Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Gra jest poprostu niesamowita!! grafika, realizm i wogóle.... Wszystkie wolfenstainy, MoH, ET wymiękają!! CoD to jest poporostu gra-film. Naprawde nie widziałem lepszej gry wojennej. To jest HIt nad hity!!!

Ja grałem w tylko w demo, ale już po tym mogę przyznać Wojtkowi rację. GRA JEST SUPER i wymiata inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne wrażenie zrobiła na mnie akcja w Stalingradzie. Normalnie, jak na prawdziwej wojnie. Najpiwr, w statku, jakiś rusek coś gada( po angielsku :P ), a na wszystkich twarzach żołnierzów widać przerażenie i ogromny strach. Jeden z nich próbował uciec, po przelocie jakiegoś myśliwca niemców. Wyskoczył do wody, a Ruscy wyładowali w niego całe serie naobi, krzycząc: Zdrajca!!. Dalej, kiedy już dopłynąłem do portu. Jakiś dowódca rozdawał żołnierzom broń. Oczywiście nie każdemu :). Co 2-3 żołnierzowi. Innym dawali amunicje :? . Kiedy żołnierze rosyjscy rzucili się do ataku na niemców, padali jak muchy. Biegli bezmyślnie w ich strone, a tamci pakowali w nich ołów z CKM'ów. Ale ilu ich było!! NIesamowite! No, ale w końcu jakieś samoloty zbombardowały pozycje niemców, i czerwona armia mogła ruszyć dalej, do ataku. Dalej, przy posągu Lenina chyba, wszyscy żucili się na niemców. Okrzykom bojowym ruskich i pruciem hitlerowców z ckm'ów towarzyszyła tymowo rosyjska muzyka. Gra jest poporstu N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-A!!!!! W to trzeba zagrać! Pierwszy raz gra wojenna tak mi sie podoba! Ten klimat, bronie, muzyka, oprawa audio i graficzna...Poprostu HICIOR NAD HICIORY!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne wrażenie zrobiła na mnie akcja w Stalingradzie. Normalnie, jak na prawdziwej wojnie. Najpiwr, w statku, jakiś rusek coś gada( po angielsku :P ), a na wszystkich twarzach żołnierzów widać przerażenie i ogromny strach. Jeden z nich próbował uciec, po przelocie jakiegoś myśliwca niemców. Wyskoczył do wody, a Ruscy wyładowali w niego całe serie naobi, krzycząc: Zdrajca!!. Dalej, kiedy już dopłynąłem do portu. Jakiś dowódca rozdawał żołnierzom broń. Oczywiście nie każdemu :). Co 2-3 żołnierzowi. Innym dawali amunicje :? . Kiedy żołnierze rosyjscy rzucili się do ataku na niemców, padali jak muchy. Biegli bezmyślnie w ich strone, a tamci pakowali w nich ołów z CKM'ów. Ale ilu ich było!! NIesamowite! No, ale w końcu jakieś samoloty zbombardowały pozycje niemców, i czerwona armia mogła ruszyć dalej, do ataku. Dalej, przy posągu Lenina chyba, wszyscy żucili się na niemców. Okrzykom bojowym ruskich i pruciem hitlerowców z ckm'ów towarzyszyła tymowo rosyjska muzyka. Gra jest poporstu N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-A!!!!! W to trzeba zagrać! Pierwszy raz gra wojenna tak mi sie podoba! Ten klimat, bronie, muzyka, oprawa audio i graficzna...Poprostu HICIOR NAD HICIORY!!!!!

Dokładnie opisałeś pierwsze 15 minut filmu "Wróg u bram". Twórcy gry Call of Doytyewidentnie isnpirowali się ta historią, i niechaj im za to chwała, bo gra ma wielki potencjał, a misja omaha beach to mały pikuś przy stalingrdzkiej rozwałce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of duty jest ciężkim wypasiorem. W tej grze nie zobaczyłem ani jednego błędu. No prawie: za krótka! W to można grać i grać, i chociaż gra jest krótka, to dlatego, bo goście dopracowali ją w każdym calu. Tam takie patenty przechodzą, że ja nie moge. Powiem krótko: Stalingrad is da best!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie, że japończycy przechodzą Metal Gear Solid 2 w....pół godziny? Serio! Widziałem jak gość sie nagrywał. Oni tę gre znają na pamięć! Mój rekord to "aż" 2 godziny :( . Musze nad tym popracować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie, że japończycy przechodzą Metal Gear Solid 2 w....pół godziny? Serio! Widziałem jak gość sie nagrywał. Oni tę gre znają na pamięć! Mój rekord to "aż" 2 godziny :( . Musze nad tym popracować

