Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kriss

fifa 07

Polecane posty

A ja mam pytanie? Mam legalną wersję fifa 07 jednakże wchodząć w menu turnieje nie mam możliwości rozegrania mistrzostw świata/ mistrzostw Europy! czy takich pucharów wogule nie ma w menu turnieje? Czy może w mojej wersji gry czegoś brakuje;]
Hmmm, a może trzeba je najpierw odkryć? Nie, raczej nie...

Moim zdaniem po prostu ich nie ma. ;] Gdyby je dali, to czy opłacałoby im się wydawać oddzielne "FIFA World Cup" i "Euro"?

:wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie? Mam legalną wersję fifa 07 jednakże wchodząć w menu turnieje nie mam możliwości rozegrania mistrzostw świata/ mistrzostw Europy! czy takich pucharów wogule nie ma w menu turnieje? Czy może w mojej wersji gry czegoś brakuje;]

te puchary są tylko pod innymi nazwami rodem z PES-a .... nie wiem dlaczego EA zdecydowało się na zmianie nazw turniejów oraz brak niektórych piłkarzy np. Mutu, Materazzi czy braki w danych w 2. lidze angielskiej, lidze szwedzkiej, czy lidze poslkiej....pokazali że śa idiotami

P.S wyszedł nowy CEP :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno fife 07 , chce sobie zagrać w trening , ale nie moge wybrać rodzaju , Np karne. Pojawia sie coś o kontroleru ze musi byc podłączony czy cos takiego. Mam klawiature i co mi jeszcze trzeba, jesli chodzi o jaki kontroler typu gamepad to nie będe specjalnie go kupował zeby se w trening pograć. mozne ktoś mi powiedzieć co mam zrobić? zeby pograc sobie w trening i wybrac rodzaj treningu , w fifie 06 było dobrze.

CO MAM ZROBIC!!??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truszmal ale zobacz se na rozwuj puzniejszy zawodnika jak masz lowce talentow na 5 poziomie to znajdzie ci takiego zawodnika co rozwinie sie najwyzej do 70 overall a jak masz 10 to zawodnik rozwinie ci sie ponad 90 overall

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lo :shock: l i co za przyjemnosc odrazu kupic dobrego pilkarza, wlansnie na tym polega zeby wziac od lowcy tego co ma 60 overall a puzniej patrzec z duma jak sie rozwija z dziada w swiatowa gwiazde niektorzy z was nie potrafia sie cieszyc z ruznych nowinek wprowadzanych co roku w tej grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Paweł te warczenie to morze być w tedy gra coś szuka czegoś jej brakuje albo coś takiego , miałem to samo , Musisz wyłączyć stacje dyskietek.

Wejdź do biosa ( nacisnij del jak pokazują te temperatury.

I jak będziesz w biosie po lewej stronie na samej górze (odrazy po włączeniu biosa będzie podswietlona ) kliknij Enter i tam poszukaj:

Drive A - 1.44 <-- kliknij na to , pojawi sie takie coś do wyboru to wez na samej gurze none. Jeśli ci będzie potrzebna stacja dyskietek to włącz tak samo wybierając 1.44 a narazie ustaw none .

Drive B - None

jak jusz to zrobisz weź ESC czyli powrut i po prawej będzie save i exit to kliknij to jak sie coś pojawi nacisnij Y i enter.

Powinno działać, a zresztą na 100% będzie działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAM W DEMO FIFA 07

1. Czy istnieje jakiś mod do tej demówki, że np. można za pośrednictwem jego rozegrać cały mecz, lub ustawić cokolwiek innego?

2. RZUTY WOLNE : moim zdaniem tragedia. Nawet jezeli uderzę piłkę połową siły to i tak ona przeleci KILOMETR od bramki. Coś nie tak moim zdaniem.

