Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Ksiądz666
a w kogo teamie jestem ja i z kim jestem w teamie??

teraz jst tylko jeden team, taka decyzja sił wyższych :D .

na drugie pytanie odpowiedzialem poprzednim, więc już wszystko wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Sądzę, że nawet mógłym wziąść do sesji Katurgiusza, ale wtedy pewnie większość moich wysiłków spełzałaby na ograniczanie jego wybryków, aniżeli na prowadzeniu gry. Ale dla chcącego nic trudnego - mimo to postać Katka jest zbyt dobra, musiałbym dodać mu jakąś wredną wadę :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ciągle stawiać nowe przeszkody do pokonania. Toż to sama przyjemość :twisted:

Co do NS nie wiem czy to dobrze że jest jeden team. Troche nas tam jest. Najlepiej byłoby żeby posegregować wszystkich w zależoności od postaci. A my nie mamy nic do gadania. No bo w końcu Modzi mają zawsze rację :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
- mimo to postać Katka jest zbyt dobra, musiałbym dodać mu jakąś wredną wadę

już ma - wymyśloną przeze mnie :D . Właściwie niużyteczny w walce. Dobry szpieg, ale gdy dochodzi do starcoa, istna łamaga. Co ty na to?? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ego co widzę z mojej zakręconej ns sesji nici ..... no cóż zrobie ją kiedy indziej.....

wam że przez te pół roku bardzo się Zżyłem z Rhajborhn Spiellerem Draugheimensem Skodde , stał się jakbyto powiedziec.... moją ulubioną postacią, odzwierciedlającą mnie i wszystkie moje ideały, z łzami żalem oczach bede musiał jednak go pożegnać gdyz w inną sesje gram inną postacia (taka moja zasada) więć żegnaj Rhajbohrnie ulubiona ma postaci (nawet bardziej cie lubie niż prawdziwe me postacie do D&D) wiec przydzielcie mnie do którejś sesji a wtedy zrobie nową postć........

Wybrałbym Cardiego bo u niego czuje się zawsze sucho i zawsze pewnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Sądzę, że nawet mógłym wziąść do sesji Katurgiusza, ale wtedy pewnie większość moich wysiłków spełzałaby na ograniczanie jego wybryków, aniżeli na prowadzeniu gry. Ale dla chcącego nic trudnego - mimo to postać Katka jest zbyt dobra, musiałbym dodać mu jakąś wredną wadę :twisted:

Wymyśl mu jakąś Klatkę Ograniczającą Moc Plazmy i już :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Exactly :D. Po co zresztą klatka? do słoja go, i tyle ;).

Nie wiem czy jest sens więcej kombinować, ponieważ, jak już mowiłem, Katurgiusz nie umie wogule walczyć! Może być szpiegiem drużyny, może ich ratować z poniektórych opresji (tak jak teraz to próbuje zrobić) - ale w bitwie musi zdać się nłaskę innych. Inna sprawa to to, że ciężko mu będzie zginąć - jedynie może nieco na jakiś czas na masie stracić :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do wniosku ze moja postac jest mimo wszystko dosc tragiczna (nie ze taka zla tylko ze spotkala ja tragedia...). Zrozumie to kazdy kto czytal "Wygnanie" R.A. Salvatore'a...

Czytałem :) Analogii dotychczas nie zauważyłem, ale czekam na wyjaśnienia :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz chyba slabo czytales bo tam jest niejaki Cracker kytory takze zmienil postac nie z wlasnej winy... i jak skonczyl??? (postanowilem wprowadzic ten element do swojej postaci ale w stopniu mniej drastycznym czyt wolniej bede tracil wielbladzie moce...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kardiusz ! Obskórniku przeczytaj mojego powyższego posta i przydizel mnie do jakiegoś teamu a wtedy zrobię postacia ..........

Pogrążony w żałobie Father of Rhajbornh Spieller Draugheimens Skodde :(

(pogrążyłem go w letargu przy muzyce Gorgoroth :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Kardiusz !

