Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

No nar sjelen Hentes til hevlete szuka sposobności aby z powrotem stopić się ze swą lepszą połową robiącą aktualnie za magiczny gacio przytrzymywacz :>.....

A jak ja ci zaraz cardi zażuce Crowningiem ablo Of darknes :D nie mówiąc o A'ARAB ZARAQ LUCID DREAMING

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
I w ogóle moglibyście mi napisać jakie są w tej chwili cele każdej postaci z osobna, bo z tego co widzę to jest pełna samowolka...

Cele Buddy'ego na chwilę obecną:

- spranie Eloe na kwaśne jabłko za "terapię wstrząsową"... :twisted:

- wypalenie paru gram suszonych liści konopii indyjskiej (to nie jest nałóg - jedynie niewinne hobby ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ych... To macie problem z buzdyganem... TEN JEST MOJ I GO NIE ODDAM...

Inna sprawa ze gdzies w niebieskiej sesji musi sie znajdowac jakis magiczny plomienny ognisto-drgawkowy buzdygan +6 (skoro u mnie moze byc magiczny mrzny lodowo-wstrzasowy buzdygan +6 :D ) Chodzi o to ze ten akurat buzdygan jest dla mnie niezbedny do dalszej przygody :) (wiec won z lapami) I jeszce co do mojego offtopicu... :D mialo byc Gdzie (spacja) moi gracze... a wyszedl kretynski skrot myslowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, Paul, ale już mówiłem - dosyć wygłupów na dwóch sesjach, bo się totalny syf robi. Wyciąłem twojego posta, bo znowu błaby rzeźnia, a wszyscy mają już jej dosyć. Buzdygan oddam gdy tylko zostanie zrobiona miksturka :wink: Na razie poradź sobie bez niego, ja mogę pożyczyć w zamian Szmatę do Podłogi +8 przeciwko pleśni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech...

niech ci bedzie :D Tylko w takim razie co dalej z buzdyganem???

A co do szmaty... chetnie tylko dozuc jakis skomplikowany labirynt z kupa potworow do wyrzniecia i paroma tonami skarbow zeby mozna z tego bylo zrobic sensowna przygode :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celami Eloe na chwilę obecną jest:

-odzyskanie wiewiórkopająka

-odzyskanie buzdyganu

-odnalezienie Lepaca Kliffoth(i do wiedzenie się, co to do jasnej chole...(wki buta^^) jest)

-zrobienie eliksiru wyraźości(przecież nagrodą jest książę!)

-uchowanie się przed gniewem Buddy'ego^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
hehe... to jeżeli ja jestem śmieciem to ty jesteś ARCYŚMIECIEM!

Argh, przekręciłeś jeden z moich fajniejszych textów :P "Usuń się śmieciu" "Nie jestem śmieciem. Jestem ARCYŚMIECIEM!"

Ee w każdym razie się troszke pogubiłem... w końcu mamy poważna sesje czy nie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę poważna^^ O tyle, na ile to możliwe przy tej BANDZIE BOHATERÓW :D

odnalezienie Lepaca Kliffoth(i do wiedzenie się, co to do jasnej chole...(wki buta^^) jest)
Jak mówiłem - pytajcie się Hentesa :D
A co do szmaty... chetnie tylko dozuc jakis skomplikowany labirynt z kupa potworow do wyrzniecia i paroma tonami skarbow zeby mozna z tego bylo zrobic sensowna przygode
Dobra, daję ci jakis skomplikowany labirynt z kupa potworow do wyrzniecia i paroma tonami skarbow zeby mozna z tego bylo zrobic sensowna przygode

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Cardi! Mozesz mnie wkręcić do Twojej sesji? Ostatnio miałem zawał roboty i zero wolnego czasu, ale teraz już wyszedłem na prostą i chętnie bym sobie pograł. Odpowiedz szybko, bo muszę się zabrać za czytanie kilkunastu stron postów, bo sie trochę pogubiłem ostatnio...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyan: bylbym wdzieczny gdybys mimo wszystko zechcial przylaczyc sie do zielonej sesji... mam tylko dwoch graczy :/ i nie obraze sie jesli zasilisz ich szeregi :) prosze? :D

A moge wiedzieć kto tam gra i kto prowadzi? Bo niestety ostatnio straciłem kontakt z NS :( Właściwie to mi wszystko jedno, więc chyba nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Matko Boska, ale bajzel się na NS zrobił. Dobrze uczyniłem odchodząc.

Zresetujmy sesję, wywalmy obecne przygody i ustalmy konkretne squady- najlepiej w jednej druzynie, bo nie jest nas aż tak wiele. No i sesja raczej (niekoniecznie w pełni) poważna. Rzekłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strenger >> Może przerwanie wątków to trochę zbyt radykalnie (wystarczyłoby ekspresowe dokończenie fabuły) ale poza tym to podpisuje się rękami i nogami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Również się pod tym podpisuję :D . Choć nie uważam, Stranger, że dobrze zorbiłeś, odchodząc. Ale to Twoja decyzja i mimo wszytsko szanuję ją :D .

Moje propozycje:

- zakończyć szybko fabułę;

- ustalić nowych MG (zgłaszam sę ponieważ jak już kiedyś mówiłem brakuje mi MGowania :D )

- usunąć wątek o NS i zacząć wszystko od nowa (ostrożnie podsuwam tą propozycję bo wiem, że jest ona... hm, odważna? :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz >> Po co kombinować. Sadzę że wystarczyłoby gdyby jeden MG poprowadził poważną przygodę. Po tych przetasowaniach po świętach chyba wszyscy byli zadowoleni? (gdy Rad miał sesję absurdalną a Cardi poważną) Mi chodzi właśnie by powrócić do tamtej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podpisuje sie pod pomysłem Strendżera, choć rzeczywiście lepsze byłoby skończenie obecnych wątków i podzelenie NS na sesję "Poważną" i " Nie poważną", ze Cardinalem i Radyanem....

PS: Co do twojego pytania, Radyan, to na green sesji jest AŻ dwóch graczy, są nimi darek91 ( czyli ja) i FLAKERS. MG to P_aul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podpisuje sie pod pomysłem Strendżera, choć rzeczywiście lepsze byłoby skończenie obecnych wątków i podzelenie NS na sesję "Poważną" i " Nie poważną", ze Cardinalem i Radyanem....

PS: Co do twojego pytania, Radyan, to na green sesji jest AŻ dwóch graczy, są nimi darek91 ( czyli ja) i FLAKERS. MG to P_aul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...