OGÓLNIE FIFA 07 bardzo mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno fife 07 , chce sobie zagrać w trening , ale nie moge wybrać rodzaju , Np karne. Pojawia sie coś o kontroleru ze musi byc podłączony czy cos takiego. Mam klawiature i co mi jeszcze trzeba, jesli chodzi o jaki kontroler typu gamepad to nie będe specjalnie go kupował zeby se w trening pograć. mozne ktoś mi powiedzieć co mam zrobić? zeby pograc sobie w trening i wybrac rodzaj treningu , w fifie 06 było dobrze.

CO MAM ZROBIC!!??

Ja miałem taki sam problem, ale znalazłem rozwiązanie - po tym menu treningu poruszaj się kontrolerem, którym w ten trening grasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno fife 07 , chce sobie zagrać w trening , ale nie moge wybrać rodzaju , Np karne. Pojawia sie coś o kontroleru ze musi byc podłączony czy cos takiego. Mam klawiature i co mi jeszcze trzeba, jesli chodzi o jaki kontroler typu gamepad to nie będe specjalnie go kupował zeby se w trening pograć. mozne ktoś mi powiedzieć co mam zrobić? zeby pograc sobie w trening i wybrac rodzaj treningu , w fifie 06 było dobrze.

CO MAM ZROBIC!!??

Ja miałem taki sam problem, ale znalazłem rozwiązanie - po tym menu treningu poruszaj się kontrolerem, którym w ten trening grasz.

Znaczy się (jeśli grasz klawiszami) strzałkami klawiatury... Miałem ten sam problem gdy próbowałem wybierać myszką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fifkę (bez podtekstów proszę) już prawie miesiąc i z wolnego potrafię tylko strzelić nad murem. Strzelam w ten sposób sporo goli. Natomiast ani razu nie strzeliłem bramki obok muru. Ma ktoś jakiś sposób na takie strzały :?: Z góry dziękuję :D

maciekcvg napisał:

kanarek napisał:

Kupiłem niedawno fife 07 , chce sobie zagrać w trening , ale nie moge wybrać rodzaju , Np karne. Pojawia sie coś o kontroleru ze musi byc podłączony czy cos takiego. Mam klawiature i co mi jeszcze trzeba, jesli chodzi o jaki kontroler typu gamepad to nie będe specjalnie go kupował zeby se w trening pograć. mozne ktoś mi powiedzieć co mam zrobić? zeby pograc sobie w trening i wybrac rodzaj treningu , w fifie 06 było dobrze.

CO MAM ZROBIC!!??

Ja miałem taki sam problem, ale znalazłem rozwiązanie - po tym menu treningu poruszaj się kontrolerem, którym w ten trening grasz.

Znaczy się (jeśli grasz klawiszami) strzałkami klawiatury... Miałem ten sam problem gdy próbowałem wybierać myszką.

Też miałem ten problem, tylko że podczas gdy chciałem podczas meczu zmienić graczy. Trzeba wybrać stzrałkami n klawirce i wcisnąć bodajże enter :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 07 mam dopiero od paru dni :rotfl: i zastanawiam sie czy da sie grac w dwie osoby na jednym kompie. Szukalem takiej opcji w menu ale jakos nie znalazlem, a instrukcja jest tak minimalistyczna, że w zasadzie nic tam nie ma poza sterowaniem i ostrzezeniem o epilepsji... Czyzby nie bylo takiej mozliwosci :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... chyba jest taka opcja, we wcześniejszych edycjach taka opcja była. Musisz mieć po prostu zarówno pad i klawiaturę :)

Swoją drogą, to zapraszam do odwiedzania serwisu Fifa-Net, tam znajdziecie masę dodatków, w tym Polish Super Patch, który został wybrany najlepszym polskim dodatkiem do FIFY :D Pracujemy aktualnie nad wersją 07, a tymczasem możecie pobrać ten dodatek do edycji 06. Jeszcze raz zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 07 mam dopiero od paru dni :rotfl: i zastanawiam sie czy da sie grac w dwie osoby na jednym kompie. Szukalem takiej opcji w menu ale jakos nie znalazlem, a instrukcja jest tak minimalistyczna, że w zasadzie nic tam nie ma poza sterowaniem i ostrzezeniem o epilepsji... Czyzby nie bylo takiej mozliwosci :?:

Istnieje taka opcja. Potrzeba do niej jednak PADA i klawiatury.

