Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Yager

No to koniec sielanki na XV-wiecznej sesyjce... Szkoda, ale widzę że Cardi podłapał pomysł sesji w klimatach nie-fanatsy...

BTW prosiłbym jeszcze o przybliżenie klimatów Schadowrun. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale to chyba coś podobnego do CP / Neuroshima, jeśli nie to oświećcie mnie...

PS. Może ktoś zrobiłby sesyjkę w świecie Discworld??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Shadowrun to taki CP2020, tyle że z elfami, krasnoludami i odrobiną magii. IMHO lepsze toto od CP2020, ale to wy wybieracie.

Jakbyś jeszcze Cardi prowadził w Fading Suns to byłbym w siódmym niebie
Hm! To jest jeszcze do zrobienia, niestety zbyt mało znam świat FS by dobrze poprowadzić taką sesję.
Kiedy mam stworzyc postać, i czy są jakies zasady jej tworzenia?
Nie ma pośpiechu, poza tym jeszcze nie ustaliliśmy do końca systemu. Na razie jest tylko jeden głos za CP2020, a potrzeba mi co najmniej czterech graczy. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, in that case mamy na razie 3 chętnych i głosy:

1 CP2020

0,5 Shadowrun

1,5 L5K

Zobaczymy, czy dołączy jeszcze tylko jedna osoba... i to zapewne ona będzie miała wpływa na to, w co w końcu zagramy^^

Feo, mogę poprowadzić sesję solówkę dla ciebie, zaczynającą się na 5 sekund przed III wojną światową w Falloucie. Interested? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też głosuję na legendę! Samurajowie rulez :) !!! Ja całkiem mocno interesuję się Bushido itd. więc to, na co głosuję jest oczywiste!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to mam problem z wyborem=] Z jednej stron, już raz zdarzyło mi się grać w twór Shadowrunopodobny i było całkiem ciekawie, ale z drugiej strony...samurajowie...japońskie klimaty...ech...- więc jak zwykle, jeśli tylko będzie można(i oczywiście, inni się zgodzą)zapisałabym się na którekolwiek z tych dwóch, jak tylko bedzie ustalone, które będzie istniało^^(chyba, że znowu będzie podział na grupy :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Ludzie! W Gasnących słońcach jest wszystko! Broń energetyczna i katany. Granaty plazmowe i szermierka. Dyplomacja i walka. Można rzucić graczy na niezbadana planetę i kazać walczyć z bestiami rodem ze śródziemia, albo wysłać na misję w najnowocześniejszej stacji kosmicznej. Ten system daje niewyczerpane możliwości! Jak chcesz Cardi, to moge ci pomóc w prowdzeniu. Mam podręczniki i całe wyposażenie...

A jak nie, to głosuję za cyberpunkiem, cokolwiek by to nie było. Dość już machania mieczem i łuków. Ja chcę bazookę i naloty dywanowe (:twisted:). No dobra, trochę przesadzam :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może Rad ma rację? W GS faktycznie można przeprowadzić wszystko - od CP2020 do L5K, oczywiście nie w zupełności, ale da się to tak zrobić by i wilk był syty i owca cała 8) Rad mógłby mnie lekko wesprzeć materiałami i myślę, że byłoby nieźle :) Przemyślcie to, jutro zakończymy debatę, na dzień dzisiejszy głosy przedstawiają się następująco:

CP - 3

L5K - 3

ShR - 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

A ta sesja wiedźmina, to taka w stylu NS, a nie on-line? Jeżeli tak, to ja jestem chętny. No chyba, że nie można brać udziału w dwóch naraz. Wtedy wybieram cyberpunka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

Ale mam się propozycji sesyjek namnożyło...

Ostatecznie oddaję swój głos na Gasnące Słońca, a gdyby takiej sesji jednak nie było to CP2020 A nawet jeśli wybierzecie coś innego to też zagram :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze zaczynalem od Cyberpuncka i jest t zajefajny system ;). Dlatego tez oddaje na niego swoj glos, choc to GS tez brzmi ciekawie... A co do garnia w dwoch seriach naraz to mistrzem jest Davein ktory gra w okolo 4 :D. Ale to i tak nic w porownaniu z prowadzeniem i graniem, a na to wlasnie mam ochote :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul -> nie myl imienia mego alter-ego z mym prawdziwym... A co do wyboru systemu, to mogę grać obojętnie w który, spierać się nie będę, bo z tego co wiem, to wszystkie są świetne :twisted: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Coś mi się tu nie podoba. Istnieje Kampania RPG, dwie sesje w NS (jedną prowadzi Ksiądz, drugą P_aul), Feanorowe NS, Sesja Diablo, a teraz Cardinal robi jeszcze jedną i Stranger planuje Wiedźmina. Razem będzie 7 różnych sesji. Czy to nie za dużo? A do każdej (prawie) przydałoby się regulamin, dyskusje no i wątek właściwy. Nie chcę być złym prorokiem, ale uważam, że zrobi się tu burdel jednym słowem.

Proponuję wprowadzić następujące ograniczenie – nie wolno brać udziału w więcej, niż 2 sesjach jednocześnie, oraz nie wolno mistrzować na więcej niż jednej sesji na raz. Może to wprowadzi trochę porządku. Bo niedługo będzie więcej sesji niż graczy. Poza tym uważam, żeby te sesje prowadzić po kolei, tzn. najpierw jakaś przygoda w Wiedźminie, potem przerzucamy się na Legendę 5 Kręgów, potem na Diablo i tak dalej.

Już teraz niektórym brakuje czasu na regularne odpowiadanie (Ksiądz na NS, Xan w Kampanii), a jak sesji będzie więcej, to nikt nie będzie się udzielał porządnie. Trochę tu, trochę tam, bo czas leci a posty trzeba odbębnić. A to i MG denerwuje i drużyna nie bawi się tak dobrze. Nie ma sensu rozbijać się na kilka grupek, bo później już sami nie będziecie wiedzieć, w której to przygodzie właśnie bierzecie udział. Powinniśmy to jakoś usystematyzować. Macie jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger, na razie może przełóż swoją akcję z Wiedźminem, ok? Jakoś mało chętnych, a ty wciąż nie masz całego potrzebnego sprzętu^^ Ja chciałem rozpocząć tą sejsę niejako w zastępstwie Księdzowej...

Dobra, żeby nie przedłużać - robimy sesję w systemie GS. Zrobię to tak, by wszyscy poczuli się usatysfakcjonowani. Będzie trochę cyberpunka, trochę Li Halanów, nieco rozwałki i odrobina myślenia. Teraz niech tylko rad zapostuje jakiś system tworzenia postaci i wesprze mnie jakimś tekstem źródłowym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

No dzieki, juz drugi raz spławiacie mnie i moja sesje mowiac ze za duzy bajzel sie zrobi^^

Ale zainteresowanie faktycznie małe. No cóż, w takim razie optuję za Shadowrunem, bo tak sie sklada ze czytalem podstawke :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...