Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja, P_aul, gram wielbladem przemienionym w czlowieka Glupim Uparciuchem (dla przyjaciol Gucio)... Wystarczy?

a co sie stalo z moim jednym postem??? Zniknal w niewyjasnionych okolicznosciach :/

MG musiał usunąc posty bo zrobił zmianę w historii rozgrywki. Posty ktore [zdąrzyly] odnosily się do poprzedniej wersji zostały usunięte[szit, w tym mój! :wink: ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Mnie zaś w świecie Cardiego&Radyana reprezentuje.... mistrz nad mistrzami, pan niebiosów, piekła i wszechświata, zmorfowany tłuszcz wiewiórkolota... Katurgiusz vel Lepka masa się kłania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram Buddym: człowiekiem, bardem-narkomanem (nieco zhipisiałym)

Wykorzystując ogólnodostępność tego wątku jak i dając upust swemu lenistwu (nie chce mi sie wpisywać do address-booka kilkunastu nazwisk, poza tym mógłbym kogoś pominąć), chciałbym:

1)Życzyć wszystkim, bez wyjątku, użytkownikom Forum CDA odwiedzającym ten fantastyczny (dosłownie i w przenośni) wątek:

-Radosnych, wesołych, spokojnych i ciepłych (nie ma to jak awaria C.O. w środku wieczerzy wigilijnej :P) Świąt Bożego Narodzenia

-Masy (bo przecież nie kupy ;)) udanych prezentów pod choinką

-Jak najmniej tych nietrafionych podarunków

-Wesołego i hucznego Sylwestra

-Szczęśliwego, (jeszcze) lepszego niż ten mijający Nowego Roku

-Satysfakcji z tego, co się robi,

-Zdrowia, szczęścia itd.

2)Tym, którzy znajdują przyjemność w zjeżdżaniu z ośnieżonej góry tylko po to, by zaraz znowu gramolić sie na jej szczyt życzę:

-2m śniegu

-tanich karnetów

-dobrej (bezpiecznej!) boazerii/parapetu

-nieustannego poprawiania swych umiejętności

-radości i satysfakcji ze zjazdów

3)Grającym we wszelakie gry RPG - komputerowe i "papierowe":

-miłych, ugodowych i fachowych MG

-ciekawych, satysfakcjonujących przygód i kampanii

-tysięcy EXPów/PDków na koncie

-ogólnej radości z gry

- setek dobrych gier i czasu, by je przejść (cRPGowcom)

4)Wykorzystującym każdą wolną chwilę na czytanie książek (albo po prostu lubiącym czytać):

-wielu interesujących, wciągających książek ("pozycji" mogłoby zostać odebrane w złym znaczeniu)

5)Uczniom szkół wszelakich:

-dobrych wyników w nauce (a nie tylko dobrych ocen!)

-miłych, mądrych nauczycieli prowadzących ciekawe lekcje

Uff... I to by było na tyle, ludziska (That's all, Folks)! Jescze raz Wesołych Świąt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Dobra. A ja, żeby być jeszcze bardziej oryginalny zaprezentuje mniej więcej życzenia księdza:

Przede wszystkim, moi drodzy życzę wam wesołych świąt, pogody ducha i ciepła rodzinnego w każdym kącie stołu wigilijnego. Żeby te święta były dla was czymś wyjątkowym, aby były waszymi refleksjami na temat narodzin Jezusa Chrystusa. Aby podczas tych świąt narodził się w Was Bóg, aby odpowiedział wam na proste pytanie - kim jestem? Jaki mam cel?

... Dalej mam cytować?? :D (czy już znudzeni? :lol: - ja to musiałem wytrzymać 15 min. :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc nowa postać :D

Imię: Nar Sjelen Hentes Til Helvete

Rasa: No Elf Wysokiego Rodu, Wampir :D

Klada, Łowca okazji, nekrofil.

Wygląd, Wysoki (196) długaśne czarne włosy po kostki, skóra biała oczy czarne.

Nosi obcisłą przylegajaca do skóry zbroje łuskową z łusek gigantycznej czarnej płaszczki, czarny płaszcz ze skrzydeł wielkiego nietoperza. Na nogach Adamntowe glany ^_^......

Ekwipunek, Obusieczny miecz wykonany z zaostrzonych Wywernich kolców :D i <nie niebedzie to cudowny worek>, gadający pasek który umie czarować :D <tak naprawdę jest drógą połową Nar Sjalena Hentesa Til Helvete>.

Historia, Hentes jako radosne dziecko baraszkował sobie po elfim cmentarzu zawiązując ciekawe znajomości, a że jego opiekunami były Ghule nie widział w tym nic dziwnego, jednak lekko inny Hentes pewnego dznia zakochał się w przejeżdzajacej obok cmentarza Elfiej Królewnie Nith Thre Ahjets Unr Norgunschaft. I postanowił ja posiąść, wiec pojechał za nią do jej zamku potem ją usmiercił....... jednak zanim ja posiadł przybył jej ojciec niziołek Tirimirikuriburi który był notabene wielkim prestidigigatorem i zabrał polowę <tę lepszą> Nar Sjalena Hentesa Til Helvete i zmienił ją w magiczny pasek która dostałą jego gorsza połowa, Elf musiał przyżec że odtej pory wyżecze sie wykożystywania sexualnego zmarłych i będzie musiał podróżować po całym śwecie w poszukiwaniu Świętej Tykwy aby ożywić swą ukachoną uras Błogosławionego Sandała aby zpowrotem scalić sie w jedność ze swym excentrycznym paskiem od spodni :D

Mam nadzieję że postać się podoba i CARDI walnij mie że team znajdize mnei w jakiejść krytcie czy coś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając opis postaci Feanora zwróciłem uwage na nekrofilie i jeszcze niziołka wsponiała cosik otym a ja przytocze żarcik hehe;

Idzie sobie gościu prze cmentarza tam widzi jak inny gościu uprawia nierząd na grobie z jakąs super laską ten pierwszy podchodzi i mówi "daj se pobzykać " a ten drugi "jak chcez se pobzykać to se wykop !!"

A pozatym twoja postać jest jak zwykle powalona i nienormalna ( czy to nie to samo ?/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Hey, Rad, wreszcie skorzystałeś z mojego pomysłu! Oczywiście, że wskakuję do tego portalu, nie ma wyjścia :twisted: po ostatnim okształcaniu się w CoD będzie to bardzo miła rozgrywka :D . Kontaktuj się ze mną, będę Ci nieco pomagał :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...