Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
No to napisz to na Ns. I nie będziesz musiał mi pomagać - to będzie wersja alternatywna dla hardcoreowców. ;)

no ja myślę, ziombelas. Nie zapomniałeś chyba o stronach konfliktu?

I może wartoby już wtajemniczyć nieco osób?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaarg! Czy ktoś mógłby mnie wtajemniczyć w niuanse Waszych niecnych planów? Czy sesja is going on? Co teraz dzieje się z drużyną czerwonych ?? Pliz, czuję się jak mała, zagubiona dziewczynka... Tak naprawdę to zawsze się tak czuje, ale teraz czuję się jeszcze mniejsza i jeszcze bardziej zagubiona :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwoni zostali uwięzieni w zamku św. Mikolaja i zostało im zlecone 3 zadania. potem jakwykonali wszystko dostali prezenty[co kto chcial :]]i otworzył się portal do sesji Raydana
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma drużyny czerwonych! Jest na razie jedna drużyna, a obecnie następuje selekcja. Kto chce idzie do mnie, kto chce do Cardiego. Cardi prowadzi sesję w-miarę-poważną, a ja para-militarną, że tak to ujmę. Jeżeli chcesz brać udział w mojej sesji - wskakuj do portalu. Jak nie - czekaj na Cardiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wskakuję. :D Jakby co, to daję jeszcze raz specyfikację techniczną mojej postaci:

Imię:

Mimizu, chociaż znany jest raczej jako Val Cappuchino (Koledzy go tak nazwali. Nie wie co to naprawdę znaczy, więc przedstawia się tak, gdyż sądzi, że brzmi szpanersko)

Rasa:

Człowiek

Klasa:

Uważa się za barbarzyńcę

Broń:

Stary, krótki, powyginany, brudny, zardzewiały, na wpół tępy mieczyk znaleziony na jakimś wysypisku

Wygląd:

Chudy i niezbyt wysoki. Nosi długie włosy, bo nie chce mu się przycinać. Na czole ma wyciętą z puszki opaskę a'la Conan. Do tego chodzi w samych gatkach (z futra kota), pasie (zabrał ojcu) i butach (z defektu), by upodobnić się do swego idola Conana. Uwydatnia to jego "muskulaturę" (na minusie)

Charakter:

Bystry, ale nie myśli zbyt logicznie. Nigdy nie poświęcał zbyt dużo czasu na doskonalenie swego umysłu i teraz to wychodzi. Fajtłapowaty, ale dobroduszny. Głęboko wierzy w swoje niesamowite umiejętności.

Historia:

Rodzice nigdy go nie kochali. Zamykali go w stodole, gdyż wstydzili się go przed ludźmi (mieli czego). Tamże poznał krowę Kishiogurky. Wywodziła się ona z Japonii, a do Polski trafiła emigrując w czasie II Wojny Światowej. Jak każdy Japończyk dobrze znała się na sztukach walki, więc nauczyła Mimizu wielu różnych technik. On jednak nie był zbyt pojętnym uczniem, czego niestety nie był świadom. Zawsze był pewien, że poznał wiedzę tajemną i walczy jak nikt. Gdy w końcu uciekł z domu (rodzice go wyrzucili) postanowił stać się barbarzyńcą i walczyć o miłość i sprawiedliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flejopsiakość, cicho bądź, ty mątwo paranudystyczna! Święta były, miałem wolne od kompa! Zaraz idę czytać, kto wskoczył do mojego portalu i jak mnie najdzie wena, to coś napiszę. Będzie full powaga (no prawie, zobaczymy czy będę musiał edytować 100% postów Furmanki czy tylko 99%^^) Spox, najpóźniej jutro ruszamy z kopyta!

I daj tu swoją postać Feo, bo nie wiem CZYM ty grasz! Poza tym wszyscy, którzy biorą udział w mojej sesji niech podniosą lewą rękę i powąchają się pod pachą... to znaczy, że należy się zgłosić.

Rad, kradzieju^^ Ja kciałem zielony kolorek :cry: :twisted: Dobra, to my będziemy pisać na zgniłobeżowoprzeźroczysto, czyli na niebiesko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliz' date=' czuję się jak mała, zagubiona dziewczynka... Tak naprawdę to zawsze się tak czuje, ale teraz czuję się jeszcze mniejsza i jeszcze bardziej zagubiona :P[/quote']

Co Ty możesz wiedzieć o czuciu się jak mała zagubiona dziewczynka? (masz przed sobą mistrzynię w tym :P )

(...)Dobra' date=' to my będziemy pisać na zgniłobeżowoprzeźroczysto, czyli na niebiesko[/quote']

A ja jestem i tak zwolnenniczką koloru sinokoperkowego różu albo smutnoszarołososiowego(tzn. koloru ścian w każdym szpitalu) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Cardiego czy twoja sesja to będzie taka sesja na poważnie czy coś w rodzaju obecnej sesji ?? aha i żądam kategorycznie aby kolorami sesji były tylko i wyłącznie najpięknieszje odcienie różu :!: :!:

Bo to doda każdej sesji powagi i klimatu taki piękny kolor :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że są dwa portale, a nikt nie mówi do którego wskakuje. Skoro tak, to pewnie pozostanie zrobić selekcję - Rad weźmie najbardziej pokręcone postaci (ja nie chcę wielbłąda i kosmity^^) a ja te poważne. A sesja będzie jak najbardziej na serio, choć pewnie w końcu zmieni się w jedne wielkie jaja^^ Mimo to będę się starał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Cardi. Radyan niech porozdziela postacie do grup. Tylko Zeby rozsądnie ich rozmieszczał bo np. taki skrytobujca/złodziej, który poważnie traktuję swoją prace na świrniętą sesje się nie nadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że są dwa portale, a nikt nie mówi do którego wskakuje. Skoro tak, to pewnie pozostanie zrobić selekcję - Rad weźmie najbardziej pokręcone postaci (ja nie chcę wielbłąda i kosmity^^) a ja te poważne. A sesja będzie jak najbardziej na serio, choć pewnie w końcu zmieni się w jedne wielkie jaja^^ Mimo to będę się starał :)

