Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Może mi ktos wytłumaczyć co się dzieje w red team bo np. z ostatniego postu Cardiego nic nie rozumiem.....
Dziękuję, kłaniam się w pas (i kogoś wpasowuję w ramę^^) Co tam Feo, chyba już najwyższy czas, żeby napuścić na NS atak zmutowanych butiuli :twisted:
Co o tym sądzicie?
Mnie tam to zwisa kalafiorem, i tak mam zamiar się wyładować na czerwonej sesji... Biedny k0nrad, bwahahaha, *hic*^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koniec już tego dobrego wy pingwiny dmuchane przez surokatki pustynne. Albo się będziecie zachwywać albo was zamienie w czapkę!!! I będzie was nosił łupieżca i nawet bezwzględny Nizoral wam nie pomoże Buahahaha.

A jak wam mało to naśle na was Despotyczną Matkę ze swoją Godziną Policyjną (LotGD rulezz!)

Rozejść się obywatele i towarzysz k0ndzi ma prowadzić fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadźcie co chcecie i jak chcecie byłe DOBRZE prowadzić bo wiecie nei każdy sie nadaje......

No koniec już tego dobrego wy pingwiny dmuchane przez surokatki pustynne. Albo się będziecie zachwywać albo was zamienie w czapkę!!! I będzie was nosił łupieżca i nawet bezwzględny Nizoral wam nie pomoże Buahahaha.

Że co ? Zmutowane trotule babci Misiurki i tak pobija ich aromatyzowaymi skarpetami bojowymi z ciasta !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Wczoraj znowu nie udało mi się napisać ani posta na NS. Bywa. Teraz powinno być w porządku.

A tu są poprawne (na 666%) linki:

http://kkulwicki.webpark.pl/buddy.jpg

http://kkulwicki.webpark.pl/klopot_duzy.jpg

Po prostu wstawiłem niepotrzebnie slash'a na końcu :oops: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co ? Zmutowane trotule babci Misiurki i tak pobija ich aromatyzowaymi skarpetami bojowymi z ciasta !

To jeszcze nic, jak tak dalej będziecie smęcić to na was naśle Wróżkę Kremówkę która jest najbardziej ołówkowo-rozindoczoną folijką na wschód od roznegliżowanych gwoździ. Twoja babcia Misiurka będzie się mogła schować w szyberdachu wielbłąda na widoka tak piekielnie głupiej postaci.

Haha a twoje trotule zamieni w TURTOTLE i będziecie śmierdzić żółwiami wykopanymi u brzegów Sahary!!! (wykopanych oczywiście w zaćmienie Jowisza o 21 po północy i w pluszowych gumofilcach na uszach!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0nrad nie zazdroszcze ci. Musisz teraz jakoś zebrać drużynę do kupy, z takimi świrolami jak Cardiasz i Fąfel będzie trudno. Tak więc życzę powodzenia.

FirE, a mi Buddy się podoba jednak masz rację że Kłopot był debeściak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłopot spoko' date=' ale Buddy wygląda...ekh....jak najarany nastolatek z kłopotami w orientacji seksualnej.[/quote']

Cóż, nie moja wina - sam sobie tak życzył;) a zresztą - czyż nie tak właśnie tak powinien wyglądać(no, może oprócz z tymi 'problemami' - ale w to się nie mieszam=] )

Oba rysunki wykonała Niziołka, za co jej serdecznie dziękuję . Jedynie "w Kłopocie" zrobiłem osobiście cieniowanie i drobne poprawki. Mam nadzieję, że spodobają wam się te rysunki .

PS2. Jesli rysunki wam się podobają, negocjujcie z Niziołką na temat portetów waszych bohaterów ^^.

Coiny - dzięki za reklamę^^-czekam tylko na dopełnienie obietnicy>=[ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłopot spoko, ale Buddy wygląda...ekh....jak najarany nastolatek z kłopotami w orientacji seksualnej.

Huh... Tak miał wygladać :). Acha - przepraszam za tą zmianę odcienia w prawej części obrazka - składałem skan z 2 części (skaner "jeżdżący", nie płaski :().

