Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Gość Ruck_sack

Słowo ci daję że headshota dostał. A ja dziarsko idę do jego pozycji, bo a nóż zostawił apteczkę. Zaglądam a pacan wstaje!!!

Szok!!!

Albo rzut granatem w jedno pomieszczenie gdzie fryc rezydował. BUM!!! Wchodzę, a koleś obok miejsca wybuchu stoi i strzela do mnie...

A tamten fryc nie drapał się po głowie i dostał z FG42 centralnie w czółko.

Jeszcze bardziej wnerwia mnie sytuacja w stylu:

"ide, patrze fryc, no to seryjką bodajże z thompsona po klacie. Fryc upadł, patrzę a palant się podnosi. I dopiero po drugiej seri na klatę łaskaw paść na ziemię wyłączywszy jeden skrypcik machiny wojennej:D:D:D"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś podobnie jak w Medal of Honor: Spearhead!

Tam w jednej misji trzeba było zniszczyć działo Flak 44, a ja się tym nie przejmuję dziarsko wypluwam kolejne serię magazynków razem z kolegami z odziału, a Niemcy gapią się głupio chyba nic ich już to nieobchodzi!

Podsumowując czasami tak się zdarza gdy nie wykonamy jakiegoś zadania wcześniej, lub skrypcik nawalił! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie trudno. Popatrz na różnicę czasu dzielącą te dwa tytuły. Przez ten okres można było wiele ulepszyć i zdziwiłbym się bardzo, gdyby CoD było gorsze niż MoH.

Tak masz racje, ale zwroc uwage, ze w czasie gdy pracowano nad Call of Duty, tworcy orginalnego MoH:AA opracowali dwa dodatki, w ktorych tez mozna bylo wprowadzic wiele zmian na lepsze, a ci nic ciekawego nie pokazano.

Grafika zostala w miejscu, interface sie nie zmienil (choc to chyba nie jest wada w tym przypadku), AI przeciwnikow dalej kiepskie, a same dodatki (Spearhead i Breakthrough) byly potwornie krotkie.

Osobiscie nie moge sie doczekac Call of Duty i mysle, ze to bedzie teraz TA JEDYNA gra, ktora mnie wciagnie na kilka(nascie) dlugich dni i nocy.

Oby tylko byla wystarczajaco dluga bo o poziom sie nie martwie - w koncu za gra stoi wiekszosc ekipy robiacej MoH:AA.

Zgadzam się z tobą ale Call of Duty jest zbyt krótkie ale grafika jest bezbłędna. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie w CoD najbardziej podoba kapmania Rosyjska (i ta częsc rosyjka z czwartej też) :) i fajne jest jeszcze to, ze jak staniesz niedaleko obok jakiegos BUM!!! to cię ogłuszy... to zawalisty efekt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ruska kampania jest genialna (poza Warszawą :( ). Ten klimat :D . I ten widok ze zdobytego Reichstagu to było coś. Omal się nie popłakałem ze wzruszenia. Tylko czemu nie było wogóle widać polskiego wojska w czasie zdobywania Berlina :evil: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc tak samo jak pecetowa wersja MoH zaliczam do kategorii "przeciętne i poniżej"

Wiem, będziecie mnie chcieli ukamienować. Ale ja mam inny gust niż wasz. I mimo tego uwielbiam fpp'ki. To CoD po prostu nie trawię...

Po prostu nie dałeś się ponieść emocją. A szkoda bo ta gra z dłuższym kontakcie okazuje się grą wybitną. I do tego pewnie nie grałeś w radziecką kampanię? Tam to jest akcja. Szczególnie Stalingraf :twisted: . Ja bym CoD zaliczył do gier prawie genialnych a MoH do dobrych lub nawet bardzo dobrych (Omaha Beach :D ) Do takich gier trzeba mieć serce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

CoD jest grą ponad przeciętną, klimat ,bronie ogół full wypas. Ale gier idealnych nie ma i za wspaniałą rozrywke trzeba płacić jest łatwością i krótkim okresem grania :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
zgadzam się z tobą popa w mieście CoD aż za łatwe nawet na poziomie Veteran jej przejście nie sprawia dużych trudności. :x

Nic dziwnego, że sie ze mną zgadzasz jak ja na Veteranie przeszłem 2 razy a ty dopiero zaczełeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze chwile to kampania rosyjska. Ten caly klimat i ta misja na placu czerwonym!!!! Ta muzyka, te strzaly nagle ogluszony granatem mur sie rozwala i po chwili padasz martwy od kul wroga. Lub w tym duzym bloku "Pavlov' czy jakos tak, takze super se tam gra.

