Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kriss

fifa 07

Polecane posty

Albo idź na główną strone EA, albo poszukaj w google strony "centrum fifa"(czy cuś takiego :wink: . Tam masz mase dodatków, pewnie, któryś pomoże na interwencje bramkarzy.

Nie bawiłem sie nigdy tym, ale chyba są tam nawet całe gameplaye, czyli pathe po których komp zaczyna lepiej i efektowniej grać. Moge pleść bzdury, ale poszukaj na googlach teho serwisu, może coś znajdziesz:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A morze jednak ktoś by mógł mi podać strone z której moge ściągnąć aktualizacje do tej gry w której będą poprawione interwencje bramkarzy i sorki że sie powtarzam ale nic nie znalazłem w googlach :x

Prosze o pomoc!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A morze jednak ktoś by mógł mi podać strone z której moge ściągnąć aktualizacje do tej gry w której będą poprawione interwencje bramkarzy i sorki że sie powtarzam ale nic nie znalazłem w googlach :x

Prosze o pomoc!!!

Jak narazie jest tylko jeden oficjalny patch do Fify 07 i możesz go pobrać z tej strony: oficjalny patch do FIFY 07

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe, to ktos w to [beeep] jeszcze stara sie grac ?? :D . To najwiekszy badziew jaki widzialem. Juz wole starego Sensible Soccera :). Ludzie fifa sie skonczyla w 98 r (ostatnia dobra czesc). Pamietajcie

Pro Evo Soccer 6 = Fifa 2020 :D <lol>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe, to ktos w to [beeep] jeszcze stara sie grac ?? :D . To najwiekszy badziew jaki widzialem. Juz wole starego Sensible Soccera :). Ludzie fifa sie skonczyla w 98 r (ostatnia dobra czesc). Pamietajcie

Pro Evo Soccer 6 = Fifa 2020 :D <lol>

Jaka jest taka jest. może nigdy nie prześcignie PES-a, ale to nadal FIFA i do niej mam sentyment i sądzę, że wiele graczy też, dlatego gra jeszcze w nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co od niej chcecie? Mi się FIFA 07 podoba. Jest to pierwsza gra tego typu jaką kupiłem (nie licząc Nintendo ;D ) i nie zawiodłem się. Grałem w demo PES 6 (to z CDA) i IMO na tle FIFA 07 wypada słabo; nie wiem, może full wersja prezentuje się lepiej, nie grałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem z orginalną Fifą 07, że jak podam to odbiorca podania biegnie do góry i zamiast strintu zawraca... moze to byc cos na rzeczy z moim padem- saitek p2600, ale jak mialem pirata, to idealnie wszystko działało. podobny problem mam w teżorginalnej UEFA 06-07

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktos moze jak poprawnie zainstalowac pada do tej gry???. Jesli mam podlaczonego pada do komputera, to menu glowne w fifie strasznie laguje, praktycznie nie mozna wybrac zadnej opcji, natomiast po odlaczeniu pada, gra smiga jak szalona. Ale w sumie gamepada kupilem specjalnie dla fify. Co trzeba zrobic aby poprawnie go zainstalowac???( przy wszystkich scigalkach i residentach dziala bez problemu) dzieki!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłbyś tak łaskaw napisać jaki to jest model, bo niestety nie jestem jasnowidzem :?

Jest to jakis MediaTech, ale tylko przy fifie sie sypie. Przy reszcie gier dziala normalnie. Płyty ze sterownikami do niego nie bylo, ale windows sam w sobie ma sterowniki do USB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy nie chciałem zakładać oddzielnego tematu dla części 05 więc piszę tu ;)

Otóż gram w FIFĘ 05 i mam ukończone 10 lat w trybie kariery, w tym 21 wygranych pucharów. Ze wszystkich 5 regionów nie kierowałem drużyną z Division 3 (region 1). Niestety drużyny tej nie ma wśród dostępnych do wyboru, co zrobić w tym wypadku? Czy to iż wybiorę drużynę z Div. 1 i będę przegrywał mecze spowoduje, że spadnie ona do tej 3? Mam tez niezdobyte takie trofea jak: tarcza dobroczynności, puchar Francji (mimo, że już jeden mam!) i szereg pucharów z baraży. Nie wiem czemu nie dostaję ich za wygrane mecze, starałem się nawet specjalnie przegrywać baraże (bo może dostanę srebro) ale nic. Z rzeczy odkrytych w sklepiku mam ok. 62/80 Wszystkie rady mile widziane.

Na przyszłość: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=10561 - Pzkw

Dzięki. Nie mam pojęcia jakim cudem nie znalazłem tego tematu :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekCichy: Spróbuj poszukać na stronie MediaTech-a sterowników do Twojego modelu. A czy nie da rady podłączyć pada, gdy ustawisz opcje wcześniej i pada podłączasz w chwili wyboru sterowania???

Sprawa wyglada tak, ze jak podlacze pada podczas gry, to tak niesamowicie zaczyna lagowac, ze w ogole nie da sie grac. Jesli podlacze pada w glownym menu, to tez strasznie scina. Sam juz nie wiem co robic. Stery nic nie pomagaja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...