Skocz do zawartości
Gość Razomak

Dark Souls (seria)

Polecane posty

Tu masz lokacje wszystkich rycerzy. (zawiera spoilery dotyczące lokacji)

" Locations

Undead Burg

  • Near the watchman's tower of upper Undead Burg.
  • Wields a sword and a shield
  • Drops a Titanite Chunk.
  • A chance to drop a Black Knight Shield or a Black Knight Sword.
  • Guards the Blue Tearstone Ring

Undead Parish

  • Top of the tower above the The Bridge Wyvern.
  • Wields a greatsword and a shield.
  • Drops a Titanite Chunk
  • A chance to drop a Black Knight's Greatsword or a Black Knight Shield

Darkroot Basin

  • Near the bottom of the Darkroot Basin.
  • Wields a halberd.
  • Drops a Blue Titanite Chunk
  • A chance to drop a Black Knight Halberd or a Black Knight Shield.
  • Guards the Grass Crest Shield

Undead Asylum - Cell

  • In Northern Undead Asylum(after returning), where the first undead archer used to be.
  • Wields sword and a shield
  • Drops a Red Titanite Chunk.
  • A chance to drop a Black Knight Shield or a Black Knight Sword

Undead Asylum - Cell

  • In Undead Asylum (after returning), guarding the cell the game started in.
  • Wields a sword and a shield.
  • Drops a Red Titanite Chunk.
  • A chance to drop a Black Knight Shield or a Black Knight Sword.
  • Guards the Peculiar Doll; This item is needed to enter the Painted World of Ariamis

Tomb of Giants

  • Directly after first fog wall. Can be encountered by waiting at the fog entrance. Note: Recommend holding shield in ready position, as it is very hard to see.
  • Wields a shield and halberd
  • Drops White Titanite Chunk, and occasionally drops Black Knight Halberd

The Catacombs

  • Wields a great axe and a shield
  • Drops a Red Titanite Chunk or a White Titanite Chunk
  • A chance to drop a Black Knight Greataxe or a Black Knight Shield.

Kiln of The First Flame

  • All four versions (Halberd, sword, greatsword, and great axe).
  • All re-spawn.
  • Each of the weapons will drop off their respective Black Knights in the Kiln of the first Flame if your item discovery is high enough."
  • Skopiowene z wiki.

Edytowano przez arorias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dalem sie wczoraj zrobic w bambuko ;p mialem kolo 17 tysi dusz i sobie przeszedlem przez chmurke, a tam boss wielki jak palac kultury, niby taki pół-aligator pół-smok, z kłami na brzuchu, rozdeptal mnie po prostu xD a ja po prostu chciałem ognisko znaleźć i teraz kupa, a ostatnie ognisko, które rozpaliłem to koło hydry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, musiałem awaryjnie formatować dysk i przy okazji Dark Souls poszło, razem z save-ami i teraz pytanie : czy STEAM wykonuje synchronizację plików po zakończeniu gry ? To znaczy tak jak Skyrimie, kiedy zainstaluję grę, jej ostatnie zapisy są ładowane z serwerów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie - odkryłem to, gdy zainstalowałem DS na innym kompie. Tzn. GfWL nie wczytał sejwów z serwerów, są one przechowywane tylko na komputerze, na którym grałeś. W Twoich dokumentach.

Edytowano przez Kalma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem miecz Rycerza, ale się zagapiłem i wpadłem do Stray Demon. Próbowałem kilku podejść, ale skurczybyk jest dla mnie póki co za silny i zadaje mu mało obrażeń. Problem w tym, że wpadłem tam mając dość sporo dusz na liczniku. Teraz pytanie - czy mając kość powrotu do domu można użyć jej podczas walki z bossem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się tego odzyskać, bo po spadnięciu i próbie zrobienia rolki w bok w celu uniknięcia ciosu zblokowała mi się postać (mimo że niczego nie było na jej drodze...) no i padłem. Mówi się trudno.

A jak wygląda sprawa z farmieniem w Darkroot? Dowiedziałem się, że w ciągu kilku minut można zebrać około 7k dusz. Prawda to, czy może w jakimś patchu to wyeliminowano żeby nie było tak pięknie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika nadal jest dostępna i można spokojnie tam farmić. A te "kilka minut" na 7K dusz to wtedy gdy normalnie zabijasz wrogów. wink_prosty.gif Sztuczka wymaga mniej niż minuty.

A tu jest filmik jak się to robi: http://www.youtube.c...h?v=kKVB4sL4Sxg

Osobiście nie chciałem korzystać z tej metody i zabijałem ich normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepiej się farmi w Demon Ruins. Tam gdzie masz bodajże drugie ognisko i masę Capra Demonów. Odpoczywasz przy ognisku, biegniesz wzdłuż muru zabijając demony, wbiegasz po schodach, dalej zabijasz demony i na końcu zeskakujesz z powrotem przy ognisku. To chyba jedyne miejsce do farmy gdzie nie trzeba wracać "na pusto" do ogniska, bo biegamy po pętli. Ale to trzeba mieć już w miarę postać i eq, żeby się za długo nie męczyć z demonami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o saveach :-)

Ja osobiście najbardziej lubię farmić dusze w new londo ruins na darkwraithach, łatwo się łapią na backstaby i dają przyzwoitą ilość expa, przy okazji jest szansa że upuszczą sztabę tytanitu. W anor londo na srebrnych rycerzach też trochę się zarabia, i można poćwiczyć parowanie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak dodam do steam to savy bedzie czerpalo z moich dokumentow ?

mi sie udalo odzyskac utracone dusze przy walce z bosem ;p i zamiast 17 tys bylo 30k :D wiec nie malo :D

no i mam dwa czary, jedne na wzmocnienie tarczy, drugie na leczenie, ale nie wiem jak uzyc :P

poki co jeszcze nie musialem farmic aby kogos zabic :P, ale to sie moze szybko zmienic pewnie XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czary z klasy Miracles używasz trzymając w ręku talizman. Czary z klasy Sorceries używasz trzymając w ręku różdżkę. W obu przypadkach musisz najpierw "uzbroić" czar przy ognisku.

@Down Ano racja. Jak człowiek nie musi się z wymaganiami użerać to zapomina, że są. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano udało mi się pokonać Chaos Witch (było trudniej niż mi się wydawało, udało się dopiero za 9 próbą) i udałem się zabić dwóch Black Knightów w Undead Burg, których wcześniej nie mogłem pokonać. Z humanity na 1 przystąpiłem do walki i... początkowo trudny przeciwnik padł po 10 sekundach (black knight sword wypadł z pierwszego :)) Miałem zamiar zabić też Havela jednak na ten moment jest za silny. Teraz jestem w Darkroot Garden i jestem bliski pokonania motylka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havel nie jest silny - po prostu trzeba do niego taktyki. Sam strasznie się z nim na początku męczyłem, a jak rozkminiłem jego ciosy to padł bardzo szybko i aż mi wstyd było, że wcześniej mnie chyba z 10 razy zabił ;) Wystarczy tylko unikać ciosów, okrążyć go i cios w plecy - tak kilka razy i pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...