Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Ksiądz666

2 z matmy? ja mam 5 :D . Ja się tam mam z czego cieszyć... mam 3 z historii! (jupi :D ).

P_aul - Dzięki. Wreszcie to zrobiłeś. Lecę więc na NS cosik skrobnąć (pod tak długiej przerwie :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
2 z matmy? ja mam 5

Jestem oburzony :!: Ja też mam 2 z matmy i.... co to wogóle ma znaczyć :!:

Co to ma znaczyć? po prostu się nie uczycie i już :D . Albo jestem GENIALNY (co jest bardzo możliwe :D ).

Matma Rulez!!! ( nie bijcie :D ).

Hmm... coś mi nie pasuję. Dlaczego składy na NS są tak nierówne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NS zbyt duża samowolka idzie i robi rozperdziel, rządam powrotu jednaego MG :D i posłyszeństwa graczy.... i prosze żadnych pierdzielonych przyzywańców ? skąd nagle pojawiaja się harlejowcy....?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, zostawić was na dwa dni i już jest porządek jak w podparyskim burdelu ogarniętym pożarem :D Kto chce wracać pod moje opiekuńcze skrzydła, niech skacze na niebieską sesję, bez różnicy w jaki sposób. Ale z buzdyganem, bo ciągle musicie uczynić ten cały wywar, chcę choć raz doprowadzić fabułę do końca (sromotnego, ale zawsze^^)

Feo, to zabrzmiało jakbyś wymiękał :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 z matmy? ja mam 5 . Ja się tam mam z czego cieszyć... mam 3 z historii! (jupi ).

Ja mam 4 z matematyki i mi wystarczy(i tak cud! :wink: ). :twisted: I chociaż z historii mam 6(!przypadek^^), to nie mam się czym chwalić bo fizyka...niech ocena z tego przedmiotu pozostanie tajemnicą... :cry:

Dlaczego Upham dostał buzdyganem, który trzymała Eloe?(eee...kurka, wydało się! nie Eloe tylko Czarodziejka z Cukierkowej Planety^^')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz...jeśli ty jesteś genialny to ja jestem ARCYGENIALNY!

Na koniec roczku miałem 6 z matmy a teraz przygotowuje się do olimpiady...

A co do NS:

Cardi, jaka będzie twa sesja po skończeniu wątku, jeśli w miarę normalna to Ivan wraca z wakacji...(najlepiej gdyby była poważna, może Starnger by został)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi: po pierwsze ukradles buzdygan, po drugie ukradles Katurgiusza!!! Zglaszam oficjalny protest... Co ja gorszy i nawet wymyslonego przezemnie buzdyganu miec nie moge??? Poza tym to nie jest zwykly buzdygan +6, a magiczny mrozny lodowo-wstrzasowy buzdygan+6 (widac roznice???)

Moi gracze(obaj): Wolicie zeby sesja byla taka jaka jest, bardziej powazna, bardzeij niepowazna. Wypowiadajcie sie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi: jeszcze jedno (dwa ak naprawde :D )

1. Moze jednak dokonczmy "wojne o buzdygen" ...

2. Mam pomysl na przygode, w ktorej moglyby wziasc udzial obie sesje (na zasadzie jeden watek historyczny, dwie druzyny, w dwoch roznych swiatach - zielonym i niebieskim prowadze przez dwoch MG) Jesli jestes zainteresowany daj znac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiądz...jeśli ty jesteś genialny to ja jestem ARCYGENIALNY!

hehe... to jeżeli ja jestem śmieciem to ty jesteś ARCYŚMIECIEM! :D (joke, joke! :wink: ).

Na koniec roczku miałem 6 z matmy a teraz przygotowuje się do olimpiady...

Kangur? Przegrasz - biorę w nim udział, nie łódź się :D . W zeszłym roku zająłem 15 miejsce w polsce w alfiku (ogolnopolski konkurs matmiczny. Ale szpan :D . W tym roku ledow 49 w woj. ale i tak nie jest źle.

Cardi - a druga drużyna cały czas jest prowadzona przez Paula?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangur? Przegrasz - biorę w nim udział, nie łódź się
Nie cwaniakujcie, w kangurze zajmowałem miejsca kolejno 52, 31 i 12, więc możecie sobie łatwo policzyć, który będę w tym roku: -8 :twisted:
Cardi - a druga drużyna cały czas jest prowadzona przez Paula?
Zieloni są cały czas prowadzeni przez Paula, jeżeli o to ci chodzi.

