Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość *P* Flakers

A teraz odnosnie swiata. Suma sumarum to propozycja niziołki (vel. Ethanie :P) jest bardzo dobra. Taka krotka sesyjka fantasy zeby sie zaznajomic z klimatem i wylapac ewentualne bledy, a potem do pracy w space opera :wink:

pozdro 4all FlakerS

P.S. Kto wie kiedy wraca Darek :?: :?:

Mimo próśb usunąłem całą dyskusję... Właściwie nawet nie dyskusję. Nie mam zamiaru zostawiać gnoju na forum. A Dacoll ląduje z ostrzeżeniem, nie pierwszym zresztą. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No misie jako żę na sesjach erpegie teraz siedzimy to może mini komentarze do mojej "zabawnej" sesji na zjeździe proszem o krytykem chociaż i pochwałom niepogardzem :-D może jakieś wskazówki . Ewentuaalnie pośmiejemy się z najlepszych gagów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, Feo, te sesje były nie do przebicia :roll: Nie wiem, jak inni, ale wg mnie dobrze byłoby reaktywować je na NS'ie, w takim samym składzie(karty mam wszystkie u siebie, a zgranie ich na komputer i rozesłanie zajmie mi godzinkę-dwie; wiadomo, że to już nie będzie to samo, ale i tak chyba warto by spróbować. A z sesji to chyba najlepiej zapamiętałam "szydełkowanie", "rapier Ci w ...oko" :D i futrynę drzwi^^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.... to była chyba przeklęta futryna wielkiego pudła +4 :D..... Przyciagała każdy nadciagający atak.. pomyślcie cobyście zrbili gdybyście wzieli ją na wojne > !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chciałbym poczytać przebieg tej sesji ;). Przecież to był na pewno totalny odpał! Dawajcie mi to tu, ale już ;]!

Feanor MG, dzizas, szybko, bo =P~ mi ślinka cieknie...

Dla 6 osób + dużó gapiów zachowujących się jakby kcieli nas przekrzyczeć (co robili) i pijących nam nad głowami niesprzyja klimatowi na sesji... wiec zrobił się nam klimacik zabawny :D..... do tej pory żałuje biednego gobosa :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepsze było, to, że drużynowe fundusze trzymał nie kto inny tylko łotrzyk... Albo zielarz św. Cutbertha i jego amulet pod koszulą :D

Więc jak, mam spisywać te karty na kompa? Miałbyś wtedy Feo 2 tygodnie na wymyślenie sesji(20 sierpnia wraca k0nrad, bo znów ten wredny wstręciarz wyjechał :evil: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w najbliższym czasie karty powinny być gotowe i rozesłane^^^

BTW, Wampirowicze, ruszcie się! Nasz Narrator wrócił, a nikt nie pisze :evil:

Czy są już jakiekolwiek założenia odnośnie wielkiej reaktywacji NS? Wiem, że Radyan wraca dopiero w niedzielę, ale coś chyba ruszyo przez te parę dni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bierzemy się za sesję, gramy w cyberpunka. Komu się nie podoba niech nie gra :). Oczytwiście żartuję, ale fantasy na NS było już mnóstwo, a cyberpunka nic (bo sesja GS zawisła...). Zakładam wątki, tam doczytacie szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość the_Stranger

Z tego co widzę, prawie wszystkie sesje poszły się chędożyć. Dlatego proponuję rozpocząć nową sesję na NS.

Wiem, że pewnie niewielu z czytających te słowa lubi, a nawet ma jakiekolwiek pojęcie o świecie, który zamierzam zaproponować. Nie ukrywam, że przynajmniej podstawowoa wiedza będzie wymagana. Jeżeli udałoby mi się znaleźć ok. 3 - 4 graczy znających się na tym, sesja byłaby naprawdę bomba. Zaaplikowałbym system tworzenia postaci z Kampanii RPG.

O czym mówię? O niby znanym, ale mimo to posiadającym niewiele zwolenników (w Polsce) świecie Star Wars.

Akcja toczyłaby się jakiś czas przed bitwą nad Endorem (zniszczenie Drugiej Gwiazdy Śmierci). Jak wyglądałaby drużyna - to zależy od graczy, ale od razu mówię, że pozwolę na tylko jednego użytkownika Mocy na całą hanzę. W ten sposób, uda nam się stworzyć (co ogólnie jest naprawdę trudne) prawdziwie starwarsowy klimat - przecież tak to powinno być, miecz świetlny to niesamowita rzadkość, a cała galaktyka pogrążona jest w promieniach blasterów!

Więc jak? Znajdzie się ktoś, kto zna chociażby ogólnie świat Gwiezdnych Wojen? Znajdzie się ktoś, kto dołączy do sesji?

THE EMPIRE WANTS YOU!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc znowu zapowiada się bij-ryj? ;]

Dobra, jako że ostatnio sam przeżywałem lekką manię SW, to mogę tylko polecić, byście się zorientowali. Ponieważ GS legła i leży (i pewnie poleży) z przyczyn różnych, to warto by się zainteresować.

Sam czas osadzenia akcji też wydaje mi się interesujący, a w końcu kto pierwszy ten lepszy, bo tylko jeden dżedaj jest dopuszczony... Ponieważ do sesji trzeba 4 ludków, to mogę się podłączyć na 4., jeżeli się uzbiera trójca chętnych graczy. Howgh, zawsze chciałem pograć dwumieczowym gościem z małą zawartością midichlorianów we krwi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...