Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

heh mam jednego gracza zieloni zyja :D (inna sprawa ze ledwo dychaja ;) ) Cardi odstap mi kilku graczy :D (joke ;) ) A tak na serio to maly apel - moze ktos zechce grac np. w dwoch sesjach naraz??? (np. Feanora i mojej) a jak nie to zostaje mi saper :D lepsze to niz nic... Jezeli naprawde nie znajde wiecej chetnych to bede zmuszony rzucic to fpizdoo i zrobic powrot Gucia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden taki wybryk jak ta rozmowa, a przestanę kasować wasze posty, a zaczną je zmieniać. A Feo będzie miał ogromną szansę znalezienia się po raz 6. bodajże w ostrzeżeniach za prowokowanie głupot i demoralizację złotej polskiej młodzieży! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cardi skasowałes posta ale co wnim takiego było że cie zniesmaczył ? heheh sam niemogę tego sprawdzić bo poleciał.....

Ppociesz się tym że jakbyś grał w Feanorowe NS to teraz byś zbierał baty ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkujej!Pamiętaliścieomoichurodzinach!Atostworzonkojesttakieśliczne!Dziękuj

ędziękujędziękuję!<Tu Eloe zapłakana rzuca się Hentesowi na szyję ^^-so cuuute!>

No patrzcie :wink: tak jakoś wyszło-mniej więcej od równo 15 lat męczę moją własną osobą rodzinę i najbliższe otoczenie...=]

A tak w ogóle-Dzięki, Feo^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahaha Feo nie licz ze oddamy wiewióropająka bez walki !!

(Jakbys sie dostał do pracownia alchemika to goń Nelfeina :mrgreen: )

Jeszcze jeden taki wybryk jak ta rozmowa, a przestanę kasować wasze posty, a zaczną je zmieniać. A Feo będzie miał ogromną szansę znalezienia się po raz 6. bodajże w ostrzeżeniach za prowokowanie głupot i demoralizację złotej polskiej młodzieży!

a o oc chodzi ?? hę ??

O tę statsiarską rozmowę o niczym, którą usunąłem, a o co^^ Jakby jeszcze pogięta była, to bym ją zostawił, ale toto było po prostu statsiarskie :D

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi cóż ty tutaj pleciesz...statciarze...na tym forum...NIEMOŻLIWE!!!

<<I następny pościk, hehehehe>>

PS.Ja nie zamieniłem się w enzeesia tylko w enzeeNsia a to duża różnica bo ten pierwszy rozwija setke w 4 sec a ten drugi w 3...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkujej!Pamiętaliścieomoichurodzinach!Atostworzonkojesttakieśliczne!Dziękuj

ędziękujędziękuję!<Tu Eloe zapłakana rzuca się Hentesowi na szyję ^^-so cuuute!>

No patrzcie :wink: tak jakoś wyszło-mniej więcej od równo 15 lat męczę moją własną osobą rodzinę i najbliższe otoczenie...=]

A tak w ogóle-Dzięki, Feo^^

No patarzcie wyszło na jaw :D Czytanie w myślach to moje hobby ^^.....

Hoho ile to ja już zwierzątek domowych miałem ^_^ całe kupki można by z nich układać :> albo w piecyku palić :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Jezeli ktos umie dobrze angielski, i jest zainteresowany czyms w rodzaju Neverending Sesji w klimatach SW zapraszam na:

http://www.force-temple.com/forum/viewtopi...der=asc&start=0 - IC (In-Character czyli wlasciwa gra)

http://www.force-temple.com/forum/viewtopi...der=asc&start=0 - OOC (Out-Of-Character czyli dyskusje)

Desperacko poszukujemy gfraczy :( Wspomozcie nas...

Aha, sesja jest raczej na powaznie, ale nie w 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcy z chęcia bym do was wpadł gdyby nie moje........ zboczenie.. ja zaczynam więcej pisac po angielksu nagle ni z tąd ni z owąd zaczynam nadawać po niemiecki, z poczatku całkiem normalnie a potem wale bery że asz wiadro na bery feanora piszczy....... spytaj się Frajera.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe do wszystkich uczestnikow NS-a,prosze w miare możliwości napisac tu na dyskusjach opis swej postaci ( głównie wygląd ) poniewaz potrzebuje toego do mojej super produkcji o roboczej nazwie NS TEAM.

