Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draagnipur

Internet - jaki dostęp wybrać?

Polecane posty

O.o A w jaki spoób zakłądają kable? Ja nie bardzo sie na tych sprawach znam.

Ja UPC bardzo polecam. Szybko założą (pamiętam że dzwoniłem dzień przed sylwestrem a 3 dni później już miałem neta), połączenie jest szybkie, a przez ostatnie półtorej roku przez 1 dzień nie miałem neta przez jakieś prace na łączu. Mają też bardzo miłą i pomocną infolinię.

Jeszcze jeden plus jest taki, że założenie kosztowało złotówkę przy umowie na czas określony (12 m) - a w przypadku zerwania umowy kara wynosi tylko 200 zł - czyli tyle ile zapłaciłbym za założenie netu na umowę na czas nieoznaczony. Nie ma tu astronomicznych kwot jakie żąda np. TP w takim wypadku

A czy UPC tez moze jw. zakładać internet kablowy bez telefonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem w TP nie trzeba mieć już linie telefonicznej, ale dodali coś takiego jak "opłata za utrzymanie łącza"... która wynosi mniej więcej tyle co linia telefoniczna. Do założenia netu używają normalnej "wtyczki" telefonicznej i podłączają do tego liveboxa.

A co do UPC - ja chwilowo mieszkam w bloku i na klatce pod drzwiami mam ichniejszą skrzynkę - przyszedł gość poprowadził mi kabel od skrzynki przez drzwi do routera (nie znam się, ale to chyba router ;)) i tyle.

Wejdź na stronę UPC i tam możesz sobie sprawdzić czy mają u Ciebie zasięg. Jak tak to osobiście bardzo polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :)

Mam do końca marca znaleźć sobie nowego dostawcę internetu, bo obecnie kończy mi się umowa. Moje pytanie brzmi: Jaki internet, do 50 - 100 zł/m-c polecacie?

Odpowiedz OK: ogółem w Polsce

Odpowiedz lepsza: na Górnym Śląsku

Odpowiedz najlepsza: Na żorskim(Żory k. Rybnika) śródmieściu ;)

Byłbym bardzo wdzięczny za jak najszybszą odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...