Metal gear solid 2 w pół godziny to niemozliwe (przynajmniej tak mi sie zdaje) jeszcze mam jedno pytanko czy była już polska premiera CoD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra wojenna jaką nosi ten nędzny świat!!!!!!!!

KLIMAT!!!! MUZA!!! GRAFA!!! ALL!!! Doskonałe!!!!

Piękne mapy, fajne bronie i wogóle wszystko. JAk dlamnie 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę bardzo życzliwy i odpowiem na pytanie, ktore zadał kszaq. Polskiej premiery CoD jeszcze nie było, z tego co wiem ma się odbyć 1 grudnia.

Multi jest rzeczywiście spoko, ale i tak nie przebije ET :D

PS. Graj w Enemy Territory, będziesz wielki :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mój brat to bezapelacyjnie król gier komputerowych. CoD przeszedł w 1 DZIEŃ!!!!!!!!!!!!, a najdłuża gra, którą przechodził do Halo(4 dni :P)

Teżtak kiedyś miałem - tylko po co grać w ten sposób. Zlaiczanie maszynowo kolejnych tytułów tylko po to by móc powiedzieć żę się w to gralo? Bo zabawy czy przyjemności z gry to już chyba nie ma nie mówiąc o dostrzeganiu ukrytych niuansów w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Cod jest lepsze od Moh:aa tylkow Singlu.

Mam Cod na 2 CD i na servach Cod jakoś nikt nie zachwala że to taka spoko gra! Niby w ClanBase jest już liga Call of Duty ale ja pozostane ciągle w lidze Medal of Honor .

Singiel bardzo ładny i zatem nie naj łatwiejszy to jest bardzo fajne w CoD.

Podobno niedługo żeby grać w COD przez neta trzeba będzie mieć orginała :lol:

Moh:aa RULES!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy, wręcz przeciwnie, on czerpie z gier przyjemność i to niesamowitą!!

On nie przechodzi tak, żeby jak najszybciej przejść, tylko najpierw zwiedzi całą plansze, żeby zobaczyć czy wszystkich zabił. Ja za to, pogram pare plansz i zostawiam gre na wieki. Potem poprostu nie chce mi sie jej przechodzić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Podobno niedługo żeby grać w COD przez neta trzeba będzie mieć orginała :lol:
Mam nadzieję, że to prawda! :P Ale i tak wszystko złamią... :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest prawda bo widziałem u kumpla :wink: że trzeba wpisać specjalny serial, że by móc wejść na jakiś server. Są też jednak servery, które działają bez tego seriala. Nam udało się znaleźć 4. Napisałem to jako informacje dla tych, którzy mają piraty. Może to ich nakłoni do kupna orginału :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecni grałem tylko w demko, ale wprost wymiata... Ten bieg pod ostrzałem z moździerzy i MG42 wprost do lichego płotu... Potem zdobywanie każdego budynku po kolei... miodzio! I wiecie, co wam powiem? Ostatnio grałem w Max Payne 2 i po pięciu minutach wróciłem do CoD... Wymiata! Grafa niesamowita, dobrze zoptymalizowany kod, wprost nie mogę się doczekać pełnej wersji, którą na pewno kupię w oryginale, żeby mieć się czym poszczycić przed kolegami :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom prawda . Prawie ciągle się to samo dzieje . Jak się dłurzej gra to sie moze znudzic . Ale jeśli komuś nie przeskadzają błędy (Jak na taką gre to nie dopuszczalne) to może grać .

Ja przeszłem i mi sie nawet nie nudziło bo przeszłem ją nie dłurzej niż w tydzień ale grałem codziennie przynajmniej 3 godziny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...