Są juz osoby wtajemniczone co do powstania tego prohektu ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko- czy można byłoby gdzieś się jeszcze dołączyć(do Kampanii RPG lub do Feanorowego NS)?
Można, można, ale chyba tylko do Kampanii, bo o ile pamiętam w FNS wszystkie miejsca są już zajęte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek zależy czy chodzi ci o mojego ulubieńca Rhajbohrna czy może o Hentesa który dopiero powoli zaczyna nabierac harakteru (bo z bohaterem odwzorującym użytkownika jest jak wino... potrzebuje czasu aby dojżeć by FEO)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, można, ale chyba tylko do Kampanii, bo o ile pamiętam w FNS wszystkie miejsca są już zajęte.
A bo ja wiem? To zależy od Rada, ale też zaczyna się na KRPG dość tłoczno. Hellion, Cile, Davein, Farin, dojdą teraz postaci Strangera i Istredda... Nie jestem pewien, czy to nie będzie już lekka przesada.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc masz (ci los)

Imię: Nar Sjelen Hentes Til Helvete

Rasa: No Elf Wysokiego Rodu, Wampir :D

Klada, Łowca okazji, nekrofil.

Wygląd, Wysoki (196) długaśne czarne włosy po kostki, skóra biała oczy czarne.

Nosi obcisłą przylegajaca do skóry zbroje łuskową z łusek gigantycznej czarnej płaszczki, czarny płaszcz ze skrzydeł wielkiego nietoperza. Na nogach Adamntowe glany ^_^......

Ekwipunek, Obusieczny miecz wykonany z zaostrzonych Wywernich kolców :D i <nie niebedzie to cudowny worek>, gadający pasek który umie czarować :D <tak naprawdę jest drógą połową Nar Sjalena Hentesa Til Helvete>.

Historia, Hentes jako radosne dziecko baraszkował sobie po elfim cmentarzu zawiązując ciekawe znajomości, a że jego opiekunami były Ghule nie widział w tym nic dziwnego, jednak lekko inny Hentes pewnego dznia zakochał się w przejeżdzajacej obok cmentarza Elfiej Królewnie Nith Thre Ahjets Unr Norgunschaft. I postanowił ja posiąść, wiec pojechał za nią do jej zamku potem ją usmiercił....... jednak zanim ja posiadł przybył jej ojciec niziołek Tirimirikuriburi który był notabene wielkim prestidigigatorem i zabrał polowę <tę lepszą> Nar Sjalena Hentesa Til Helvete i zmienił ją w magiczny pasek która dostałą jego gorsza połowa, Elf musiał przyżec że odtej pory wyżecze sie wykożystywania sexualnego zmarłych i będzie musiał podróżować po całym śwecie w poszukiwaniu Świętej Tykwy aby ożywić swą ukachoną uras Błogosławionego Sandała aby zpowrotem scalić sie w jedność ze swym excentrycznym paskiem od spodni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Hmm, długo mnie tu nie było. MOże mi ktoś wyjaśnić obecną sytuację na NS? Co się dzieje, jakie są drużyny, czy wciąż jest drużyna Rada w II wojnie światowej itp...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego Księdza z powrotem na NS^^

Sytuacja jest taka:na NS są dwie grupy; do niebieskiej, dowodzonej przez Cardi'ego: Pan Feanor, niziolka, k0nrad, Coobeck, the_Stranger i manieq(mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam):

mamy za zadanie załatwić dla Niewyraźnego eliksir wyraźności^^

Buddy postanawia aktywnie włączyć się do działań mających na celu zdobycie eliksiru(...)-wykonuje odpowiednią zwrotkę z utworu sugerowanego przez Eloe - czyli chce sprawić, by drużynie pomógł Bóg ^^. W tym celu kieruje lutnię na Agnaara i spiewa "When the God was one of us / like the stranger in a bus"

^^

To nie fair :? My się tu męczymy i wymyślamy sposób na zodbycie eliksiru, a nic się z tym nie dzieje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy niziolka: jak chcesz to ja nadal mam deficyt graczy i nie widze problemu

Xsiadz: zupelnie p[rzypadkiem prowadze zielona sesje i mam braki w graczach (az dwoch...) wiec mozesz sie przylaczyc (aktualnie polujemy na smoka i szukamy mroznego lodowego wstrzasowego buzdyganu +6)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...