Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Uczciwie informuje że przez jakiś czas przestanę się pojawiać na NS, ponieważ gram w KRPG i FNS i nie mam czasu na starą dobrą Neverending...Cardi sam wykręcę na jakiś czas mego druida.

PS. Xiądz witam z powrotem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
a z banicji żądko kto powraca do żywych.....

Jestem bodajże drugim takim, więc to faktycznie rzadkość :D . Ale to bynajmniej nie jest powód do radości, bo dostałem się do baniaków, których to grupa zbyt liczna również nie jest (i haniebna w dodatku)...

Xsiadz: zupelnie p[rzypadkiem prowadze zielona sesje i mam braki w graczach (az dwoch...) wiec mozesz sie przylaczyc (aktualnie polujemy na smoka i szukamy mroznego lodowego wstrzasowego buzdyganu +6)

A z chęcią. Spox, jesem w twoim teamie.

Witam cie księdzu 666-ósty wideze ze jednak nie dałes sie i powróciłeś z krainy wiecznych łowów.

W sumie to ja bym nic nie zrobl, gdyby nie pomoc kilkju modków... za co im dziękuję :D .

Tak w ogole jakby się kiedyś komuś MGowanie znu7dziło to z chęcią poprowadziłbym jakąś sesję, choćby tydzień. Jakoś mi tego ostatnio brakuje :D .

Cardinal - słuchałem Tristanii. Strasznie mi się spodobali, nie powiem :D . Musze sobie zakupić ich jakąś płytkę bo faktycznie wymiatają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiendzu! n_n

Wiedziaaałem że wrócisz... :P

*Kasuje wszystkie swoje posty w których na niego wrzucał :wink: *

A były takie? Bo się nie doczytałem :D .

o ty śmieciu :D . Czyli być musiały :D . Policzymy się w szkole :D

W ogóle Żarówa za tą lutę ma ochotę Ci tego-egnąć, no wiesz :D .

Dobra, koniec oftopa. P_aulu, prowadzisz tę sesyję czyż nie? Jest godzina.. zaraz, poczkejcie, pójdę do sąsiada, bo on ma zegarek... 23.00 z hakiem, żądam posunięcia fabuly do przodu!

P.S. Gram wciąż Katiuszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Więc to on ma na imię Katiusz....... a potrafi wystrezliwać takie zabawne ilości azbawnych pocisków ? ew. ulegać w najmniej potrezbnym momencie autodestrókcji ?

On nie ma na imię Katiusz, to zdrobnienie tylko... od Katurgiusza :D . I faktycznie, jest niepokonany, strzela wszystkim, robi wszystko itp. Geniusz jednym słowem :D

Feo - są jeszcze miejsca na twojej sesji ("Feanorowe NS")?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja mam posunac przygode jak po moim poscie gracze (za/u)marli??? Czekam na ich reakcje... A co do portali wiodacych do zielonej sesji to ja nic o nich nie wiem ale chetnie sie dowiem, zwlascza jesli ktos jest zainteresowany zeby przejsc ;) (chyba jednak bede sie musial zadowolic aktualna liczba graczy... moze jak sie przekonacie ze czasem tez miewam niezle pomysly to przyjdzie pare osob... ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satanie musze cie zmartwić, miejsc jest brak! a nawet mam nadkoplet ! (przekupiło mnie 2 delikwentów:D) ale jak się zwolni dam znać :D.......

Cardio ! albo jakiś inny mod z Oftopa ! potrzebuje tematu o Filozofi lub przemyśleniach !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Cardio ! albo jakiś inny mod z Oftopa ! potrzebuje tematu o Filozofi lub przemyśleniach !

