Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Manekinie gumowy :D niech bedzie znaj łąskę pana :D

Pamiętam jak grono podchmielonych na poczekalni przed mystikiem z mojej inicjatywy skandowało "Gumowy manekin, Gdzie jesto kolacja, mamo wróc :D"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo moja karta cpostaci juz jest na twoim emailu tylko zeby ci tym razem nie zagineła w tajemniczych okolicznisciach.A teraz co od NS-a kto jest MG u niebieskich oj cos mi sie widzi Cardi że sie nie wywiniesz :mrgreen:

i jednak bedziesz musial jeszcze sie z nami pomęczyć :D

P.S : Feanor przyslij mi parke zbożowych ludków to sobi hodowle założe :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Feo, zrzekam się miejsca na twojej sesji. Sorka, ale pewnie bym wszystko rozwalił^^ Sir może zająć moje miejsce, a poza tym to wisi mi on kolejną puszkę właśnie za to :P

Prócz tego - widzę, że nie widzę chętnych do MGowania. Oke, mogę dalej prowadzić, ALE nie ręczę za poziom i powagę^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Poniewaz NS stanelo (buuu) zglaszam sie na ochotnika prowadzenia ktorejs sesji... robie top z ciezkim sercem bo od 5 lat WYLACZNIE prowadze a nigdy nie mam ojkazji sam sobie pograc... i jak widac nadal nie jest mi to dane... Niewazne... To jak chce ktos ze mna pograc???? (jest mi calkowicie obojetne ktora sesje wezme choc zielona znam lepiaj ze wzgledu na to ze sam w niej gralem...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Eee stresci mi ktos cosik co sie ostatnio działo? :D

Cardi ty lachondrynohydrogumosmokoobciągałko czy wprowadziłeś w końcu moją new postać????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy o co ci chodzi Strenger bo na NS to jest zastoj ale mniej więcej sytuacja przedstawia się tak.

*** NS ***

Po tym jak te dziwne cosie w lesie nas połapały znajdujemy sie jesli dobrze pamiętam w jakiejs wiosce w jakimś namiocie i jakiś koleś nam zadanie zlecił - od tego momętu jest zastój.

*** Wariatkowo ( sesja Feanora :mrgreen: )***

Narazie jesteśmy w lesie o dziwnych barwach i idziemy do jakiegoś miasta w poszukiwaniu wód... czegoś do picia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Prócz tego - widzę, że nie widzę chętnych do MGowania. Oke, mogę dalej prowadzić, ALE nie ręczę za poziom i powagę^^

Powa...co? Powaga-jej!Ile tu się można nauczyć-kolejne obce słówko do słowniczka ^-

Więc kiedy możemy się spodziewać ciągu dalszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po-wa-ga. 'Po' to przeciwieństwo 'przed' a waga to taki przyrząd do pomiaru masy ciał... Ogólnie słowo to przeciwieństwo mnie czy Feanora...

wprowadziłeś w końcu moją new postać????
A makolągwa cię macała! Ofkors not! Sam się wprowadź!

Wkrótce reaktywuję sesję, be with me^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Feo napisał by tak:

"Gdy wskakujecie do wody potworki uciekaja od was w popłochu poniewaz nie lubia wody. Gdy już jesteście pewni wygranej pojawia się ogromny Ropponmatsu i...[Feo wiesz co dalej^^]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo dobrze prawi (w jego sesji), im większa absurdalność czynności tym lepszy efekt...taka powinna być jedyna reguła FNS...Zwykłą NS przy tym to jak szachy przy rzucaniu klozetem do celu (którym jesteś ty sam, tyle że w innym multiwersum)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEE cała wizyta u wizażysty poszła na marne bo te cholerne SŁODKIE PIĘKNE PEŁNE GRACJI o MIĘCIUTKIM FUTERKU PIĘKNYCH OCZKACH zeżarły mi cały makijaż !!

Feo gratulacje za pomysł walki z tymi SŁODKIMI PIĘKNE PEŁNMI GRACJI o MIĘCIUTKIM FUTERKU PIĘKNYCH OCZKACH stworzonkaim oby tak dalej !!

Aha i nie3 czepiać sie że sesja Feanora jest absurdalna bo im bardziej coś jest głupie tym jest fajniejsze :mrgreen:

Feanor TAK TRZYMAJ I NIE POPUSZCZAJ !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...