Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

"Kim jestem?"-Jestem swoim Ja. Jam nazwiskiem. Podpisem na papierze. Wizytówką na drzwiach. Inicjałami na sygnecie. Imieniem na kartce kalendarza. Próżnym słowem. Suchą sylabą. Martwą literą."

Jest to cytat z "fabula rasa" Edwarda Stachury(nieco przerobiony);

Darek--->

http://www.szufflada.webpark.pl/stachura.html

Jeśli okaże się, że ta "córka Apollina" jest poetką, to powinna to znać^^Jako pozycję obowiązkową=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Na pewno nie 'Tabula rasa'-tego, że to 'Fabula...' jestem pewna jak amen...znaczy się;jak coś, czego jest się bardzo pewnym^^ W końcu nie ma poety, którego bardziej lubiłabym czytać...Jego "Listy do Olgi" są po prostu przecudne^^(http://www.poema.art.pl/site/sub_33.html)*

*Darek91-jeśli Panna w Czerwieni ma skłonności ku sztuce, to tu masz kilka 'smaczków'do wyboru :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadołkat - po raz któryś mówię, że nie można posiadać więcej niż TRZECH Dyscyplin i można mieć tylko te KLANOWE. Wiem, że możesz mieć mętlik w głowie, ale się postaraj :D Jak chcesz, mogę ci z tym pomóc na gg, tylko bądź o jakiejś sesnsownej godzince :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrz pamiętam, to rzeczywiście tak jest, że wolne punkty można wydawać nawet na dyscypliny pozaklanowe...wtedy można posiadać więcej niż trzy(ale 100% pewności nie mam, bo już dawno nie miałam podręcznika w łapkach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie wyjechał, tylko ma robotę :D Poza tym, biorąc pod uwagę mega-nieobecności na sesji GS nie widzę sensu jej dalej prowadzić... póki nie przybędzie parę osób z listy: Rad, Xan, Stranger, k0nrad, Coobeck. Nie będę dalej popychał akcji, skoro grają 3 osoby z ośmiu.

Zresztą na dobrą sprawę właśnie udało wam się zakończyć 1. rozdział, gdy zbierze się ekipa napiszę passage, rozdzielę xp i gramy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubaski lepiej streścilibyście Zjazd w Warszawce a nie pyrkali o gasnących słońcach :D

Przecież nie mogę samemu sobie opowiadać jak było :D - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołka - Ghula tworzy się, dając śmiertelnikowi napić się krwi wampira. Nie trzeba pozbawiać go jego własnej. Jednocześnie przypominam, że trzykrotne napojenie śmiertelnego (po pierwszym już ghula) wiąże go z nami Więzami Krwi! Mam przypomnieć szczegóły tego zjawiska czy się obejdzie, niziołko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Cardiusz, z tej listy co podałeś, to moim zdaniem:

Na 100% nie zgłosi się Xan, bo przecierz nie ma go już daaawno.

Na 80% nie zgłosi się Stranger, powód taki sam jak i u Xana..

k0nrad pisał, że nie ma go przez większą część wakacji, więc pewnie dopiero na rok szkolny...

Coobeck pewnie rownież nie jest obecny, pewnie tak jak k0nrad wyjechał...

Rad zrezygnował z prowadzenia KRPG, więc pewnie też go nie uświadczymy...

Ja osobiście wystawiam taką propozycję: Jeśli przez nabliżse dni nikt z wyżej wymienionych się nie zgłosi, będziesz prowadził tylko z nami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...