A i jeszcze poczatek stalingradu, na tym statku. To byl okropny i zarazem super widok. Te samoloty ostrzeliwujace te barki, wszystko wybucha, ludzie gina, a zaraz po wplynieciu do portu statek zostaje zestrzelony i ten efekt ogluszenia znow.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze chwile to kampania rosyjska. Ten caly klimat i ta misja na placu czerwonym!!!! Ta muzyka, te strzaly nagle ogluszony granatem mur sie rozwala i po chwili padasz martwy od kul wroga. Lub w tym duzym bloku "Pavlov' czy jakos tak, takze super se tam gra.

A i jeszcze poczatek stalingradu, na tym statku. To byl okropny i zarazem super widok. Te samoloty ostrzeliwujace te barki, wszystko wybucha, ludzie gina, a zaraz po wplynieciu do portu statek zostaje zestrzelony i ten efekt ogluszenia znow.

PZdr

Tak ta gra jest wyśmienita. Najlepszy FPP w jaki grałem. Ruska kampania jak juz powiedziałem jest najlepsza. Ale mam parę zastrzeżeń. Czemu tak skopano misje warszawską :?: Drugie czemu w czasie zdobywania Berlina nie było widać polskiej armii :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmaDTak ta gra jest wyśmienita. Najlepszy FPP w jaki grałem. Ruska kampania jak juz powiedziałem jest najlepsza. Ale mam parę zastrzeżeń. Czemu tak skopano misje warszawską :?: Drugie czemu w czasie zdobywania Berlina nie było widać polskiej armii :?:razor właśnie też się nad tym zastanawiałem czemu kużwa nie dali tam polaków przy najmniej była by jakaś satyswakcja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz czekam na jakis dodatek do tej gry.Mam nadzieje ze wkońcu twórcy COD pomyslą i wydadzą dodatek który nie bedzie zawierał misji dla Anglików,Rosjan i broń Boże Amerykanów niechaj ten dodatek to będzie kampania w której bohaterem bedzie żołnierz WHERMATHU ( czy jaks tak to sie pisze ).Tego oczkuje po pierwszym dodatku do COD jezeli takowy sie ukaże.

BTW: ARMIA CZERWONA jest the best !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też się nad tym zastanawiałem czemu kużwa nie dali tam polaków przy najmniej była by jakaś satyswakcja

Tak to już jest...ehhhh!!!!!!

Wszyscy nasz olewają za granicą w tego typu sprawach!

Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
właśnie też się nad tym zastanawiałem czemu kużwa nie dali tam polaków przy najmniej była by jakaś satyswakcja

Tak to już jest...ehhhh!!!!!!

Wszyscy nasz olewają za granicą w tego typu sprawach!

Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić!! :D

Kiedyś Polacy będą górą i se perfidnie będą olewać takich amerykańców i ruskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Polacy będą górą i se perfidnie będą olewać takich amerykańców i ruskich.

Brawo za patriotyczne myślenie!!!!! :P

Ma ktoś zestaw edycyjny do gry?????

Ten w którym można tworzyć własne mapki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

A ja mam takie pytanko:

czy sa jakies problemy na kartach z seri mx? Czyli czy na moim GF 2 MX 400 64 mb bez zadnych przeszkod popykam sobie w CoD? ( nie chodzi mi tu o to, jak plynnie gierka bedzie chodzila, tylko czy z CoD nie jest tak jak np z Chrome, gdzie gierka na MXach sie nie odpalala, dopiero patch usuwal ten "blad").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Kiedyś Polacy będą górą i se perfidnie będą olewać takich amerykańców i ruskich.

Brawo za patriotyczne myślenie!!!!! :P

Ma ktoś zestaw edycyjny do gry?????

Ten w którym można tworzyć własne mapki!

Określenie patriotyzm, jest tu nie na miejscu to raczej szowinizm się ujawnia ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
A ja mam takie pytanko:

czy sa jakies problemy na kartach z seri mx? Czyli czy na moim GF 2 MX 400 64 mb bez zadnych przeszkod popykam sobie w CoD? ( nie chodzi mi tu o to, jak plynnie gierka bedzie chodzila, tylko czy z CoD nie jest tak jak np z Chrome, gdzie gierka na MXach sie nie odpalala, dopiero patch usuwal ten "blad").

Tak , na mx'ach działa i to normalnie i płynnie ...

Niemniej jednak to tylko GF2, więc nie licz na jeskieś rewelacje. Raczej będzie gorzej niż lepiej :( - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion
Niemniej jednak to tylko GF2, więc nie licz na jeskieś rewelacje. Raczej będzie gorzej niż lepiej - RoZy

No niestety, ale kolega jak na tej karcie zjechal do 800x600 i srednich detali dalo sie grac przyzwoicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
COD jest grą naprawde dobrą ale krótką jak co złego .Ogólnie 9+
Nie interesuję się CoD choć grałem... ale jak planują nad CoD 2, to powinni długość gry, to powinni wziąść to pod szczególną uwagę. To nie może zostać obojętne!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...