Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Będąc w pełni władz umysłowych, posiadając jako taką zdolność samodzielnego podejmowania deyzji i odróżniając dobro od zła oświadczam, co następuje:

Ja, podpisany z boku, nad obrazkiem, oświadczam, że zamierzam rozpocząć sesję Wampira, którą będę prowadził ja, podpisany z boku, nad obrazkiem, w przyszłym tygodniu, który to rozpoczyna się dniem poniedziałkiem, 28 (słownie dwudziestym ósmym) czerwca, AD 2004. Termin ten nie ulegnie zmianie (zapewnie niezbydrastycznej, ale zmianie) jeśli do dnia czwartku, 24 (słownie dwudziestego czwartego) czerwca AD 2004 otrzymam karty następujących osób:

Shadowcat

Pan Feanor

Niziołka

Ducker

Zapewne wasze bystre narządy wzroku spostrzegły, że nie wymieniłem jeszcze jednego, ostatniego z resztą forumowicza, który nie przysłał mi karty. Jest nim niejaki P_aul, lecz on skontaktował się ze mną, podpisanym z boku, nad obrazkiem, za pomocą komunikatora internetowego, którego nazwę skrócę do formy następującej: GG.

Reasumując, jeśli nie będą miały miejsca różnorakie perturbacje, zaczniemy w przyszłym tygodniu, który rozpoczyna się dniem poniedziałkiem, 28 (słownie dwudziestym ósmym) czerwca AD 2004. Orevoir!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

a ja podpisany gdzies tam doszedlem do wnioska ze do poniedzialku to sie trzy razy wyrobie i ci ta karte (prawdopodobnie) wysle. Tylko od tygodnia mnie te 100 stron odrzuca ;).

Wiadomosc druga.

Obawiam sie ze zielona sesja umiera smiercia naturalna. Lekaze zdiagnozowali chorobe jako nieuleczalne zmniejszenie zainteresowania. Jedyna szansa aby przetrwala to zahibernowanie jej na jakies dwiescie lat zeby odzyskala zainteresowanie lub wynalezione zostalo skuteczne lekarstwo. W zwiazku z tym apelue do wszystkich ludzi dobrej woli o uzyczenie swoich zamrazalnikow w celu przechowywania jej fragmentow... a na serio green sesja zostaje wstrzymana z powodow wyzej wymienionych. Jak znajda sie ze trzy osoby chetne ja odmrazac i ratowac zielony swiat przed zlem wszelakim to sie zastanowie czy warto reanimowac trupa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołko, powiedz mi kochanie co mam z tobą zrobić :( Reszta ekipy praktycznie już ma zapewniony lot, a ty jeszcze w proszku... :( W tej chwili nie mam pomysłu jakby cię szybko przerzucić w odpowiednie miejsce, żeby nie zrobić jakiegoś mega-triku fabularnego... Może ty masz jakieś pomysły? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołko, powiedz mi kochanie co mam z tobą zrobić :( Reszta ekipy praktycznie już ma zapewniony lot, a ty jeszcze w proszku... :( W tej chwili nie mam pomysłu jakby cię szybko przerzucić w odpowiednie miejsce, żeby nie zrobić jakiegoś mega-triku fabularnego... Może ty masz jakieś pomysły? :)

Cardi - Nie wiem czy zauważyłeś ale ja też nie mam lepiej, a nawet mam gorzej :wink: , no chyba że już masz pomysł co ze mną zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołko, powiedz mi kochanie co mam z tobą zrobić :( Reszta ekipy praktycznie już ma zapewniony lot, a ty jeszcze w proszku... :( W tej chwili nie mam pomysłu jakby cię szybko przerzucić w odpowiednie miejsce, żeby nie zrobić jakiegoś mega-triku fabularnego... Może ty masz jakieś pomysły? :)

Kilka razy wcześniej juz pisałam, że nie mam żadnego pomysłu na to, co zrobić dalej. Nie jestem w stanie nic wymyślić, mimo że zdrowo kombinuję...I co ja mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niepogniewacie sie jezeli podsune jakas wersje ?

