Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

A Ty sobie manieq nie za ostro poczynasz? Nie wiem jak Ksiądz, ale ja bym na takie coś nie pozwalał.

Dlaczego tak uważasz ?? No przyznaje ze to pytanie odnosnie spotaknia było wścipskie, ael jezeli uwazasz ze cos jeszcze napisałem nie tak to przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Domniemuje ż tyloma graczami, tyloma wątkami i takim stylem prowadzenia ksionżulek 999 wypali się po tygodniu góra (rozpadlina) 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

Raczej nie bedzie drugiej sesji... Z braku graczy. Gdyby ktos (minimum 2-3 osoby) chcialby pograc, czekam na zgloszenia, jesli za jakies trzy dni wciaz nie bede mial graczy to Ksiedzu mam nadzieje ze nie bedzie wiekszego problemu z dolaczeniem sie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Sorry za takie opóźnienie w napisaniu na NS, ale przez długi czas nie było forum i miałem duże problemy zaówno z kompem, jak i z netem.

Cardinalu - tak wie Twoja postać już jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Dzięki Księdzu, szkoda że nie uwierzyłeś, że Argentyna leży w Ameryce Południowej... Jak ja mam w Ameryce północnej znaleźć słonia? Ale nie takie rzeczy się już robiło :P
]

A czy ja tam coś wspomniałem w twoim przpadku o ameryce półnonej? Wątpie. żyjesz sobie w jednym z plemiom w ameryce południowej, nie ma :D .

Aha, i jszcze jedno. Ta sesja ma by na poważnie więc staraj się i ty działać na poważnie. bo póki co to to sobie jajka robisz :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Księdzu, weź zlukaj swojego posta... będzie podkreślone coś tam napisał o Ameryce Północnej^^ A to miała być poważna sesja? Osz... w życiu się tego nie spodziewałem i dziwiłem, co tak drętwo inni piszą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Eee.. faktyznie :D . Ale to nie było umyślnie, literówka taka :D .

Aha - zaamniast podkreślić zmieniłęś od tego momentu kolor czcionki na zarny wię z łaski swojej zmień to z powrotem, bo to ohydnie wygląda :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

No Księdzu, nie wiedziałem, że jesteś takim estetą :) A tu proszę "zmień to z powrotem, bo to ohydnie wygląda". Co za paskudne kolory, a fe! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to źli ludzie ! dlaczego bronią sie prezd BOskim wyrokiem! Za kontakt z diabłem ich ciałą muszą spłonąć na Stocie przebaczenia, żadnej litości tylko odkupienie albo niezazywam sie Serquito Alwarez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No Księdzu, nie wiedziałem, że jesteś takim estetą :) A tu proszę "zmień to z powrotem, bo to ohydnie wygląda". Co za paskudne kolory, a fe! ;)

:D. Ten tekst skojarzył mi się z taką barbieowatą blondynką zdegutowaną czym nieładnym :D . "A fe!" :D

Ale fakt jest faktem że lubię, jak coś ładnie wygląda i cieszy oko, a jeszcze to polecenie zmiany koloru w środku zdania... A fe! :D .

Domniemuje ż tyloma graczami, tyloma wątkami i takim stylem prowadzenia ksionżulek 999 wypali się po tygodniu góra (rozpadlina) 2

:twisted:

A to źli ludzie ! dlaczego bronią sie prezd BOskim wyrokiem! Za kontakt z diabłem ich ciałą muszą spłonąć na Stocie przebaczenia, żadnej litości tylko odkupienie albo niezazywam sie Serquito Alwarez

To będziesz miał większą satysfakcję z palenia ich!!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ethaina tymczasem(...)

Ile razy mam powtarzac, że imienia "Ethain" sie nie odmienia?!?!

Odsyłam do mojego ostatniego posta na poprzedniej stronie :evil:

Ale fakt jest faktem że lubię, jak coś ładnie wygląda i cieszy oko

Dlatego wybrałeś naszej grupce "kolor wściekłej wazeliny"??(to jest kolejny cytat z Twojego posta :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ile razy mam powtarzac, że imienia "Ethain" sie nie odmienia?!?!

