Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kriss

fifa 07

Polecane posty

Hmmm........... No i znowu bym się nie zgodził, bo jeżeli dajmy na to Real będzie wygrywał 2:0 :) z Barceloną, to kibice nie będą zadowoleni bo nie ma magicznej bariery 3 goli i nie usłyszę ole, to chore !!! Według mnie powinno to działać na trochę innych zasadach !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo by wymieniać aczkolwiek gra jest grywalna sama w sobie a jeśli ktoś uzna za wade że jest podobna do poprzedniczek to już jego sprawa.oczywiście można próbować poprawić dobre na jeszcze lepsze ale może się nie udać i wyszłaby gra pokroju Polska Goooooooooooola więc lepiej nie próbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych: jest już dostępny oficjalny Patch do FIFA 07. Oto co zawiera dodatek:

-dodaje 257 nowych piłkarzy

-poprawiano 13 piłkarzy

-aktualizacja kapitanów, numerów na koszulkach, pozycji

-poprawiony błąd z kontem na EASO w trakcie ładowania

-zmiana dokładności lobowania bramkarzy, lobów oraz długich podań

-poprawiono błąd powrotu bramkarzy pomiędzy słupki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak długo by wymieniać :) dobre sobie :) nie ma co wymieniać dlatego nic nie napisałeś :) . Gra jest grywalna sama w sobie, no nie moge chyba jesteś jakimś fanatykiem tej gry nie widzącym błedów aż nadto widocznych. I odrazu mówie, że nie jestem żadnym antyfanem tej gry !!! Gram od Fify 99 i wg mnie to najlepsza część tej gry !!! A od Fify 2004 zaczyna się schematyczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż ze wszystkich części serii najmniej podobała mi się właśnie 99.Kiedyś jeszcze na przełomie wieków grałem w nia zachwycając się wszystkim, ale teraz nie mogłem.gra toczy się tylko w okolicach połowy boiska, fatalna mechanika strzałów i wogóle.a jeśli w 2007 jest coś marnego to właśnie podania,których system najlepszy był w 2002 i dość durza drętwota zawodników(to jest od chyba 2004)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazehej - ładnie sobie posty nabijasz...

2. FoS to nie czat. Wszelkie posty jednolinijkowe będą kasowane, a recydywiści nagradzani w wiadomy sposób.

PRZYKŁAD:

user2 napisał:

No a ja to dzisiaj rano wstałem wcześnie bo do szkoły...

user3 napisał:

No, do szkoły. A ja to później troche wstałem, bo śniadanie sam musiałem zrobić

user2 napisał:

Lol...No to lipa trochę. Idź na piwo może?

user3 napisał:

Nom, pewnie pójdę. A znasz ten nowy kawał o drukarce?

- przytoczyłem tutaj regulamin FoS - chyba takie rzeczy tutaj także obowowiązują?

(sry za offtop - pierwszy raz od kiedy tu jestem tak miałem ochotę na odniesienie się do jakiegoś regulaminu ;) )

_______________________

a najlepsza część fify 07 to walka o górne piłki, to naprawde może się podobać

Nie zgodzę się bo - uważam że ta częsc gry jest akurat niezbyt udana (z tego co wiem naparzasz ile się da w jeden klawisz mając nadzieję na przejęcie piłki) - przydałaby się przy tych sekwencjach jakaś... Minigierka? XD

A fifa 07 nie różni się niczym od 06 (poza przesadzonymi "super-wypas-gibaśnymi" shaderami)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak strzelic bramke z rzutu wolnego w fifie 07 prosze o pomoc :shock: z góry dzięki
To zależy od tego z jakiej odległości uderzasz. Najlepiej jeśli jesteś bliżej bramki niż 35 m, bo wtedy wystarczy dobrze przycelować (najlepiej poza zasięgiem bramkarza) i tylko na mniej więcej 1/7 paska strzału przytrzymać klawisz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby mi wysłać na e-mail fife07

będę bardzo wdzięczny gdyż jestem piratem i mam wiele pirackich wersji gier jak np.Call of juarez fife06 też mam

sprzedaje płyty z grami w niskich cenach np.grę która w sklepe kosztuje 99zł u mnie można dostać już za 10zł

chwała piractwu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos tutaj podac jak sie robi fajne zwody na klawiaturze??np takie jak na tych filmikach http://video.google.pl/videoplay?docid=-13...47964&hl=pl http://video.google.pl/videoplay?docid=-71...75675&hl=pl tylko prosze podac dokladnie ktore klawisze trzeba wcisnac.bardzo mi zalezy np zeby wiedziec jak sie robi flip flapa dosrodkowanie ze skrzyzowanych nog badz ruletke albo to podbicie pilki jakie robi Deco na 1 filmiku albo te fajnje podbicia w biegu ze pilka przelatuje nad nami wszytsko jest na filmikach wiec prosze je obejrzec i powiedziec jak sie robi te triki.prosze o odpowiedz:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takowe pytanie z innej beczki. Gdy gram to na murawie nie ma tzn. "pasów". Wiem że to jest wina karty(mam geforce2 mx100/200 64mb), ale czy da się w plikach coś zmienić żeby te pasy były. Bo bez nich boisko wygląda jak pole:D
Takie coś było już w Fifie 06. Nie wydaje mi się, aby można było coś w plikach zmienić. To może być zależne (a raczej jest zależne - tak mi się wydaje) od Pixel Shader'ów. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL a ja mam taki (banał) problem... właczam gre i nie weim gdzie mozna wlaczyc tryb mistrzostw ze robie sobie własna druzyne lub biore jakoms innąi ustalam cne biletu pozniej gram w przeciwnikiem wygrywam no itp

Banał nie ale za cholere nie moge znalesc czegos takiego(sprawdzalem stwórz turniej czy cos takiego ale tam ciogle gram inna druzyną :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL a ja mam taki (banał) problem... właczam gre i nie weim gdzie mozna wlaczyc tryb mistrzostw ze robie sobie własna druzyne lub biore jakoms innąi ustalam cne biletu pozniej gram w przeciwnikiem wygrywam no itp

Banał nie ale za cholere nie moge znalesc czegos takiego(sprawdzalem stwórz turniej czy cos takiego ale tam ciogle gram inna druzyną :wink: )

Tryb menadżerski? Tego szukasz? To tam można ustalać ceny biletów itp. W głównym meni poszukaj "Tryb menadżerski". Potem stwarzasz siebie, a na końcu wybierasz drużyne. Po tym wszystkim podpisujesz kontrakt z jakimś sponsorem i ruszasz do akcji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie? Mam legalną wersję fifa 07 jednakże wchodząć w menu turnieje nie mam możliwości rozegrania mistrzostw świata/ mistrzostw Europy! czy takich pucharów wogule nie ma w menu turnieje? Czy może w mojej wersji gry czegoś brakuje;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...