Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

hehe, ja nową postacią :D . Mam nadzieje, że wam się spodoba. niewiem tylko, czy robić ją z jajem, czy pofilowaną pod pomysł podsunięty Radyanowi

>>> a jakiż to pomysł podsunąłeś Radowi, hę?? ;)

czy poważną... to wszystko od tego zależy.

Szczerze mówiąc nie jestem pewna, czy będzę dalej grać Eloe(jeśli będzie niepoważna) - mam już troszkę dość samokrytycyzmu.

No nie wiem, czy uda się w takim razie scenariusz planowany na najbliższe dni... Zmiana postaci może poważnie pokrzyżować szyki. O ile jeszcze Ksiądz666 nie ma żadnej postaci, to Niziołka mogłaby się wstrzymać ze zmianą bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli ktoś chce grać nową postacią, to niech zapostuje jej kartę przed 20.12!!! Wtedy będę mógł zrobuć sesję pod określone postacie! A P_aul - ty też zrób kartę (wzór na 2 i 3 stronie NS) i wyslij mnie lub Cardiemu.

Ksiądz>>> z Twojego pomysłu na pewno skorzystam, choc nie wiem, czy od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

A oto i moja nowa postać:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Imię: Katurgiusz

rasa: Brak

Opis: katurgiusz jest lepką masą, mogącą się dzielić na dowolną ilość, zrastać się ponownie i na ponów dzielić. Traci swą masę jedynie wtedy, gdy jedna z jego mikrokomórek oberwie w jądro - wtedy jest już stracona. Nie traci swego "ciałka" na zawsze - reszta komórek regeneruje straconą w okres nie więcej niż 7 dni (faktycznych na sesji). Jego masa wynosi 20kg, zaś wielkość - około 25cm*. Może on również przybierać dowolny kształt, który ujrzał podczas swego życia. Jak więc łatwo wywnioskować - może być właściwie "wszytkim". Z innymi rasami porozumiewa się za pomocą fal jądrowych posyłanych prosto w umysł odbiorcy - każda komórka drga lekko, wydając z siebie owe mikrofale tworzące spójne dźwięki.

Plazma ma wygląd czarno-czerwonego żelu do włosów, jego konzystencja jednak jest bardziej lepka i spójna.

Ekwipunek: brak; może się w niego "zamienić".

Historia - wytworzony przez grupę naukowców, mający na celu stworzenie plazmy. Niestety, doświadczenie nie powiodło się - owa "plazma" została napromieniowana falami mikroenergotermoizolacyjnymi przez co Katurgiusz uzyskał dar myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Kurde, fajnie to wymyśliłeś! Mimo że już nieraz sie z takim pomysłem spotkałem (a chociażby Kurbu... ups, Terminator2), to zastosowanie go na NS to naprawde niezly pomysl!! Brafa :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Kurde, fajnie to wymyśliłeś! Mimo że już nieraz sie z takim pomysłem spotkałem (a chociażby Kurbu... ups, Terminator2), to zastosowanie go na NS to naprawde niezly pomysl!! Brafa :wink:

Ah dzięki, dzięki :D . Wiem, że jestem genialny, brawa zostawcie na później :D . Jak rozumiem jutro startujemy? Kto prowadzi sesję poważną, kto tą z "jajem" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Ksiądz... ci ja powiem, że to całkiemniezła (celowo razem!) postać! Ale możesz mieć problemy, jeśli trafisz na sesję "poważną" (z tego co wiem, miał ją prowadzić Cardi, ale nie wiem, w której grupie - czerwonej czy zielonej będziesz startował).

Radyan - Prowadzimy "wejście" we czwórkę, czy tylko ty i Cardinal? Napisz, najlepiej jeszcze dziś - mógłbym ewentualnie jutro z samego rańca wprowadzić do gry postaci Księdza i/lub P_aula.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Spoko, nową postać będzie mozna wprowadzic po tym, co dla was szykujemy...

Ojtak, ojtak. Już ty się podniecaj... "MY"... ugh. No masz, ciesz się, ciesz :D .

Jutro jedziemy panowie (i panie) - szykujcie się na mentalną dewastację by Katurgiusz, bowy hiperheros na NS!! Jahaha! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Kiedy NS wystartuje również mam zamiar uczestniczyć w nim i jka narazie prowadze jeszcze starą postać.

Dziś już jest dwudziesty, więc powinniśmy zaczynać. Zaczekajmy tylko na ruch ze strony modków.

