Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Święta prawda...

BTW, jak będzie wyglądało przechodzenie na wyższy poziom??? Do tej pory nie wspomniałeś o tym ani słowa...

A co do zwykłej NS to...LUDZIE CO Z WAMI?? Cardi miał prowadzić niebieską sesję, P_aul zgłosił się do zielonej więc wszystko gra, a tu dalej zastój...

Bo Cardi się zawiesił i czeka na reseta

Nie_Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuję chłopaki aż się łęzka w oczku kręci że doceniacie moją pracę :D Dzięki wam będę starał się byś jeszcze bardziej absurdalny i nieprzewidywalny (Tu wstawka jak z anime Feanor zasikający pięść wygłasza podniosłym tonem monolog do przyjaciół o treści przywódczej)...

Już niedługo heheh zobaczycie to zresztą niespodzianka....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh skoro nie widze zadnych sprzeciwow to znaczy ze wszyscy sie zgadzaja... :D uwaga ide pisac pierwszy txt jako MG zielonej sesji... (dlaczego na ta $#%^#$%%^%$&%$ stroke nie mozna sie dostac kiedy ja jestem na internecie??????????)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak :P zielonej :D

ale jak ktos chce to wlasnie w niebieskiej odpalil sie portal z ktorego wylazl taki jeden siwo-lysy ktory zaprasza paru dzielnych bohaterow, bochaterow i nawet bohaterki do new przygody :D kto chce to zmiana koloru wypowiedzi i juz jest u mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... jeszcze jedno... KAzdego kto gra/chce grac ze mna prosze o krotkie przyppomnienie postaci (dowalilem swoje gg i email do profilu wiec nie powinno byc problemu ;) , a jakby co to mozna tez na forum...) z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to w końcu którą mam prowadzić ???

A P_aul żebys nienamieszał jesteś tu nowy a ja nowym niezabardzo ufam......

Księżniczko śnieżko więc niebiscy czy zieleni ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to w końcu którą mam prowadzić ???

(...)Księżniczko śnieżko więc niebiscy czy zieleni ?

W tej chwili sesja błękitnych ruszyła(Dziękujemy, Cardi;) , a zieloni, jak mi się zdaje, też mają już MG(P_aul, jeśli się nie mylę)-więc sorki za wcześniejsze zawracanie głowy=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D

_______ :D :D :D :D :D :D :D

______ :D :D :D :D :D :D :D :D

_____ :D :D :D :D :D :D :D :D :D

____ :D :D :D :D ____ :D :D :D :D

____ :D :D :D _________ :D :D :D

____ :D :D :D _________ :D :D :D

____ :D :D :D _________ :D :D :D

____ :D :D :D _________ :D :D :D

____ :D :D :D :D ____ :D :D :D :D

______ :D :D :D :D :D :D :D :D

_______ :D :D :D :D :D :D :D

Ehh ta sesja rządzi :P Niestety chyba zrezygnuję z udziału... wy mnie pod względem zakręcenia po prostu wyprzedzacie :cry: Moze kiedys wroce... ale spox, watpie zeby ktos tam za mna tesknil :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ehh ta sesja rządzi :P Niestety chyba zrezygnuję z udziału... wy mnie pod względem zakręcenia po prostu wyprzedzacie :cry: Moze kiedys wroce... ale spox, watpie zeby ktos tam za mna tesknil :wink:

No wiesz co, tak sobie odchodzić z NS? Tak nie wolno :evil:

Nie wiem jak inni, ale ja bym tęskniła jakbyś 'zrezygnował'. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Nie, z NS wcale nie quituję :P Mówię o sesji Feanora...

Chociaż... ostatnio coraz mniej piszę do NS. Cóż, praktycznie z tego samego powodu- zupełnie nie łapię takiego absurdalnego klimatu, mimo że mnie śmieszy... wolę poważną sesję. Moze w Kampanii RPG odnajdę cel...

Nie mówię że z NS odchodze, ale bede po prostu rzadko pisal. No, chyba ze Cardi reaktywuje powazna sesje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feanor - mam nadzieje ze jeszcze zapracuje na twoje zaufanie ;)

Male pytanko: CZY JACYS ZIELONI JESZCZE SIE ZJAWIAJA NA TYM FORUM ????? :D Bo ja napisalem "wejsciowy" post a po graczach ni widu ni slychu...

a i jeszcze jedno... skoro ta sesja Feanora jest taka pokopana to moze Gucio moglby sie przylaczyc...????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, większość zielonych wylądowała u Feo, więc zapewne zostaliśmy sami na placu boju^^ niebiescy wyparli zielonych, jeee :D

Stranger - graj ostro, przecież jak tego nie zrobisz to zginie twoja postać^^ Poza tym sam wrócisz wcześniej czy później, żeby odreagować kampanię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...