Gdy podepniemy już PADA pod kompa, pojwaia się on przy wyborze stron

przed meczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... chyba jest taka opcja, we wcześniejszych edycjach taka opcja była. Musisz mieć po prostu zarówno pad i klawiaturę
Istnieje taka opcja. Potrzeba do niej jednak PADA i klawiatury.

Gdy podepniemy już PADA pod kompa, pojwaia się on przy wyborze stron

przed meczem.

Dzieki za info. Rozumiem ze jak podlacze pada, opcja dla 2 graczy pojawi sie w menu lub przy wyborze stron.

Pozdr. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Rozumiem ze jak podlacze pada, opcja dla 2 graczy pojawi sie w menu lub przy wyborze stron.

Pozdr. Twisted Evil

Musisz wybrać mecz towarzyski (lub np. w jakimś turnieju czy karierze) i przy wyborze stron wybrać i klawiaturą i padem, no i voila!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze nastepujący problem... Czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować ostatnią rubrykę w statystykach piłkarzy - CK. Rozumiem iż CK w przedostatniej rubryce to czerwone kartki, ale ostatnia nazywa się tak samo i liczby w niej pojawiają się tylko przy bramkarzach, a takowymi nie zaliczyłem jeszcze czerwonego kartonika. ocb :?: Chodzi może o Czerwonego Kapturka :devil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Fifą 07, który praktycznie uniemożliwia przyjemne granie (grać niby grałem ale o przyjemności z takiego grania nie ma mowy), otóż w wersji na ps 2, w którą też grałem takiego czegoś nie było, na czym polega problem :?: , otóż gdy kopnę daleką piłkę to obraz nie przesuwa się płynnie a strasznie skacze :!: :evil: , czasami nawet nie wiem jak wpadła bramka :!: dopiero na powtórce to widze :shock: . Początkowo myślałem że gra ma (bardzo) wysokie wymagania, bo mój komp super szybki nie jest, ale u kumpla na Athlonie 3.0 GHz 1 GB ramu i GeForce 6600 jest to samo :!: , więc wymagania odpadają :wink: . Co z tą grą jest nie tak :?: czy jest aż tak tragiczna :?: , jeśli ktoś wie jak temu zaradzić, proszę o pomoc :wink: . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Ogi :arrow: CK przy bramkarzach to po protu czyste konto :wink:

Ja mam inny problem. Co trzeba zrobić aby przedłużyć kontrakt z jakimkolwiek zawodnikiem :?: Choćbym nie wiem ile im dawał kasy i premii za bramki nikt nie go przedłużyć. O co chodzi. Aha i jeszcze jedno idzie w tej grze jakoś włączyć antyaliasing bo strasznie postrzępione bramki mam mimo iż gram w 1280x1024.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CK przy bramkarzach to po protu czyste konto

No tak... dzięki.

gdy kopnę daleką piłkę to obraz nie przesuwa się płynnie a strasznie skacze , czasami nawet nie wiem jak wpadła bramka

To nie jest wina gry (u mnie nie ma tego problemu, choć gram na słabszym od podanego przez Ciebie kompie). Sprawdź to co zwykle w takich sytuacjach może być powodem problemów z płynnością gry, czyli stery od grafy i DirectX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś zna strone z której mogę ściągnąc aktualizacje do tej gry i żeby było w niej poprawienie interwencji bramkarzy bo niektóre akcje mnie dobijają jak patrze że takie szmaty wpuszczają bramkarze

Z GÓRY DZIĘKI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...