Coiny - dzięki za reklamę^^-czekam tylko na dopełnienie obietnicy>=[ )

Niezamaco - a o jaką obietnicę chodzi?? :roll: . Bo niezbyt się orientuję :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w ogóler zegar jest zdrowo kopnięty. Ale zaraz ustawię go (u siebie i brata) na GMT-1 (sic!) i powinno być dobrze...

Huh, Mimizu... Przestań mi tutaj demoralizować drużynę pośladkami Dżenifer Ląpęz (nawet, a raczej przede wszystkim - uformowanymi z palców!!) Spodziewaj się kary za swe haniebne zachowanie :twisted: .

Na NS nie mam na razie(l) nic do roboty, poczekam, aż trochę zapoznacie się z Majorem i wznowicie działania pościgowe :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezamaco - a o jaką obietnicę chodzi?? . Bo niezbyt się orientuję .

Hehehe=P domyśl się albo zapytaj w szkole;) (w każdym razie ma to związek z 'całkowitym odwieszeniem' szlabanu i z przesłaniem pewnego/ych pliku/ów graficznego/cznych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dobra - szlaban masz zdjęty tak, jak mówiłem w szkole - "bezszkodnie". A plik graficzny postaram się wysłać :wink: .

---> Bardzo proszę takie sprawy załatwiać nie na forum, ale "w 4 oczy", ok? Ostatnio się straszny bałagan robi w "Dyskusjach"... - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, Mimizu... Przestań mi tutaj demoralizować drużynę pośladkami Dżenifer Ląpęz (nawet, a raczej przede wszystkim - uformowanymi z palców!!) Spodziewaj się kary za swe haniebne zachowanie :twisted:

Czytaj posty uważniej - palec to Mimizu wytknął, a ksztalt tyłka Lopez przybrała jego twarz. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może być i twarz :). Tak czy siak, bez żadnych takich mi tutaj, bo polecę po współczynnikach! (Ups, mała awaria - tu nie ma współczynników ;) polecę więc po osiągach postaci w ogóle...)

-> Bardzo proszę takie sprawy załatwiać nie na forum, ale "w 4 oczy", ok? Ostatnio się straszny bałagan robi w "Dyskusjach"... - Radyan

Dobra, to się więcej nie powtórzy, Aj słer :).

Glazurus: nie zapominaj o kolorkach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może być i twarz :). Tak czy siak, bez żadnych takich mi tutaj, bo polecę po współczynnikach! (Ups, mała awaria - tu nie ma współczynników ;) polecę więc po osiągach postaci w ogóle...)

Hehe, dobrze że nie zauważyłeś fragmentu (w tym samym poście) o masturbacji. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, zauważyłem... I dlatego dałem ostrzeżenie ;). I ani słowa o onanizmie więcej na tym forum! Ja iwem, xywka zobowiązuje, ale... :).

Glazurus: nie zapominaj o kolorkach!

Oczywiście, ten fragment tyczył się onufrego - tak jakoś mi wyszedł Glazurus ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że nic nie pisze w NS... ale ostatnio cierpię na chroniczny niedobór czasu. Być moze dzis wieczorem cos napisze.
Aha... Jasne... Sure. A wczoraj to co, spędzałeś czas na twórczym lenistwie?^^
Hehe, dobrze że nie zauważyłeś fragmentu (w tym samym poście) o masturbacji
I dobrze, bo niesmaczny był, że hej :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Tfurcze lenistwo... dobrze to ująłeś^^ Nie no, teraz mam troche czasu, najprawdopodobniej coś skrobnę.

Aha, nie esjtem pewien, ale mam w drużynie chyba nowa postac (Niflheima czu jakoś takoś)??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buddy i Kłopot to sprawka k0nrada. Kłopot dawna postać która zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościahc. a Buddy zajął jego miejsce.

A Niewyraźny to elf/niziołek/itd którym od czasu do czasu zabawia sie Cardi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...