Aha, jeszcze jedno. Ja dołączam się do poważnej sesji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiądz postać mi się podoba...ale tak jak sądziłem...Cardi tegio nie przepuści...no ale pociesz się że będziesz prawdopodobnie w drużynie razem z Joozkem :twisted: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Xiędzu, żarty na bok, w życiu nie poprowadzę PLAZMOWEJ MASY na poważnej sesji. Chyba wiedziałeś, co robisz decydując się na taką postać, huh? Zresztą zostaniecie podzieleni przez MG według postaci, więc spox.

Heh, już i tak jestem w drużynie k0nrada :P . Czyżby prowadzenie mojego kochanego katurgiusza było dla ciebie zbyt wielkim wyzwaniem?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ekhm, pamietyam jak to bylo ustalone i wogole, ale Katurgiusz IMO moglby bezproblemowo nalezec do powaznej sesji... w charakterze szpiega, niewidzialnego szpiega, kogos caly czas podszywajacego sie pod innych. Jego umiejetnosci transformacyjne moga sie naprawde przydac na powaznej sesji! A ze watpie aby przybierał formę plazmy zbyt często...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox - każdy powinien się czuć usatysfakcjonowany Sesją. W każdym razie, jeżeli bedziecie tylko chcieli, to zabawy nie zabraknie. W każdym razie - starajcie sie nie przegnać z postaciami i ich umiejętnościami na samym początlu - wtedy wyczerpią Wam się pomysły szybciej, niż się tego spodziewacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh rozumiem ze ten skrocony opis byl zbyt skrocony? oke to macie dluzszy:

Imie: Glupi Uparciuch (dla przyjaciol Gucio :D )

Rasa: niegdys wielblad aktualnie czlowiek

Klasa: heh ciezko wyczuc ale prawdopodobnie nin'jii'kuntu (to klasa wielbladzia a nie ludzka wiec i tak nie zrozumiecie)

charakter: neutralnie wnerwiajacy :D

Wyglad: wysoki chudy porosniety jasna sierscia

Umiejetnosci: matma, "ludzka jezyka", matma, plucie, matma, matma i matma

Magia: hmmm... moze poruszac sie miedzy wymiarami myslac fraktalami ale jest zbyt laniwy by to robic

Ekwipunek: ubranie i to wszystko...

walka: plucie & kopniaki

w zasadzie napisalem drugi raz to samo ale w ladniejszej formie... czekam az zostae jakos ladnie wprowadzony (zaraaa ten rzujacy to niby ja??? :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ekhm, pamietyam jak to bylo ustalone i wogole, ale Katurgiusz IMO moglby bezproblemowo nalezec do powaznej sesji... w charakterze szpiega, niewidzialnego szpiega, kogos caly czas podszywajacego sie pod innych. Jego umiejetnosci transformacyjne moga sie naprawde przydac na powaznej sesji! A ze watpie aby przybierał formę plazmy zbyt często...

Mialem dość podbny plan. Przede wszytkim byłaby to postać niewalcząca (świadczy o tym brak uzbrojenia). Chciałem służyć poniekąt w roli szpiega, innymi razami potrzywać się pod wroga aby pociągnąć informację, dzielić się na drobne części i jednocześnie sprawdzać wiele miejsc... to co cardi, może zmienisz zdanie?? :D Wolałbym grać w sesji poważnej.

Co do kształtu - mimo wszytko byłby on głównie plazmą, dopiero jakby co do czego przyszło przybierały jakiś kształt (np. uczieczka).

P_aul - Fajna postać, ale widze że głónie pod sesję z jajem. Dlatego też po raz kolejny proszę o wprowadzenie mnie w sesję pważną - w grupie k0nrada jest już dużo ludzi, więc tobi cardiuszu (Katurgiuszu? :D ) przydałbym się bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiadz - dziekuje, dlugo nad nia myslalem... (jakies 5 minut).

Cos powoli idzie poczatek (jest juz 20.30 a dwa posty od poczatku "nowej" przygody...). I tak dla upewnienia... maks 2 posty dziennie?

No faktycznie, widac że 5 minut - wygląda to jak kicz :D .Ale nie taki beznadziejny kicz, ale artystyczny kicz, a to jest już coś :D .

Tak, tylko dwa posty dziennie. Ale czy oby na perwno tylko? teraz, gdy mamy jedną tak liczną drużynę to dość dużo.

Jak rozumiem rezygnujemy z kolorkow czy Ci sentymentalni mogą być nadal kolorowi? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...