Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Ksiądz: To uwarzanie innych za gorszych od siebie, jest w stopniu minimalnym, a nie tak jak u Polskiej szlachty...

Imię: James

Nazwisko: Shelton

Kontynent: chyba Europa (nie znam się na geografii)

Ojczyzna: Wielka Brytania

Zawód: jak się jest szlachcicem, to się nie pracuje :)

Szczególne umiejętności: Bardzo wysoka celność, granie na nerwach rozmówcy (uzdolnienie muzyczne :) [gra na newrwach tylko jeśli chce lub musi, przez resztę czasu zachowuje się normalnie]).

Wygląd: Średniego wzrostu, szczupły, krótkie (ale bez przesady) brązowe włosy.

Historia: James miał szczęście urodzić się w szlacheckiej rodzinie, co zapewniło mu wykształcenie. Jednak życie w takich warunkach zaczęło go nudzić. Bez trudu przekonał rodziców aby załatwili mu lekcje szermierki oraz strzelnictwa. Gdy uznał, że nauczył się wystarczająco dużo, wziął trochę złota, swój pistolet, szablę oraz amunicję i wyjechał (też jakoś przekonął rodziców... widać na wszystko mu pozewalali :wink: ) na poszukliwanie przygód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
Gdy uznał, że nauczył się wystarczająco dużo, wziął trochę złota, swój pistolet, szablę oraz amunicję i wyjechał (też jakoś przekonął rodziców... widać na wszystko mu pozewalali ) na poszukliwanie przygód.

...jednak w drodze napadli go i okradli ze wszystkiego i spłukany chłopak ruszył w siną dal, aby szukać zajęcia i odbudowywać swoją reputację od nowa.

Nie możesz mieć takiej dobrej postaci, nie ma :twisted: . Moze od razu król Hiszpanii? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę złota nie znaczy 3 miliony, tylko tyle, aby możnabyło przeżyć (kupić prowiant, wynająć miejsce w karczmie itd.)... I teraz włóczy się i zarabia trochę, żeby mu wystarczyło na kolejną porcję żarcie i kolejny pokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za opóźnienie, nie mogłem wcześniej.....

Imię: Chevalier

Nazwisko: Garem

Kontynent: Europa

Ojczyzna: Francja

Rysopis: Wysoki, szczupły, dobrze umięśniony, kruczoczarne włosy sięgające ramion, ostre rysy; dość przystojny.

Zawód: Szermierz

Umiejętności: perfekcyjne posługiwanie się szpadą, szablą i rapierem; wiedza na temat broni i taktyki.

Historia: Chevalier przyszedł na świat w średnio zamożnej rodzinie mieszkającej pod Paryżem. W wieku lat 15, otrzymawszy gruntowne wykształcenie, został posłany do Paryskiej Szkoły Szermierki, którą ukończył z wyróżnieniem. Następnie, w wieku 18 lat zaciągnął się do straży Jej Królewskiej Mości. Gdy brał udział w zwalczaniu zamieszek na ulicach Paryża, został dojrzany kunszt jego szermierki i został mianowany kapitanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flakers
Eee Flakers a Rzeczpospolita szlachedzką mamy od roku 1400 ? no to musze przyznać że niewiedziałem, pomyliłes się o jakieś 200 lat..... ale co to błąd niewielki jaednak członkowie bractw maja zboczenia na takim punkcie ^^'

A wyczulony to ja jestem ^^

Masz racje mój błąd lekko historia mi sie pokićkała :wink::wink: no ale i tak to była Polska(ważne żeby Ksiądz sie orientował gdzie jestem/byłem/będe * .Co nie?? Ma ktoś jeszcze jakieś pytania odnośniemoje postaci albo zauważa jaiś bład lub niekonsekwencje. Niech napisze do mnie na gg :twisted:

*niepotrzebne skreślić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesola wiadomosc - I'm back :D :D :D ($#^*#%^*$#*$%*#$@ warunki pogodowe ;) )

Davein - czuje sie zdradzony ;)

Biorac pod uwage ilosc graczy raczej nie uda sie prowadzic tylko jednej sesji (chyba ze masz Ksiadz zapedy samobojczo - masochistyczne :D ) wiec nadal uwazam ze moglbym prowadzic ta druga, fantasy. Kto jest za, kto przeciw, kto sie wszczymuje ??? ;) Jesli ustalicie (bo co ja mam do gadania ;) ) ze moge prowadzic to zglaszac sie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Xsiędzu wszyscy juz dali karty postaci w takim razie wypadałoby zaczynać sesyjke.

Ok. Zaczynamy jutro, jak sobie to ustalałem dzisiaj rano :D .

bTW: do księdza >> kiedy mi przeslesz uzupełnioną karte postaci na sesje Diablo ??

jeszcze dzisiaj. skończe forumować i zajmę się skrzynką :D .

Pewnie wtegy kiedy ja odeśle mu uzupełnioną swoją której mi jeszcze nie wysłał.........

Coo...?! JAK ŚMIESZ!? Wysłąłem ci ją 3 razy, a ty moiwsz, że jeszcze jej nie dostałeś?

Eh... dajpan mejla, slnie się jeszcze raz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm Witam wszystkich forumowiczow :) . Ma takie male zapytanko(no moze nie jedno :wink: ) kto? i jak?(czyt. wersja powazna czy absurdalna) prowadzi sesje NS. Chcialbym sie do was przylaczyc, wicej grzechow nie pamietam :wink: , do kogo mam sie zglosic? (mam naddzieje ze zapotrzebowanie na graczy jest :wink: )

PS. Ksiedzu jak cie znajde na kurniku to cie pozbawie wszystkich punktow :twisted: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Shadow lord - Sesja na razie jest tylko jedna (moja) na poważnie, osadzona w wiekach XV-XVI.

