Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
Ps2. Jak Pedro ma znaleźć słonia w Ameryce Południowej??

A nie ma w ameryce południowej słoni? Ojej. No to niech wciśnie swojemu wodzowi jakiś totalny kit. Masz pole do popisu, Cardinalu :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

A serio - ty nas chcesz rzeczywiście Księdzu połączyć? To będzie istna masakra, boję się, że mozesz nad tym nie zapanować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A serio - ty nas chcesz rzeczywiście Księdzu połączyć? To będzie istna masakra, boję się, że mozesz nad tym nie zapanować...

Nie, no co ty! Wszystkich Was nie połącze, nie ma szans. Ale coś zrobie... tajemnica :D .

A teraz Patrzcie na moje i strangera dzieło:

KLIKAJ NA MNIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiądz >> Miło by było gdybyś częściej odpisywał - tak z dwa (może nawet trzy) posty dziennie byłoby w sam raz...

Hmmm, zobacz sobie, ilu mam graczy. trzy razy odpada - dwa postaram się w miarę możliwości. Zauważ też, że nie wqszyscy zdąrzają odpisać zarz po moim poście. Ale ok, postaram się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj na wszystkich... jakby każdy MG czekał na każdego to dopiero bylibyśmy w połowie NS :D, a tymczasam zapraszam obadać sytacje na Feanorowym NS ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Jak już pisałem - pisz kiedy masz czas, nie czekaj, aż Ci ludzie odpiszą. Jak nie odpiszą - ich strata, ale niech inni przez to nie tracą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onufry, Shadow Lord, Darek(??) :jak chcecie ze mna grac to zapodajcie karty postaci ;)

Format:

Imie: jakiekolwiek

Rasa: byle fantasy ;)

Wyglad: pare slow o wygladzie

Klasa/profesja/zawod: czyli sposob zycia waszej postaci ;)

Umiejetnosci: max 5 (w miare rozwoju gry bedzie mozna zdobywac nowe)

Ekwipunek: standardowy dla danej klasy...

Czary: jesli znasz jakies, musisz wybrac umiejetnosc czarowanie lv 1/magia wojenna / nekromancja / cos w tym stylu jako jedna z tych 5 aby moc czarowac, czary musza nalezec do wybranej dziedziny i nie moga byc za mocne, max 5, tyllko jedno przyzwanie i pojedynczej istoty

Historia: czyli pare slow na temat "Jak zostalem profesjonalnm poszukiwaczem przygod", nie mozna stwozyc sobie 50 znajomych, przyjaciol, zaprzyjaznionych krolow ktorzy beda wam pomagac...

Jak przynajmniej dwie osoby napisza swoje karty rozpoczynamy gre...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAul może i niebędę z wami grał ale stworze sobie postać tak sobie dla zabawy, a kto wie jak mi się spodoba to może i zagram :D wszystko zależy od postaci ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz >> Miło by było gdybyś częściej odpisywał - tak z dwa (może nawet trzy) posty dziennie byłoby w sam raz...
Bez przesady, nie wszyscy mają ferie a też chcą uczestniczyć w przygodzie. Zresztą patrz ile Księdzu ma każdorazowo do napisania - w tym tempie nam się MG zajedzie! Have mercy, Yager :D
A teraz Patrzcie na moje i strangera dzieło:
Bo wszyscy wiedzą, że BG rulz. A tak poza tym - boshe... :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księdzu, zgłaszam oficjalny protest - idę o zakład, że żaden uniwersytet nie wyrzuciłby studenta tylko za to, że opuścił parę wykładów i dał sobie w szyję. Gdyby tak było, uczelnie wyższe świeciłyby pustkami ;). Tak naprawdę to nikt nie troszczy się (przeważnie) o życie prywatne studentów - profesorów interesuje tylko to, czy dany żak zaliczy przedmiot, czy nie...

Zresztą - Qbuś lub Brethil - jako przedstawiciele braci studenckiej (;)) - niech się w tej sprawie wypowiedzą...

Jeśli nie przyjmiesz mojej skargi, trudno - trzeba bedzie kombinować.

PS. I jak to Basil został bez dachu nad głową?? Przecież to nie uniwerek wynajmuje im chałupę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

Cardi >>Dwa posty dziennie nie wydają mi się dużą liczbą (poza tym ja napisałem, że „Byłoby miło...”).

Ksiądz >> Aż dziw, że nie wystawiłeś mnie na jakąś próbę albo cos w tym stylu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Bo wszyscy wiedzą, że BG rulz. A tak poza tym - boshe...

Muhahaha, czyli stoisz po mojej stronie :D . Dlatego wygrałem ostatecznie :twisted: .

Bez przesady, nie wszyscy mają ferie a też chcą uczestniczyć w przygodzie. Zresztą patrz ile Księdzu ma każdorazowo do napisania - w tym tempie nam się MG zajedzie! Have mercy, Yager

Właśnie. 12 graczy to całkiem pokaźna liczba :D . Pozatym nie tylko na forum CDA się udzielam, więc nie NS cżłowiek żyje... pozatym innym chyba póki co takie tempo pasuje (przynajmniej o ty mnie mówią :D ).