!!!!! O szesz ty! Jak mozesz być tak nietolerancyjny!? Musisz zaakceptować mnie takim jakim jestem czyli jako koźmite[nie kosmite^^]jeżeli tego nie zaakceptujesz to koniec z nami! Słyszysz Karolinko!? Koniec :wink: ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardnial ty GRUBASIE ! już dałem swoja postac jest kilka postów wyżej twojego posta obok posta twojej znajomej i 13 postów niźżej od postu steradiana a 2 w lewo od postu qubusia.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm nadzieje że poczytałeś o mojej postaci ????

Jak dobrze wiesz potrafie być poważny kiedy trzeba i obieduje że będę w miare noralny, (w takim stopniu w jakim mó chotyczno-neutralny charakter pozwala :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc nowa postać :D

Imię: Nar Sjelen Hentes Til Helvete

Rasa: No Elf Wysokiego Rodu, Wampir :D

Klada, Łowca okazji, nekrofil.

Wygląd, Wysoki (196) długaśne czarne włosy po kostki, skóra biała oczy czarne.

Nosi obcisłą przylegajaca do skóry zbroje łuskową z łusek gigantycznej czarnej płaszczki, czarny płaszcz ze skrzydeł wielkiego nietoperza. Na nogach Adamntowe glany ^_^......

Ekwipunek, Obusieczny miecz wykonany z zaostrzonych Wywernich kolców :D i <nie niebedzie to cudowny worek>, gadający pasek który umie czarować :D <tak naprawdę jest drógą połową Nar Sjalena Hentesa Til Helvete>.

Historia, Hentes jako radosne dziecko baraszkował sobie po elfim cmentarzu zawiązując ciekawe znajomości, a że jego opiekunami były Ghule nie widział w tym nic dziwnego, jednak lekko inny Hentes pewnego dznia zakochał się w przejeżdzajacej obok cmentarza Elfiej Królewnie Nith Thre Ahjets Unr Norgunschaft. I postanowił ja posiąść, wiec pojechał za nią do jej zamku potem ją usmiercił....... jednak zanim ja posiadł przybył jej ojciec niziołek Tirimirikuriburi który był notabene wielkim prestidigigatorem i zabrał polowę <tę lepszą> Nar Sjalena Hentesa Til Helvete i zmienił ją w magiczny pasek która dostałą jego gorsza połowa, Elf musiał przyżec że odtej pory wyżecze sie wykożystywania sexualnego zmarłych i będzie musiał podróżować po całym śwecie w poszukiwaniu Świętej Tykwy aby ożywić swą ukachoną uras Błogosławionego Sandała aby zpowrotem scalić sie w jedność ze swym excentrycznym paskiem od spodni :D

Mam nadzieję że postać się podoba i CARDI walnij mie że team znajdize mnei w jakiejść krytcie czy coś :D

To je ta postać..........

btw czytajcie w watku o homm 4 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłaszam do poważnej sesji (przecież na sarość się poważnieje :) ). A z tego co zrozumiałem, portal jest JEDEN i prowadzi do sesji Radyana, a co nie chcą brać w niej udziału, zostają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

ZARAZ!!!!!! Chwila moment!!!! Jaki portal???? Z tego co wiem na razie jest tylko portal do sesji Radyana ale nigdzie nie widze przejscia do sesji Cardiego!! Ja chce do sesji Cardiego!! (i nie chce mi sie w mundurku łazić :P )

Aha, prawdopodobnie zmienie postać... bardzo niedługo... a właściwie nie zmienie tylko... połącze... w jedność.... zresztą, sami zobaczycie :P Skoro jjuz mowa o zmianie- moja postac jest chyba obecnie najstarsza na całym NS! :) No, może poza Niewyraźnym ale to półpostać :P Ale już po prostu nie moge oprzec sie pokusie zeby zmnic... sorry, Agnaar...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jjuz mowa o zmianie- moja postac jest chyba obecnie najstarsza na całym NS! No, może poza Niewyraźnym ale to półpostać Ale już po prostu nie moge oprzec sie pokusie zeby zmnic... sorry, Agnaar...

Oj, tu się nie zgodzę. Zdaje mi się że najstarsza ciągle jest moja poprzednia postać, ale jeśli na razie swojej nie zmienisz, to może już długo nie potrwać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spakojno. Na razie w Sesji widzę Xana (jak często możesz się udzielać?), Mańqa, Fea, Strangera. Ktoś jeszcze? Poza tym Rad wreszcie mnie uświadomił, że nie ma dóch portali, więc wszyscy grający ze mnąniech stoją w miejscu^^ Zaczynamy gdy tylko będę wiedział dokłądnie z kim mam grać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Skoro jjuz mowa o zmianie- moja postac jest chyba obecnie najstarsza na całym NS! No, może poza Niewyraźnym ale to półpostać Ale już po prostu nie moge oprzec sie pokusie zeby zmnic... sorry, Agnaar...

Oj, tu się nie zgodzę. Zdaje mi się że najstarsza ciągle jest moja poprzednia postać, ale jeśli na razie swojej nie zmienisz, to może już długo nie potrwać...

Chodziło mi o postać która DZIAŁA na NS. Z tego co wiem, Xanthos gdzies tam po drodze sie zgubil i juz na NS go nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...