PS. Ksiedzu jak cie znajde na kurniku to cie pozbawie wszystkich punktow

Nawet nie waż się o tym marzyć, bo będę cię ogrywał z jeszcze większą brutalnością :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku lepszego miejsca - wątek Książki zniknął w tajemniczych okolicznościach ;) - dla wszystkich fanów Świata Dysku (a serii o Strażnikach w szczególności) zamieszczam poniżej link do fantastycznej IMHO ilustracji z okładki jednego z wydań "Guards! Guards!" ("Straż! Straż!"). Ci, którzy przeczytali tę książkę, nie bedą również mieli problemu z rozszyfrowaniem mego nowego emblematu i podpisu ^^.

http://www.ie.lspace.org/ftp-lspace/images...ds-guards-3.jpg

Generalnie polecam całą witrynę L-Space każdemu fanowi Pratchetta. Enjoy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ok, podsumwanko graczy i podst. inf. o postaciach:

Xan - James Shelton, Wielka Brytania; szlachic bez ziem

Darek91 - Chevalier Garem, Francja: szermierz

Pan_Feanor: Serquito Alvarez, Hiszpania: Inkwizytor

Coobeck - Jacob Korf, Niemcy; przemytnik

Nizołka - Ethain Tochmarc, Irlandia; czarownica

Radyan - Kakalolu Limbabuko, stepy Afrykańskie; łowca

Flakers - Zbigniew Moczymorda, Rzeczpospolita; chłop

Manieq - Vladimir Dobrovski, Rosja; szeregowy

K0nrad - Basil Kreuzshildt, Szwajcaria; student

Cardinal: Pedro Alvarez, plemię argenyńskie; robol fizyzny

Yelonek - Aleksandr Garcotonc, Francja; kucharz

Yager - Wielki orzeł, ameryka płn.; łowca.

teraz biorę się za wlaściwe NS :D . Chyba będzie I grupa (P_aul'a) więc zajmujemy kolor wściekłej wazeliny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArdzo ciekawi mnie sposób jak ludzie orzysypani po całym świecie mają się spotkać :D hmmmm czyżby zagrożenie końcem świata i zostaną wybrani śmiałkowie do ratowania go ? będą musieli prezjść do innego świata/wymiaru/czasu aby odnaleźć artefakt lub zabić wielkuiego złego aby przywrócić porządek :D ? czy tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

A kto Ci, drogi Feanorze powiedział, że wy kiedykolwiek się połączycie, hm? :wink:

cardinal - nie wiedziałem, co zrobić z twoją postacią. Zdecyduj się - jakpończyk czy mieszkaniec ameryki płn.? :D (wtedy Argentyny jeszcze nie było).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

A Ty sobie manieq nie za ostro poczynasz? Nie wiem jak Ksiądz, ale ja bym na takie coś nie pozwalał...

co do połączenia - Wy się tam w Europie spotkacie, nie wiem jak mnie spod zwrotnika tam zaciągnie, ale MG zawsze cos wymyśli (najwyżej wpadne w jakiś teleporter szamanski cy cuś ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie sie zaczeła ta sesja !! Dal mnie zaczeła sie bardzo dynamicznie.
A Ty sobie manieq nie za ostro poczynasz? Nie wiem jak Ksiądz, ale ja bym na takie coś nie pozwalał...

Ano, fakt. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

Ksiądz >> Twoja sesja na razie robi wrażenie, mam nadzieję że po tygodniu dalej będziesz miał taki zapał do MGowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiądz >> Twoja sesja na razie robi wrażenie, mam nadzieję że po tygodniu dalej będziesz miał taki zapał do MGowania...

:twisted:

Imienia "Ethain" się nie odmienia=]

Tak? Nie wiedziałem :D . Nawet Ethain'o, Ethain'a? hm?

A Ty sobie manieq nie za ostro poczynasz? Nie wiem jak Ksiądz, ale ja bym na takie coś nie pozwalał...

Masz rację. Następnym razem wszelakie decyzje, które wydają Ci się pochodpne i wprowadzające coś do rozgrywki zostawiaj MG, ok?

co do połączenia - Wy się tam w Europie spotkacie, nie wiem jak mnie spod zwrotnika tam zaciągnie, ale MG zawsze cos wymyśli (najwyżej wpadne w jakiś teleporter szamanski cy cuś ).

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardinal - nie wiedziałem, co zrobić z twoją postacią. Zdecyduj się - jakpończyk czy mieszkaniec ameryki płn.? (wtedy Argentyny jeszcze nie było).
Biorąc pod uwagę, że Argentyna leży w Ameryce Południowej, to może być kłopot :D Ale on pochodzi z Argentyny, tylko że teraz jest gastarbateirem w Dżaponii - tam pewnie startowałby.

Shadow - hmm, na razie nową Sesję bęzdie prowadził Księdzu i P_aul, czyli ślij do nich swoją postać, oni już cię wkręcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ethain" się nie odmienia w ogóle; tak żeby nie było wątpliwości:(nawet Ethain'o, Ethain'a-złaszcza, że to ostatnie może sugerować mężczyznę :wink: )

Mianownik(kto?co?) Ethain

Dopełniacz(kogo?czego?) Ethain

Celownik(komu?czemu?) Ethain

Biernik(kogo?co?) Ethain

Narzędnik(z kim? z czym?) z Ethain

Miejscownik(o kim? o czym?)o Ethain

Wołacz(o!) o Ethain!

(przepraszam za cos takiego, ale to najprosty sposób na pokazanie braku odmiany; sama się sobie dziwię, ze to pamiętam^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...