Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Cóż, ducker, teraz są dwie sesje do których można dołączyć. Jedna jest sesją P_aula, którą prowadzi już dość długo, a drugą jest moja sesja Wampira: Maskarady, ale dopiero zbieram ludzi. Możesz wybierać, albo brać udział w obydwu, bo limit brania udziału w sesjach wynosi 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Łups, rzeczywiście, z powodu postępującej w zastraszającym tempie (lub nieco wolniej, nie pamiętam...) sklerozy pominąłem sesję imć Feanora utrzymuwanej w klimatach Fallout. Tak więc można ją dodać do tych dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ten Wampir: Maskarada. Ale czy potrzebna jest znajomosc gry Vampire: The Masquarade? I czego trzymac sie przy tworzeniu postaci? Czy moze to byc rycek czy koniecznie wampirek?

Sorry ze zawracam glowe ale mam jeszcze jedno pytanie- gdzie podeslac projekt postaci :?: z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek91->Ja bardzo chetine sie zapiszę na Vampira(już nie raz i nie dwa w to grałam), ale musiałbys się liczyć z tym, że piszę nieczęsto, a do tego musiałabym zrezygnować z którejś z sesji(prawdopodobnie z GS'a, bo nie mam żadnych pomysł na to co robić dalej-co widać, choć jesli P.Fenio się nie ruszy i nie napisze w końcu czegoś, to nie będę miała wyboru) :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ducker & shadowcat -> podajcie tylko swoje e-maile i numery gg, to wszystko wam prześlę.

niziołka -> jeżeli mam cię zmuszać do niedobrowolnego opiszczania sesji GS, to broń boże! Jeśli sama chcesz odejść, proszę bardzo. jeśli nie mogłabyś pisać systemtycznie, to po prostu byłabyś posatcią pojawiającą się i znikającą raz po raz... :D

Panie Feanorze, piszesz się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za nieobecność, ale to już nie zależało ode mnie... Jak wrócę do siebie, to znowu ruszymy z sesją, spoko wodza :) Tylko dajcie mi dzień lub dwa, żebym wrócił do siebie. ;] Poza tym widzę, że mimo mojej nieobecości sesyjka się miło rozwijała w rozmowie. Też cool ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niziołka -> jeżeli mam cię zmuszać do niedobrowolnego opiszczania sesji GS, to broń boże! Jeśli sama chcesz odejść, proszę bardzo. jeśli nie mogłabyś pisać systemtycznie, to po prostu byłabyś posatcią pojawiającą się i znikającą raz po raz... :D

Panie Feanorze, piszesz się?

Cóż, w systemie GS i tak się zbyt nie łapię, a Wampir to mój ulubiony systemik i nie wybaczyłabym sobie, gdybym miła możliwośc zagrania w niego i nieskorzystałabym. Może Moderatorzy pozwolą mi uczestniczyć w drodze wyjątku w 3 sesjach na raz, po Wielki Zły Fenio nie pisze, a Cardi'ego też ostatnio niewiele widać(a ja w GS'ie nie mam i tak pojęcia co dalej robić :( )Więc kieruję sie z prośbą do Modków;proszęproszęproszęproszę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w systemie GS i tak się zbyt nie łapię, a Wampir to mój ulubiony systemik i nie wybaczyłabym sobie, gdybym miła możliwośc zagrania w niego i nieskorzystałabym. Może Moderatorzy pozwolą mi uczestniczyć w drodze wyjątku w 3 sesjach na raz, po Wielki Zły Fenio nie pisze, a Cardi'ego też ostatnio niewiele widać(a ja w GS'ie nie mam i tak pojęcia co dalej robić :( )Więc kieruję sie z prośbą do Modków;proszęproszęproszęproszę!

Jak powszechnie wiadomo niewiasty na tym forum są wielbione i dopieszczane z każdej strony więc nawet nie musisz pytać... :lol: a niechby tylko spróbowali Ci zabronić to urządzimy ładną krucjatę... :twisted:

BTW, może przydałoby się zamknąć wątek "Sesja Diaboła" i "Regilamin Sesji Diablo" bo Xiędza chyba już tu nie uświadczymy... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

1) ja sie pisze na sesyjke Vampirka (darek juz wie obgadane zostalona gg)

2) spoko modkowie sie zgodza :P

3) PANIE FEANORZE :!: ty mala pryszczata..... jaszczurko !! (nie ma bluzgow bo to nie kulturalne) rusz zesz sesyje Fallout`a do przodu.

