X360 z pendrajwem to w sklepie gram.pl jest info:

Do instalacji [b]Grand Theft Auto V[/b] w wersji na konsolę [b]Xbox 360[/b] wymagany jest [b]dysk twardy Xbox 360 lub zewnętrzna pamięć flash USB[/b] (standard USB 2.0, prędkość odczytu min. 15 MB/s, formatowanie Xbox 360) o pojemności [b]16 GB[/b] zawierająca co najmniej [b]8 GB wolnej przestrzeni[/b].

Czyli wychodzi na to że będzie można instalować na penie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A to ciekawe z tym kodem -50%. Obojętnie jaką gre zajerestruje i dostane ten kod czy musi być gra wydana przez cenege ?

Ja rejestrowałem Risena 2, czyli grę Cenegi, ale z tego co wiem można wrzucić dowolną; ograniczenie dotyczące gier Cenegi odnosi się tylko do tytułów, jakie można kupić z tą zniżką.

Tylko mówię - póki co nie działa, choć pan mnie zapewnia że powinno i jeśli nie działa, to dlatego, że nie ma oficjalnej ceny sugerowanej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Aha, czyli np. mogę zarejestrować u nich w kompani fight night 4 na ps3 i otrzymam kod na -50% na gta v lub inne gry od cenegi na ps3 ?

Wie ktoś jaka będzie cena GTA V na PS3 po premierze, kiedy miną preordery ? Będzie to nadal 230 zł czy może mniej lub więcej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten kod na 50% zniżki na dowolną grę konsolową na muve? Cenega poinformowała na swoim fan page'u na facebooku, że ten kod nie będzie działał na GTA 5, ponieważ gra nie będzie miała w Polsce swojej ceny sugerowanej...confused_prosty.gif

@TvSuperStar

Nawet po premierze nie będzie działał, w ogóle nie będzie działał na GTA 5.

Edytowano przez damianek12385
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...