Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Bwahaha, kasia to wspaniała dziewczyna*

* :twisted:

Każdy by sobie obejrzał... świetna sprawa. Na razie mam jeno 3 odcinki, ale reszta w drodze :D (...)

SKĄD!? Gadaj, gadaj co wiesz!!!! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Torrent, Łosioł, ew KAza :D.....

Heh do jakiej sesji ! do sesji na NS :D

poczytaj tam kartę layera :D o i jeszcze niewymyślaj sobie ekwipunku :D nie będzie potrzebny ^^

.A kto powiedział, że chce grać?! :wink: Feanor się pewnie napalił że ma jednego gracza :wink: Może i zagram ale nie chce mi się czytać. Prześlij mi na maila ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ponieważ NS nieuchronnie zmierza ku reaktywacji mała ankieta: kto będzie gotów brać w niej udział (pytam, bo po ostatniej aferze nie wszyscy mogą być chętni)? Nie pytam z kim chcecie być w drużynie i u jakiego MG. Interesuje mnie tylko sam udział. Może się na przykład okazać, ża chętnych starczy tylko na jedną drużynę. No więc? Kto jest chętny proszę podnieść rękę, nacisnąć przycisk i napisać posta! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

jakoże dzień 20 grudnia wybija już jutro o godzinie 24.00 (za 6 godzin i 15 minut) warto by się zająć "szczagółami". Czy są osoby popierające mnie, że to modkowie powinni prowadzić sesję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ty się Ksiądz o to nie bój. Szczegóły są już ustalone i Wasze opinie nic nie zmienią. Miejmy nadzieję, że Wam się spodoba. A tym czasem do zobaczenia 20.12! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ekhm, czy naprawde musze wspomniać że bede grać? :P <<Podnosi rękę>>

Już to zroobileś, nie ma bata :D .

tak więc jak rozumiem modkowie prowadzą? Jeśli tak to bardzo dobrze. Kto prowadzi poważne, a kto wykręcone NS?? I jak rozumiem, jutro prezentujemy nowe karty postaci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ja gram nadal Joozec'iem ale teraz robie z niego maga :)

hehe, ja nową postacią :D . Mam nadzieje, że wam się spodoba. niewiem tylko, czy robić ją z jajem, czy pofilowaną pod pomysł podsunięty Radyanowi czy poważną... to wszystko od tego zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zgłaszam - i szczerze mówiąc, jest mi całkowicie obojętne, na którą sesję trafię- byleby się dostać=]

Szczerze mówiąc nie jestem pewna, czy będzę dalej grać Eloe(jeśli będzie niepoważna) - mam już troszkę dość samokrytycyzmu*.

*Kto zna, ten zrozumie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za długo mnie tu nie było... Muszę jakiegoś zarządcę dorwać na GG i się dowiedzieć dokładnie, o co chodzi. Na okreś świąteczny jestem w domciu z netem, więc bardzo chętnie wezmę udział w jakimś przedsięwzięciu :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ty się Ksiądz o to nie bój. Szczegóły są już ustalone i Wasze opinie nic nie zmienią. Miejmy nadzieję, że Wam się spodoba. A tym czasem do zobaczenia 20.12! ;)

No właśnie - muszę się przyznać, że trochę maczałem palce w tym, co przygotował dla Was Radyan, no i jedno mogę zagwarantować - będziecie czuć zapach pieczonego jesiotra! ;).

Co to ja jeszcze... Achaaa! <zastanawia sie przez chwilę, którą kończynę podnieść - w końcu wybiera prawą górną> No właśnie - ja też zgłaszam się do gry! Gram Buddym - jeszcze w zasadzie nie prowadziłem tej postaci (poza Poligonem), czas wreszcie to uczynić!

PS. Coobeck gra nadal Nalfeinem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

postanowilem powiedzic reke podniesc przycisk i nacisnac "ja" czy jakos tak:D moja postac nazywa sie Głupi Uparciuch i niegdys byl wspanialym matematykiem i przy okazji... wielbladem jednak w wyniku takemniczych czarow zostal zmieniony w czlowieka, umiejetnosci: matma na wysooookim poziomie, ekwipunek: w zasadzie brak:D, umie troche jezyk ludzi, i nauczyl sie ich podtawowych zachowan, z przyzwyczajenia walczy slina i kopniakami....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh witam nowego...masz szczeście że trafiłeś tu teraz...tydzień temu mieliśmy...problemy :D ale teraz jest już wszystko OK

BTW nie wiem czy dobrze myśle ale czy twoja postać nie ma czasem związku z książką "Piramidy" T.Pratchett'a :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Hehe, faktycznie Paul - trafiłeś wyjątkowo dobrze :D . Karta ostaci - może być, całkiem niezła. Ja dalej się wstrzymuje z nową postacią, bo czekam na odpowiedź Rada jaki sesja będzie miała charakter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty też? Też podniosles rękę czy tez chcesz grać? Bo jak nie podniosleś to się nie liczy! ^^

Jedno i drugie! A gram Erykiem, dotąd dużo się nim nie nagrałem. Jeśli jest planowana poważniejsza sesja, to zgłaszam się do niej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...