Wiesz, w pewnym momencie pomyślałem, że napisałeś Katiusz :D . I trzeba nadmienić, że to całkiem kto inny :D .

Pogrążony w żałobie Father of Rhajbornh Spieller Draugheimens Skodde

propounję zatrudnić płaczki, lepszy efekt będzie :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kardiusz ! Obskórniku przeczytaj mojego powyższego posta i przydizel mnie do jakiegoś teamu a wtedy zrobię postacia ..........
Czyli którego? Na razie na NS jest tylko jedna drużyna, więc zarzuć swoją postać, a najlepiej sam umieśc się w lochu i będzie spox :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

mam Cardi mały "romansik" do ciebie :D . Otóż zapomniałeś chyba, że Katurgiusz może zamieniać się w rzeczy, które tylko widział - niemógł więc zamienić się w broń palną, ponieważ nigdy jj nie ujrzał :wink: . Zrób więc coś z tym :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiedzialem ze NS jest szalone ale po tych kilku pierwszych postach dochodze do wniosku ze to dom wariatow... Co do hobbita - achaaaaaa :D to spoko :D . I małe pytanko - czy moje posty sa wogle widoczne na NS??? bo mam niewyrazne wrazenie ze nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz chyba slabo czytales bo tam jest niejaki Cracker kytory takze zmienil postac nie z wlasnej winy... i jak skonczyl??? (postanowilem wprowadzic ten element do swojej postaci ale w stopniu mniej drastycznym czyt wolniej bede tracil wielbladzie moce...)

Faktycznie - nie skojarzyłem od razu, ale już po 2gim przeczytaniu Twojego posta zajarzyłem (niezły jestem, co? ;))...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiedzialem ze NS jest szalone ale po tych kilku pierwszych postach dochodze do wniosku ze to dom wariatow... Co do hobbita - achaaaaaa :D to spoko :D . I małe pytanko - czy moje posty sa wogle widoczne na NS??? bo mam niewyrazne wrazenie ze nie :D

Huh, to najlepszy sposób na obudzenie drzemiących w graczach pokładów szaleństwa - zamknąć ich w pomieszczeniu pozornie bez wyjścia ^^.

Odpowiedź na pytanie - widać, nie ma problemu ^^. A że MG na nie nie odpowiadają, to insza inszość :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul ,nie przejmuj się, na moje poczynania też nikt nie zwraca uwagi. Przyzwyczaisz się!

Co do NS: Tyle się natrudziliśmy, a oni jeszcze czegoś od nas chcą! Skandal!

A jeśli sądzisz że teraz NS jest szalona, to obejrzyj sobie pierwsze strony. Po prostu tylko leżysz i kwiczysz (ze śmiechu)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem przyłączyć się do NS więc zamieszczam opis i historie swojej postaci...

Mam na imie Mron. Jestem lekko podstarzałym, wyklętym z klanu za swe czyny, krasnoludem. Moja twarz przeorana jest licznymi bliznami. Niektóre z nich zdobyłem w walce a niektóre podczas zabaw z wiejskimi dziewkami. Mam niebieskie oczy i lekko przerzedzone długie ciemne włosy. Z daleko można dostrzec mój ,przez lata hodowany, „mięsień piwny”. Moim nieodłącznym atutem jest wielki dwuręczny topór i inkrustowana stalowa piersiówka. Do rodaków odnoszę się z życzliwie i z szacunkiem. Co zaś tyczy się innych ras jestem ostrożny w zawieraniu z nimi kontaktów. Nie obchodzą mnie cudze tajemnice ale zazdrośnie strzegę własnych.

Histroia mojej postaci: http://www.mron.hpostaci.prv.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
(Ahh, fresh meat :twisted: )

aaaaaaaa, błąd! To było "oh yes, fresh meat!" :D kwestia Buthera z Diablo I jky ktoś nie wiedział :D .

A tak wogule to również witam i życzę miłego grania w naszym szanownym gronie :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...