Księdzu, zgłaszam oficjalny protest - idę o zakład, że żaden uniwersytet nie wyrzuciłby studenta tylko za to, że opuścił parę wykładów i dał sobie w szyję.

Nie? A najlepszy uniwersytet we Francji? Pozatym kiedyś noszono tarczę z herbem liceum, toteż musi ono dbać o swoje dobre zdanie. Myślisz, że jakby uczniowie takiego liceum chodzili pijani to uniwersytet miałby dobrą reputacyę? NIE. Pozatym zobaczysz, jeszcze na tym bardzo zyskasz... :wink:

S. I jak to Basil został bez dachu nad głową?? Przecież to nie uniwerek wynajmuje im chałupę...

No dobra, masz ten dach nad głową :D . Ciesz się :D .

Ksiądz >> Aż dziw, że nie wystawiłeś mnie na jakąś próbę albo cos w tym stylu...

Spokojnie, prób jeszce będziesz mia.l od zatrzęsienia... teraz jesteś pustelnikiem, oczekuj "wesołego" żywota :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Nieck to wultarg... ale sie porobilo :D Stresci mi ktosik male cosik? :wink:

(jeju, ale dziwnie sie czuje na forum na ktorym nie jestem modem :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Mistrzu Gry(czy też Bajarzu, Narratorze itd.^^) postawiłeś mnie w trudnej sytuacji-nie wiem co mam robić; Przecież zadaniem Johna Sheltona jest, jak na razie dostać się do armii, a nie wiem, w jaki sposób miałoby to pomóc Ethain w wypełnieniu zadania-w takim wypadku trzymanie się dalej razem jest wręcz niemożliwe, choć towarzystwo tego anglika jest całkiem ciekawe i średnio mi się chce z niego rezygnować :wink: ; jeśli masz jakiś pomysł, jak połączyć historie tych dwóch postaci, to jestem chętna do usłyszenia ich(tzn. rzucam na test Inteligencji, jeśli to pomoże :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Cóż, Mistrzu Gry(czy też Bajarzu, Narratorze itd.^^) ...

Cóż - możesz albo przy nim pozostać (w jakiej roli to zależy już tylko od Ciebie :wink: ) bądź dalej pałętać się po mieście/świecie: np. pójść do jakiegoś zakonu, na zakupy, do tawerny itp. :D .

No jest sesja ksiadza..... tyle nowosći.......

Noi P_aula :D .

A jak tam życie po "zabawie"z księdzem hehehe brzydkie chłopcy brzydkie

Nozgaduj :D . Starsi musieli mu kompa do szpitala przynieść, w końcu przegrał :D .

http://www.mnc.pl/~stranger/[beeep].wav

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księdzu, zgłaszam oficjalny protest - idę o zakład, że żaden uniwersytet nie wyrzuciłby studenta tylko za to, że opuścił parę wykładów i dał sobie w szyję.

Nie? A najlepszy uniwersytet we Francji?

Jakiej Francji?? Mediolan, o ile coś się ostatnio nie zmieniło, jest we Włoszech, a w XV wieku stanowił odrębne księstwo :).

Pozatym kiedyś noszono tarczę z herbem liceum, toteż musi ono dbać o swoje dobre zdanie.

Erm... Kiedyś, czyli w latach 70. ;) I to były wlaśnie licea, nie uniwersytety...

Myślisz, że jakby uczniowie takiego liceum chodzili pijani to uniwersytet miałby dobrą reputacyę? NIE. Pozatym zobaczysz, jeszcze na tym bardzo zyskasz... :wink:

Uczniowie liceum chodzący pijani na uniwerek? To rzeczywiście, musieliby być baardzo pijani ;). I reputację straciłoby najwyżej liceum, nie uczelnia.

Ale, skoro na tym zyskam, to no problem :P. Tylko żądam wymiernych korzyści :D

PS. Ciekawym, co na decyzję władz uczelni rodzice mych towarzyszy - ja bym sie na miejscu rektorów nie narażał na gniew swych dobrodziejów - wysoko postawieni (i urodzeni) ludzie chcą, by ich latorośle były dobrze wyedukowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Jakiej Francji?? Mediolan, o ile coś się ostatnio nie zmieniło, jest we Włoszech, a w XV wieku stanowił odrębne księstwo .

A myślisz, że tak łatwo spamiętać 12 graczy i gdzie się oni podziewają, hmm? :wink:

Erm... Kiedyś, czyli w latach 70. I to były wlaśnie licea, nie uniwersytety...

Noi wszytsko się zgadza. Są lata 70', tylko XV wieku :D .

Uczniowie liceum chodzący pijani na uniwerek? To rzeczywiście, musieliby być baardzo pijani . I reputację straciłoby najwyżej liceum, nie uczelnia.

Liceum straciło by reputację, bo student uniwersytetu był wstawiony? Nonsens :D .

Ale, skoro na tym zyskam, to no problem . Tylko żądam wymiernych korzyści

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bożę księdzu nawijasz jak tomasz LIS :D............

Ach aż się łezka w oku zakręciła w waszym wieku też z kumplami takie jazdy robiliśmy . a stranger :D jakbym sam siebie słyszał.....

Napisz na jaki serwis wciepujecie te WIELKIE wawy a nagram coś dla was :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...