Paul>

1. Nie chcę kończyć walki, bo się rzeźnia i masakra zrobiła - nie wiadomo kto, gdzie i jak. Ale jeżeli chcesz, to podeślij do mojej sesji zespół abordażowy. :twisted:

2. Na razie chcę skończyć ten wątek, potem z chęcią posłucham co wymyśliłeś. Przypomnij się we właściwym czasie, ok?

Cardi: po pierwsze ukradles buzdygan, po drugie ukradles Katurgiusza!!! Zglaszam oficjalny protest...
Portal ciągle jest otwarty, jeżeli Księdzu sobie tego życzy, to może bez trudu wrócić.
Cardi, jaka będzie twa sesja po skończeniu wątku, jeśli w miarę normalna to Ivan wraca z wakacji...(najlepiej gdyby była poważna, może Starnger by został)...
Pożyjemy, zobaczymy... Już teraz mam zamiar zrobić ją poważniejszą, a do zdobycia wciąż pozostałą Lepaca Kliffoth 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Nie cwaniakujcie, w kangurze zajmowałem miejsca kolejno 52, 31 i 12, więc możecie sobie łatwo policzyć, który będę w tym roku: -8

hehe. Tylko zauważ, że ty w innym przedziale wiekowym piszesz :D . Więć ty sobie wygywaj w swoim, ja w swoim :D .

Zieloni są cały czas prowadzeni przez Paula, jeżeli o to ci chodzi.

W sumie to mnie to już nie interesuje, jestem w twojej drużynie... z moim kochanym Katiuszem, któregoż tak bardzo bałeś się miesiąc temu prowadzić :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mnie to już nie interesuje, jestem w twojej drużynie... z moim kochanym Katiuszem, któregoż tak bardzo bałeś się miesiąc temu prowadzić .
Nie bałem się prowadzić, tylko bałem się konsekwencji. A teraz czuj się wyróżniony, że zgodziłem się wziąć twoją postać :twisted: Jak będzie źle, to pójdziesz na zesłanie do zielonych :P:wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz >> Nie chodziło mi o Kangura tylko o taką zwyczajną swojską olympjiadyę :D Bodajże 13 lutego mamy etap rejonowy i mam zamiar przejść chociaż do województwa (trzeba sobie punkcików na koniec gimnazjum narobić :D)

PS. A do kangura to też biorę udział, więc ze zgrozą oczekuj dnia gdy zmierzysz się z przedstawicielami Małopolski...:D :D

Cardi >> Robisz poważną sesję?! No to brawa dla ciebie dłońmi, stopami i ...ehym... innymi częściami ciała.(zagadka na dziś: Iloma częściami ciała da się klaskać jednocześnie? Podaj liczbę oraz części ciała...:D) Czekam z niecierpliwością...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goddammit! Ale rzeźnia! Koniec, wypisuję sie z tego bajzlu do momentu uspokojenia... ^^.

A jesli o oceny i wyniki w kangurach, alfikach itepe, to gratuluję wszystkim, którzy się tak zawzięcie tym chwalą ^^. Cardi - -8 ? Czyli nie masz zamiaru startować? ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... czy mi sie wydaje czy my tu mielismy dyskutowac o NS a nie chwalic sie osiagnieciami (qrde skad wy macie TAKIE oceny??? :D )

Cardi: oke, oke, nad poscigiem sie zastanowie (mam za malo graczy zeby ich oddawac w twoje "opiekuncze" ramiona :D ).

Ksiadz: ty zdrajco :D :D :D (joke jakby co ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, wszystkie zostały już wymienione na NS, ale powtórzę.

1. Wiewióropająk - Hentes go ciągle gdzieś ma.

2. Buzdygan +6 - prawie go macie... prawie.

3. Lepaca Kliffoth (tutaj niezbędna może okazać się wiedza Hentesa^^)

Aha, teraz będzie poważniejszy odcinek NS w moim wydaniu. Jeżeli komuś to nie odpowiada, to mogę go przerzucić do zielonych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Buzdygan +6 - prawie go macie... prawie.

Już go mam - ja :D . Złapałem go po tym, jak poobmacywałem jeżozwierza. Zamieniłem się w niziołka i teraz dzierżę tę cudowną broń.

Nie bałem się prowadzić, tylko bałem się konsekwencji. A teraz czuj się wyróżniony, że zgodziłem się wziąć twoją postać Jak będzie źle, to pójdziesz na zesłanie do zielonych

Aha, jassne :D . ja już widziałem ten strach w twoich postach :D .

Ja mam być zaszczycony? Akjurat :D . Powinieneś się cieszyć, że masz pod soim skrzdłem takie małebydle jak KATIUSZ :D (joke, joke! :wink: ).

PS. A do kangura to też biorę udział, więc ze zgrozą oczekuj dnia gdy zmierzysz się z przedstawicielami Małopolski...

Bó, się, bo wygram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegoś Księdzu nie doczytałeś? :wink: To o czym mówisz, to już przeszłość. poza tym jako kardynał mam nad tobą zwierzchnictwo - możesz rąbek mojej szaty całować ^_^ Katurgiusza trochę wykorzystam w niecnych celach (sesyjnych, nie myślcie sobie :wink: ), więc na razie nie chcę się go pozbywać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko, Feo. I tak macie szczęście, że to Lepaca, a nie Deggial czy Vovin - wtedy dopiero byłyby szaleństwa.

I w ogóle moglibyście mi napisać jakie są w tej chwili cele każdej postaci z osobna, bo z tego co widzę to jest pełna samowolka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...