Card moze zaaranżuj jakąs akcję z aresztowaniem ktore pozniej okaze sie pomyłką i cąłkie przypadkiem postac niziołki wieziennym frahtowcem trafi do Vittry. Wersja moze niebyt oryginalna ale rozwiązuje problem.

Albo moze porwanie czy cus w tym stylu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Card, a może szukasz nowych graczy? Jesli tak- daj znac. Bo rozumiem ze mowa tu o Neverending Sesji? :)

Nope, w tej chwili i tak nie miałbym ich jak dołączyć do wątku. Może za jakiś czas, jeżeli ludzie się wykruszą. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, taka możliwość jak Manieq podsuwa nie istnieje. Gdyby jednak zrobić coś, byś nie była samotna... >>> Hmm, Aaron, co do ciebie mam plany, ale chyba nie obazisz się na lekką ich zmianę, ke? :wink: Dla wspólnego dobra :wink:

Obrazić się ?? Za otrzymanie towarzystwa w postaci Niziołki ?? Chyba żartujesz...

BTW, może dzięki niej Aaron zapomni o swej stracie... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co... I fajne zdrobnienie - Yag... Podoba mi się ^_^

BTW, im częściej widzę Twój avek tym bardziej mi się podoba

Obrazić się ?? Za otrzymanie towarzystwa w postaci Niziołki ?? Chyba żartujesz...

BTW, może dzięki niej Aaron zapomni o swej stracie...

Aleś Ty saię ostatnio kochany zrobił^^Poprawiłeś mi mój upodlony rozpoczęciem wakacji humor-Dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty się ostatnio kochany zrobił^^Poprawiłeś mi mój upodlony rozpoczęciem wakacji humor-Dzięki :D

Nie ma za co... i takie przymilanie lepiej przenieśmy na GG, bo się modzi zdenerwują... :wink:

A mówiąc o Moderatorach: Co z tą przeklętą opcją edycji postów (albo chociaż usuwania, jeśli jest ostatni w temacie) ?? Bo jak wyślę post i oglądam te wszytskie literówki to ogarnia mnie szał !! :wink:

Nie mówiąc już o okropnym uczuciu, gdy równocześnie z kliknięciem "Wyślij" wpada Ci do głowy lepszy pomysł na odpowiedź w sesji... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo! Wiem, że teraz przygotowujesz sesję D&D, ale czy nie zapomniałeś przypadkiem o prowadzeniu jakiejś sesji?Np. tej Fallouta, na której prowadzeniu Ci chyba dość zależało-jeśłi nie masz już pomysłów na prowadzenie, to chociaż o tym napisz, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

niziołko nie denerwuj sie. Feanor po prostu cierpi teraz na brak czasu. Tak przynajmniej mi mowil. Ale sie nie boj sami se poradzimy :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem prosto z Bośni, i mam mocne postanowienie rozpoczęcia sesji! Mam karty następujących graczy: Ducker, Niziołka, Qbuś, Flakers. Czekam jeszcze na karty Shadowcat, Feanora i P_aula, ale ten ostatni dołącza później... Co do Shadowcat i Feanora: Nie mam zamiaru czekać z rozpoczęciem. Znam sytuację Feanora i rozumiem go, ale za to kompletnie nie pojmuję imć Shadowcat, która obiecywała mi, że karta będzie w czwartek... Tak więc, proszę Cardiego bądź Qbusia o stworzenie topicu: Sesja Vampira! DOKONAŁO SIĘ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzisiaj się do tego zabiore.... sory zę robie wam laga. ale ja jakoś zawsze nigdy nieumiem znaleźć czasu na rzeczy przyjemne..... teraz mamy bajzel po wczorajszym ataku XXX i robimy porządek :D... karta będzie dziś najóźniej jutro (czy możemy używać minusuw (na przykłąd brak nogi ręki ) aby dostawać więcej punktów ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

Czlowieku ty pamietaj ze prowadzisz tez sesje Fallouta. Wiec rusz ja troche bo stworzylismy taka sytuacje z niziolka ze twoj post to czysta formalnosc!! :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...