Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Przepraszam was bardzo, Feanorze i Flakersie, że nie pisałam teraz nic na NS ani DNS-po prostu mi się zachorowało, a na domiar złego odcieto mi jeszcze źródła internetu na czas najbliszy, ale obiecuje sie poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

a ja mam pytanie 40 m to w twoim przeliczniku Feanorze ile mniej wiecej heksow ?? (tak na oko)

i masz racje cos wisi w powietrzu :) a tym czyms bedzie moj oszczep :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

Napisz(cie) co dalej robicie. Na razie dokonaliscie rzezi na grupce wrazych wojakow. Mozecie isc dalej, przeszukac oboz, wrocic do miasta, zrobi_tysiac_innych_rzeczy...

I obiecuje poprawe - postaram sie odpowiadac srednio raz dziennie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo wam, kurka, narzekać na to, że nieczęsto piszę, ale ja naprawdę nieśle sie muszę nakombinować, żeby w ogóle do internetu mieć jakiekolwiek dojście(teraz zaczyna się czas przeprowadzki i mam nieco przejściowych problemów z netem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? Ja tu kombinuję, żeby tylko znaleźć czas i dojście by coś napisać na sesję Fallouta, a tutaj "nic"(żeby wulgaryzmów nie używać); już od jakichś 3 dni mój post ostatni jest ignorowany(chyba, żę wnosi tak mało do sesji, że nie jest po prostu brany pod uwagę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu odgryze mo głowe a alitka poszatkuje swoimi ostzami dostaniemy po 300 expa i 2 punkty legend a problem będzie pociachany ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to musi być nowe wcielenie Xiędza na nowy wiek... :D Trochę spóźniony, ale to jak zwykle. I to on, bo tekstów takich jak 'a teraz spłońcie' (a nie 'spalcie się') nie da się podrobić :D Czekamy na 88. post - HH (hiphop) ^^

Ej no, pamiętacie, że około 5 rusza sesja GS? Przygotowywać śliniaczki, bo zawiązanie akcji mamy za sobą ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątego? Wreszcie jakaś dobra wiadomość! To będzie... sobota!!! Idę sobie zaznaczyć w kalendarzu... Co do nowej posatci na Forum: nie jestem do końca pewny, czy to prawdziwy Ksiądz, ale że przebycie z nim walki na Poligonie jakoś mnie doświadczyło... te obłąkańcze ogniki w jego wzroku... na 80% to jest orginalny (ma metkę pomiędzy łopatkami) Księdzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czas na anioł strURZa (nie mylić z aniołem stróżem) zaraz dowiem się czy to nasz stary księdzulek ;] <szast> <prast><past><bast> <ble ble ble> 8) tak to jest on :roll: nawet nie zgadniecie jak to poznałem :D

PS: to jest mój któryś tam post...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadun Liadon

Chciałem sie dołączyć do NS ... Ogólnie moja postać prezentuje się następująco ...

Sadun Liadon

Elf

Łowca (Łucznik)

Charakter - Neutralny

Cechy specjalne - szybkie chowanie się w cieniu

Tak prezentuje się z grubsza moja postać. Jeżeli chcecie nieco więcej info na jej temat to napiszcie. Chciałbym zagrać, to jak tam możecie to przemyślcie to ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...