Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Felerną nazwę dla tematu wybrałeś. Powinno być najpierw "Gothic 3" a potem "Zmierzch Bogów".

Ale wracając do Twojego problemu: musisz zabijac te krowy jednym ciosem, żeby nie uciekały, i żeby Cię nie atakowano. Ażeby to zrobić, to na początku przytrzymaj klawisz myszy przy ataku - wtedy Bezi wykona powolny, ale mocny atak. Później będziesz silniejszy, i wystarczy zwykły cios, ale póki co wal najmocniejszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też atakują jak robię to w dzień (nocą nie próbowałem) dla tego zawsze przed jakąkolwiek rozmową zapisuję grę (wg mnie najlepszy sposób w razie wpadki i żeby nie akceptować zadania niemożliwego), być może jest to naprawione w najnowszym patchu (85,7 MB) więc najlepiej by było gdyby redakcja go dodała (ja mam za słabe łącze :( ) na DVD (np. w nr. 2/2009)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pytanie dotyczy dodatku do G3 Czyli Zmierzchu Bogów

Nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze ale nie chcę zakłądac nowego tematu a ten co jest o dodatku jest zamknięty...

otóż moje pytanie jest do tych którzy ukończyli grę otóż:

Czy po obejrzeniu Outro Możecie dalej grać? bo ja mogę :) Obejrzałem sobie outro (satysfakcjonujące) pojawiają się napisy więc dusze Esc a tu bezimienny w całej okazałości i normaalnie moge grać dalej :) u was też tak jest? Czy może to kolejn6y bug w grze Ochszczonej już jako "Zmierzch Bugów"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzch Bogów zapewnia setki godzin doskonałej zabawy przynajmniej u mnie gdzie co 3sekundy gry zwalnia na 15sekund i od nowa wczytuje postacie i detale ;)

A podstawka działa super ;)

Hindusi nie powiinni robic gier.

BTW. Ktoś wie czemu nie było recki w CDA?

Czyżby CormaC wywalił Zmierch BUgów za okno?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się czy wrócić do gothic 3, ale mam jedno pytanie, czy od czasu premiery wyszedł jakiś patch przyspieszający ładowanie się gry? Na moim kompie z 1GB RAM'u gra ładowała się wieczność i to był jeden z powodów tego że gry nigdy nie przeszedłem, chociaż jestem fanem serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpacz chwyta. W momencie teleportowania się do innej lokacji gra przycina mi się... Nie żebym narzekał, ale komputerów o mocy obliczeniowej takiej, jaką ma mój w czasach, gdy wypuszczono G3 nie było. To dla kogo przepraszam on jest? Czemu muszę czekać ok 5 sekund, zanim mój pamperek raczy przenieść się do nowej lokacji? Też byłbym wdzięczny za info, czy jest patch przyspieszający ładowanie się, bo można skonać z nudów przy loadingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...