Spox, następnym razem się poprawię. Tylko nie bij! :D

Dlatego wybrałeś naszej grupce "kolor wściekłej wazeliny"??(to jest kolejny cytat z Twojego posta )

Bo taki mi się podobał? :D

Apropo kolorów - proponuję jednak wciąż pisać kolorem wściekłej wazeliny ponieważ sesja p_aula najprawdopodobniej dojdzie do skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox, następnym razem się poprawię. Tylko nie bij!

Jeszcze nie biję ale zawsze mogę zacząć :wink: -po prostu mnie krew zalewa jak sie przy mnie przekreca imię mojego ulubionego mitu celtyckiego pt."Tochmarc Ethain" (znajomo brzmi, prawda? :D )

Cóż, Darek(91)-jesli jeszcze potrafię liczyć, to P_aul ma już 3 graczy(Ty, onufry i Shadow Lord)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yelonek

Ech... sorka że swój problem umieszczam tutaj, ale po części dotyczy to sesji... Nie, nie odchodzę spokojna głowa :) (a już się co poniektórzy ucieszyli :P)

Chodzi o wybór koloru i ogólne funcje HTML przy pisaniu posta. Jakkolwiek bym nie zrobił (czy ręcznie wpisał komendę, czy wybrał poprzez opcję) to nie ma reakcji (przynajmniej z ojego punktu widzenia). Jak wy to robicie że działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Hmm, mam pewien problem. Otóż napisało 10 osób na NS w imieniu swoich postaci, dwie nie... pytanie brzmi: zekać na te dwie osoby (aż napiszą), czy moze ciągnąć fabułę dalej bez nich? Pytam się dlategio, że jest tu kilka osob co już prowadziło :D . Podpowiedzcie mi, bo mnie to "mierzi" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK czyli jest dosc graczy. Swiat full fantasy, bez broni palnej, sesja "normalna" czyli powazna ale bez przesady (normalne przygody + lekkie odjazdy) chyba ze wam to nie pasi to moge grac zupelnie powazna lub radosna tworczosc, najwazniejsze to zeby sie wszyscy dobrze bawili. Poprosze karty postaci, nasz kolor to zielony bo juz sie przyzwyczailem. Jak cos jeszcze chcecie wiedziec to pytac!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandrze – Twój nowy „pan” jest bogatszy, niż myślałeś. Do dyspozycji dostajesz potężny, bogato wystrojony, 50m2pokój.

50 m kwadratowych? Nie sześciennych? Oj Yelonku, dziwny prezent od pracodawcy dostałeś :wink:

Sorki Księdzu, że się Ciebie tak czepiam, ale nie mogłam się powstrzymać :twisted: Nie martw się-to u mnie normalne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
50 m kwadratowych? Nie sześciennych? Oj Yelonku, dziwny prezent od pracodawcy dostałeś

Toej czepiactwo w tym momencie jest mylne :twssted:. Wszlekaie powierzchnie mieszkań czy pokoi podaje się w m2 (metrach kwadratowych). Spoźryj no w jakieś ogłoszenie to zobaczysz :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Ksiądz - pisz, jak tylko możesz. Nawet jeżeli odpisze jeden grający, a Ty akurat masz czas, to odpisz tylko jemu innych zostaw w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

Ksiądz >> Radyan ma rację, pisz, gdy tylko pojawią się 2-3 posty.

Ps. Już połączyłeś dwie postacie, a w Polsce pewnie połączą się następne dwie. Ułatwiłem ci nieco zadanie, bo Wilki Orzeł nie będzie bezczynnie siedział w na terenie plemienia i tylko polował na wilki, pora wyruszyć w świat...

Ps2. Jak Pedro ma znaleźć słonia w Ameryce Południowej??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...