Przecież taki już jest...

nie ma miejsc? Oszty biebrzyński emulocie pędrojajowy, glizdo muchomorska z miejskiego stawu, GIŃ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Sorki za zastój ale miałemw PYTE nauki :D i jeszcze bende miał :D...... ktoby pomyślał że lefy mogą być tak zabieganie fiiu fiu....... ale już się robi :D

Eh, mam to samo. Gó0ra godzinka dzienie przy kompie, i tak już od tygodnia... paść można. Wczoraj do 2 w nocy z matmą się barowałem, żeby 5 mieć.. .dziś tłukłem 90 stron historii, żeby mi ta *&%(%)% "nauczycielka" postawila "pewną 3". Horror...

Nie wiem czy wiecie, ale ONI TU SĄ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobeck musimy wymyślić jakąs przygłupią rymowanke zeby wiedzieli ze nasz team ( N&U ) to my.Wiesz cos w stylu tych głupot co te gostki w pokemonach gadały haaha niezle.

Czy zielona sesja nadal tkwi w II Wojnie Światowej ?? tak pytam bo trzeba sie odpowiednio wyposażyc wrazie czego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloe niemal zostaje rozerwana na kawałki, bo zewsząd otaczają ją przyjaźnie nastawieni... no nie do końca bohaterowie, ale od biedy ujdzie^^ (...)

Cóż, co porawda chodziło mi o przyjaźnie nastawionych graczy, ale niech będzie^^

macie zgarnąć stąd cokolwiek i powrócić do niebieskiej rzeczywistości.

Jak bardzo cokolwiekowate ma być to cokolwiek? Czy wystarczy cokolwiek(tzn. jakakolwiek rzecz z drugiej strony portalu)czy jakieś specjalne cokolwiek, o które będziemy się męczyć i rwać sobie włosy z głowy, żeby zdobyć te cokolwiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo cokolwiekowate ma być to cokolwiek? Czy wystarczy cokolwiek(tzn. jakakolwiek rzecz z drugiej strony portalu)czy jakieś specjalne cokolwiek, o które będziemy się męczyć i rwać sobie włosy z głowy, żeby zdobyć te cokolwiek?
Nie, to jest cokolwiekowate cokolwiek - dokładniej rzecz biorąc, jest to cokolwiek, które podrzuci wam P_aul. Ja tymczasem mogę na chwilę zgarnąć jego drużynę, jeżeli tylko tego chce^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi: ja ci zgarne :P Uwazaj zebym ja tobie druzynki nie zgarnal ;) I przeczytaj moje ostatnie posty ;)

niziolka: cokolwiek to moze byc na przyklad mrozny lodowy wstrzasowy buzdygan +6 :D (Flak i Davein sie uciesza ^_^ )

Poza tym w tym miejscu chcialem poraz kolejny zaprosic was do mojej wspanialem, inteligentnej i dowcipnej sesji :D (macie okazje sie urwac z niebieskiej :D i dolaczyc do tej lepszej :D :D :D) (alez jestem skromny no nie??? :D) z gory dziekuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
I jeszcze jedno... jesli ktos chce u mnie grac to niech albo sam sie wkreci albo da znac (wyraznie ;) ) to go wkrece.

Tak więc daję znać :D . Wkręcże mnie (niczym śrubkę).

Mój ty moshnusiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi: ja ci zgarne :P Uwazaj zebym ja tobie druzynki nie zgarnal ;) I przeczytaj moje ostatnie posty ;)

niziolka: cokolwiek to moze byc na przyklad mrozny lodowy wstrzasowy buzdygan +6 :D (Flak i Davein sie uciesza ^_^ )

Poza tym w tym miejscu chcialem poraz kolejny zaprosic was do mojej wspanialem, inteligentnej i dowcipnej sesji :D (macie okazje sie urwac z niebieskiej :D i dolaczyc do tej lepszej :D :D :D) (alez jestem skromny no nie??? :D) z gory dziekuje :D

Heh, no to zostawiam mojądrużynę w twoich rękach. Daj znać, jak już zdobędą ten cokolwiekowaty przedmiot i odeślesz ich spowrotem do niebieskiej sesji^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...