Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Feo Ty wredny lumpie - weź od czasu do czasu zajrzyj na Feanorowe NS. Wiem, że Cie nie było i znów Cie nie ma, ale jak byłeś to mogłeś chociaż coś napisać. Ja jutro się ulatniam i pewnie ze 2 tygodnie mnie nie będzie, ale inni też grają :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę jak pijany po ulicy... Czyli jak ja mam ochotę to ludzi nie ma, a jak ludzie mają ochotę to mnie nie ma (przynajmniej w formie duchowej). Na razie mam robotę poza domem, więc wracam skonany i nie mam siły prowadzić, damn. Może zbiorę się w sobie i wrócimy do gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzanu

mam problem, jestem tu poczatkujacy, ale chcialbym zagrac z wami w jakiejs sesji (zainteresowaliscie mnie) tylko prosze kogos o pomoc w "stworzeniu" karty postaci. I jak ja juz bede mial to komu ja wyslac?

dzieki za przeczytanie licze na pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

Najpierwiej zapomanaj sie z dostepnymi sesjami :

Falloutowa (MG -> Pan_Feaonor)

Vampire Masquerade (MG ->Darek91)(osobny topic)

Gasnace slonca (MG_> Cardinal)(zastoj natrazie maja)

Faerunowa Sesja (tu to nie wiem bo nie czytalem :P )

i pewnie jeszcze kilka innych sesji o ktorych ja nic nie wiem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta - to nie jest Faerunowa Sesja, tylko Feanorowa - to baaardzo duża różnica :D. Osobiście nie polecam - po pierwsze Feo ma przestój (zaparcia? ;)), a po drugie jest to tak schizofreniczna i chora sesja, że kiepsko wpływa na normalne funkcjonowanie mózgu (ale na wyobraźnię już jak najpozytywniej - tylko, że lekko zwichrowaną :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzanu
A że shizowata jest to co ja na to poradze ...

i to mi sie spodobało, więc postarałem się coś wyskrobać na karcie postaci i czekam teraz na odpowiedz :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Mam pomysł...

Myślałem o wprowadzeniu na Sesję RPG czegoś nowego, a mianowicie... sesji bez MG... Tak, tak... Oto szczegóły...

1. Zgłaszają się chętni. Nie każdy może grać, wymagane jest duże doświadczenie z tą zabawą.

2. Wybieramy świat.

3. Tworzymy postacie (story-telling, żadnych współczynników)

4. Wymyślam krótkie wprowadzenie i jazda... Robicie co chcecie, świat jest Wasz. Sami go kształtujecie.

Od was tylko zależy, czy to wyjdzie - jeżeli będziecie psuli klimat, to nie będziecie się dobrze bawić. Ja Wam ufam... Sami wymyślacie nowe wątki, sami je rozwiązujecie. Nie musicie działać razem (choć na początku jest to raczej potrzebne). Co Wy na to?

Tworzymy specjalny wątek, w którym postujecie karty postaci. Jeżeli będę widział, że ktoś sobie zbyt śmiało poczyna (np. "Rozwalam planetę!", "Zabijam kolegę z druzyny!") to usuwam jego posta i klient dostaje odtrzeżenie. Nieoficjalne - kolor jego karty postaci zmienia się na zielony. Po nastepnym takim wybryku - na pomarańczowy. Po trzecim - na czerwony, a pacjent wylatuje z sesji na czas adekwatny do wykroczenia...

Szczegóły można dopracowac, czekam na opinie.

EDIT: czy ktoś wie co jest z Sesją Diablo? Jeżeli padła, to pousuwam niepotrzebne wątki, gdyż trochę ciasno się tu robi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzanu

Nie wiem czy mogę się wypowiadać w tym temacie, bo nigdy nie byłem graczem(założenie :tylko doświadczeni gracze), ale wg mnie pomusł jes ok.

Każdy z graczy mógłby na bierząco dodawać swoje pomysły, co do świata i stwarzać nowe ciekawe sytuacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

@niziołka - a to od was zależy... Będziecie sobie robić jaja, to będzie wesoło. Będziecie zachowywać powagę - będzie poważnie...

Na razie niech się zgłoszą chętni. Jak będzie 5-6 osób to w porządku, następnym krokim będzie ustalenie świata (proponuję cyberpunk poważnie, cyberpunk niepoważnie, fantasy poważnie, fantasy niepoważnie). Cyberpunk tym się różni od fantasy, że w cyberpunku są strzelby plazmowe i statki kosmiczne a w fantasy miecze, magowie i smoki. Ot tyle - reszta zależy od was... Możecie wymyślać religie, rasy, plemiona, co wam przyjdzie na myśl... Ja jestem za niepoważnym fantasy, tak jak było na początku NS.

Powiedzmy, że na początku będę się co nieco wtrącał - żeby każdy wszedł w to w miarę bezboleśnie, ale jeżeli zobaczę, że idzie dobrze, to całkiem dam sobie spokój z nakierowywaniem itp.

Z tego co widzę, to chętni na razie są manieq, Krzanu, niziołka, Feo i Flakers. No i ja. :) Jest więc nieźle, ale nie wiem Krzanu, czy sobie poradzisz. Napisałeś, że nie jesteś doświadczonym graczem - myślę, że lepiej byłoby, gdybyś najpierw poćwiczył trochę na sesji z MG - to naprawde dużo daje. A ta sesja Ci nie ucieknie - będziesz mógł dołączyć zawsze i z marszu - nie będzie żadnego sprawdzania kart postaci i takich tam pierdół :). W takim razie jest nas 5 - na początek wystarczy, a jeszcze pewnie ktoś się przyłączy... W takim razie Wy głosujcie na system (z tych co podałem wyżej) a ja biorę się za regulamin (ogólny, nie martwcie się...) i przemyślenie paru rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pomysł ciekawy i nawet gdy wyostrzam moję siódte, ósme i siedemdziesiąte siódme zmysły nie mogę przewidzieć co z tego wyniknie...

Chętnie poczytałbym jak to się na poczatku rozwija, a jeśli potrzebujecie kogoś kto często odpisuje by sesja nie zamarła to ja jestem niedaleko, jakby zwolniło sie jakieś miejsce to dajcie znać... ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Przepraszam , że przeszkadzam. Ale interesuję się odrobinę grami RPG. Czy , któraś sesja ma miejsce na jeszcze jednego gracza. Bardzo chciałbym pograć z wami. Obojętnie jaka sesja , mogę grać dla humoru i na poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...