Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Ja zagrałem jednie w demo z CDA i to bez dźwięku, bo mi się głośniki schrzaniły i muszę powiedzieć tak:

- grafika bardzo ładna i klimatyczna

- grywalność nawet bez dźwięku całkiem, całkiem...

- fenomenalny klimat tworzą żołnierze w druzynie, sprawiają, że czujesz sie jak na prawdziwej wojnie (tk sobie przynajmniej wyobrażam ;))

- AI przeciwników taka sobie - zaszedłem gniazdo karabinów maszyniowych z boku i gdy zabiłem jednego ze strzelających drugi nawet się nie obejrzał)

- standardowe bronie (przynajmniej w tej misji nic nadzwyczajnego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie rozumiem. O co chodzi z tą "full wersją"? I czy jest jakieś drugie demo? Jeśli tak, to gdzie?

drugie demo jest ja chcesz zassać to proszę :

ftp://ftp.sunet.se/pub4/pc/games/gamershe...wnvilleDemo.zip

nie wiem jaka była w CDA pierwsza to był atak nocą na stanowisko PPLOT, druga obrona miasta w dzień i to jest link do niej

"Full wersja" - to taki mały przytyk, nie do Ciebie, a do tych wychwalających całą grę przed premierą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. To demko jest na necie, więc nie dla mnie i mojego modemu. Myślałem, że może na cover CD jakiegos innego pisma lub coś w tym stylu. W każdym bądź razie - dzięki za fatygę ;).

A z tą "full wersją" to mogłem się domyśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, niestety w misji w Warszawie nic naszej stolicy nie widać, zadnego plakatu po polsku. Za to dokładne celowanie po prostu miodzio ( alo to chyba było już w Hidden and Dangerous)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Super i jeszcze raz Super ta gra jest super super super jest taka akcja że można sie czuć jak na real wojnie ale można też dostać nerwicy jak np: w misjach o rusków (grrrrr) mało ammo moło healty i dużo wrogów.

A tak pozatym to miło jest sobie przypomniec film "Wróg u bram" bo kampania rosjan zaczyna sie jak film :).

Kampania amerykańców też fajna ale wkurzająca pod koniec jak trzeba tą cieżarówką uciekać z inzynierem i ta misja na statku (grrrr).

Ja teraz gram w kampanei rosjan i moge pwoiedzieć że trzeba mieć nerwy by grać w tą gre.

Co do grafy to nie nażekam bo jest wyje***** muzyka też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zgadzam się z opiniami, że multiplayer jest w COD kiepski. Moim zdaniem wymiata i jest strasznie grywalny. Od kilku dni gram z kumplami i zabawa jest świetna. Mapki są troszkę duże, ale daje się to przeżyć i w 5 osób spokojnie grać. Gra jest dużo realistyczniejsza np. od Wolfa ET i to jest super. Zazwyczaj jeden strzał ze snajpery = frag. Killcam jest też świetny i powinen być w innych tego typu grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tej misji z lądowaniem na spadochronach. Klimacik podobno taki jak na Omaha Beach. Zacieram rączki (ciekawe co to są te czarne kuleczki :) ).

Wreszcie zaszczycił nasz swoją obecnością na rynku!

Przeszedłem wszystkie części MEDAL OF HONOR które już wyszły i zaczęło

mi czegoś brakować a tu.................. CALL OF DUTY.

Mam tylko nadzieję że jakaś misja pobiję OMAHA BEACH w

MEDAL OF HONOR!

Tą część gry każdy przechodził z zapartym tchem i takiego ,,klimu,, nie

znajdzie się już nigdy. (?) ?????

Nom gra jest fajna . Ale w tydzień można ją przejść na Hardzie bez problemów . Gra na tydzień i tyle .

Mój kolega przeszedł w jeden WEEKEND na HARD!

No i co? {|}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że jakaś misja pobiję OMAHA BEACH w

MEDAL OF HONOR!

Pobije - pierwsza misja w Stalingradzie. Ale tylko pod warunkiem, że nie widziałeś "Wroga u bram". Bo jak widziałeś (tak jak ja), to będziesz mógł wszystko, krok po kroku, przewidzieć i radość opadnie i to znacznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty ma:

:arrow: świetną grafikę

:arrow: jeszcze lepszą oprawe dżwiękową (moja mama się dziwi czemu podkręcam głos w głośnikach na wieży jak gram, a ja mówie "żeby odczuc realia wojny mamo" :P"), uwielbiam odgłos strzelających snajperek

:arrow: bardzo fajny klimat

:arrow: wszystko co najlepsze, grywalność, miodność, sex appeal :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że jakaś misja pobiję OMAHA BEACH w

MEDAL OF HONOR!

Pobije - pierwsza misja w Stalingradzie. Ale tylko pod warunkiem, że nie widziałeś "Wroga u bram". Bo jak widziałeś (tak jak ja), to będziesz mógł wszystko, krok po kroku, przewidzieć i radość opadnie i to znacznie.

No nie....! Przed chwilą widziałem ''Wroga u bram''!

Teraz nie zaznam szczęścia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD jest super, a multi chociaz nie taki idealny to moze byc, chcialo mi sie smiac jak zobaczylem na jednej mapie takie napis "DUPASQUET", ( http://www.rafmaster.prv.pl/cod.jpg )autorzy nie znaja naszego jezyka i chyba nie wiedzieli co to znaczy, ale co tam. Ogolnie CoD jest super i chcociaz ma grafe 2x lepsza nic ET, to chodzi 2x lapiej niz ET. Wiec jesli w ET mam 20 fps to w Cod mam ok. 40. Za to i grywalnosc, klimat itd. ta gra zasluguje na szacunek, :D:D:D.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...