4) nom watpie zeby ksiadz sie tu pojaiwal na tyle czesto by prowadzic sesje diabola jestem za zamkniecie odpowiedniego tematu :!:

pozdrofki 4 all :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, wszystkich chętnych do udziału w mojej sesji Wampira proszę o potwierdzenie chęci brania udziału na łamach tego topicu. (ty flakers możesz sobie odpuścić jakowoż już się zdeklarowałeś). Przypominam jednocześnie , że oczekuję leżących spokojnie w mojej skrzynce kart postaci do środy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm baaaaaaaaaack :twisted: Jako, że dopiero co wróciłem do domu to jeszcze worka pomysłów nie mam, ale coś muszę wykombinować. Od czasu wyjazdu do Poznania tęskniłem za tym całym światkiem. Postaram się teraz częściej ( choć pewnie z pewnymi przerwami ) udzielać. Jak tylko wpadnę na jakiś ciekawy pomysł na sesję... albo na coś nowego 8) to czemprędzej dam znać.

darek91-->Jako, że Feanorowa sesja na razie zamarła zgłaszam się do Vampirka. Nie grałem jeszcze co prawda, ale się postaram. Mail jest w profilu.

May the lemur be with you :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, pozwolę sobie zamieścić listę forumowiczów, którzy wyrazili chęć brania udziału w sesji Vampira (na gg):

Flakers (wysłał już kartę, bezbłędna!)

Ducker

Shadowcat

P_aul

Pan Feanor

Niziołka

Qbuś

Obwieszczma jednocześnie, że jest to koniec przyjęć! 7 graczy to i tak kamikadze dla MG, więc nikogo więcej nie mogę przyjąć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers
...

Flakers (wysłał już kartę, bezbłędna!)....

dostales sama karte musze ci jeszcze doslac historie, ekwipunek, opis wygladu postaci, przyczyne fnatyzmu, kontakty :P i manieryzmy :) wiec jeszcze troche robotki mnie czeka :P (oczywiscie to co wszystko wypisalem jest opcjonalne ale moze sie przydac przy przygodzie :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypadek, gdyby ktoś miał wątpliwości, to potwierdzam swoją chęć udziału w sesji Wampira

Darek91 :arrow: prześlij mi proszę kartę z przypomnieniem, jak się uzupełnia, bo na pamięć tego nie znam^^zagram sobie Toteradorką albo Tremerką(chyba, że coś mi znowu odbije i zmienię zdanie^^)

Jak powszechnie wiadomo niewiasty na tym forum są wielbione i dopieszczane z każdej strony więc nawet nie musisz pytać... a niechby tylko spróbowali Ci zabronić to urządzimy ładną krucjatę...

Dzięki, Yag^^ to pozwala uwierzyć w siebie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powszechnie wiadomo niewiasty na tym forum są wielbione i dopieszczane z każdej strony więc nawet nie musisz pytać... a niechby tylko spróbowali Ci zabronić to urządzimy ładną krucjatę...

Dzięki, Yag^^ to pozwala uwierzyć w siebie :D

Nie ma za co... I fajne zdrobnienie - Yag... Podoba mi się ^_^

BTW, im częściej widzę Twój avek tym bardziej mi się podoba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pffff... Roboty z tym i roboty :D Ale zapowiada się całkiem ciekawie. Materiały przeczytane - pomysł na postać już jest. Teraz trzeba tylko podszlifować i wypełnić. Może dziś się uda 8)

Dopisek: Udało się, ale stworzyć tylko kartę. Teraz kończę opis i hisotorię postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok niziołko, zaraz wysyłam odpowiednie instrukcje :D

Ducker -> W twojej karcie było więcej błędów, aniżeli w Polskiej gospodarce... Wiem, że to niemożliwe, a jednak się stało... Wysłałem już mejla ze stosownymi instrukcjami.

Qbuś -> podziwima twój upór, w jeden dzień uporać się z tym to naprawdę wyczyn... Katę prześlesz dzisiaj, tak? Mój mejl to daromir91@o2.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś -> dostałem twoją kartę, bezbłędna! Co do zaburzeń psychicznych: Sam sobie wymyśl, a może to być wszystko, od nienawiści do niektórych grup społecznych aż po rodzaj spożywanej krwi... Postać jest bardzo dobrze zrobiona, tylko w historii nie podałeś, kiedy, jak i dlaczego przeniosłeś się do Krakowa... Ale to nic, sprostuj to przez gadulca. Powtarzam, że do czwartku mają wpłynąć karty: Shadowcat, niziołki, poprawiona duckera, Pana Feanora i P_aula (z tym ostatnim urwał mi się kontakt, więc nie wiem, czy wogóle będzie brał udział w sesji...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...