Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

No to cieszę się bardzo, że Eloe jest w moim teamie. W takim razie jutro kończę sprawę Gaara i zaczynam całkiem nową przygodę z wprowadzeniem nowej bohaterki, chyba, że niespodziewanie pojawi się Feo, wtedy on zacznie prowadzić.

Ale nawet jak go nie będzie, to i tak tworzę sobie nową postać, którą będę sam prowadził jako NPC. A co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

te mały arabie który kryje się w jaskiniach i kąpie się w ropie (dletego tak śmierdzi) niezaczynaj OGR może sie ukryć w drzewie :lol: tam jest bezpieczny bo kto by atakował drzewo :) .

jak wyjde z drzewa to wbije jeszcze kilka innych mieczy temu elfowi(neiwyrażnemu), zostawcie w spokoju mojego ogra, neich sobie beidak siedzi w drzewku.

Ps. Ten flaming podsunoł mi świetny pomysł :lol: :lol: (thenx yager)

PS2.tą rybke co wżucięłś Kardynale to Glazurus zjadł (dzięki za dokarmienie ogra)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja nowa postać:

Imię: Carmichael Koper-Filled

Rasa: Człowiek

Wzrost: 180cm

Waga: 98 kg

Wiek: 43

Ekwipunek: czerwone, luźne spodnie, zielona kamizelka nałożona na takąż koszulę, drewniana laseczka służąca zarówno do podpierania się (Carmichael ma słaba kondycję) jak i do pomocy w sztuczkach. To w zasadzie wszystko, bo inne potrzebne sprzęty potrafi sobi wyczarować, lub ewentualnie stworzyć iluzję.

Wygląd: Carmichael to w średnim wieku mężczyzna, łysiejący już nieco, ale zawsze uśmiechnięty i skory do zabawy. Jest trochę przygruby (na tyle, że gdy stoi wyprostowany nie dostrzeże czubków palców u nóg). Ma trochę krzywe nogi i jest raczej mało zwinny i ruchliwy, za to zawsze pogodny i pomocny.

Historia: Carmichael wychowywał się w rodzinie bogatej, jednak zawsze lubił bawić się z biedniejszymi dziećmi, niż jeździć z rdzicami na bankiety i przyjęcia. Chyba dlatego jest taki pogodny i czuły na krzywdę innych. Jako młody chłopak zrezygnował z dostatniego życia. Ponieważ dotrzegł u siebie dziwne zdolności postanowił zostać wędrownym magikiem. Aby wzbudzać wiarygodność kupił sobie za pieniądze rodziców małą małpkę, która jednak już po 2 latach urosła do wielkich rozmiarów. Był to Mimi - orangutan, który bardzo zżył się z właścicielem. Z początku Mimi pomagał panu w wystepach, w charakterze królika, którego Carmichael wyciągał z cylindra itp. Wkrótce okazało się, że Carmi (;)) To aluzja do piffa czy do mnie? :D - Cardi miał o wiele większe zdolności niż przypuszczał i zacząl wynajmować się do ambitniejszych zadań. Z czasem jego specjalnością stały się iluzje i przywoływania, ale i inne dziedziny magii nie są mu całkiem obce. Ponieważ odchodząc z dpmu zwędził rodzicom trochę pieniędzy żył w miarę dostatnio co widać zresztą po jego brzuszku. Obecnie włóczy się po świecie wposzukiwaniu ciekawych miejsc i jeszcze ciekawszych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Umm... Radyan... Agnaar jest nieprzytomny i "wycieńczony duchowo" [czyt. MP: (-255)]... nie miał nawet jak wstac, co dopiero rzucic zaklecie...

A tak wogole- watpie by fetnograf sie zjaiwl, co dopiero mgowal... jak dla mnie jest to pomysl nieco poroniony (no offence do tych co na to wpadli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No cóż, nie miałbym nic przeciwko MG-owaniu by Fąfidruch, ale go na forum jest za mało (a raczej: za mało pisze) i nie jestem pewien, czy byłby w stanie dobrze MG-ować.

Rad- niemniej jednak nie rób z graczy MG, bo bajzel jest (Chłopaki - BAJZEL JEST! - nasz wuefiasz na każdym wuefie, jak się dogadać nie możemy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób z graczy MG? Nie czaję. Muszę zrobić z kogoś MG, bo sam nie mam już pomysłów na ciekawe przygody. A ktoś drużynę powinien poprowadzić.

Jeżeli żaden z graczy, to może Cardi, ale on jest niewyraźnym. Sam nie wiem. W ogóle u nas mało kto się odzywa a jak już to rzadko. Patrzcie na liczbę postów obydwu drużyn. Mała różnica jest, nie? I coś by z tym zrobić, tylko co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

...ns przezywa jakby maly kryzys, nieprawdaż? Pomyślmy... wdług mnie najlepiej będzie wrócić do starej foruly ns... gracze sa sami sobie MG (tzn decyduja co robia i co sie dzieje) a rzeczxywisty MG ich tylko nadzoruje... tak jak kiedys...

A tak wogole proponuje siebie na MG jak pierwszy pomysl nie ypali :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
...ns przezywa jakby maly kryzys, nieprawdaż? Pomyślmy... wdług mnie najlepiej będzie wrócić do starej foruly ns... gracze sa sami sobie MG (tzn decyduja co robia i co sie dzieje) a rzeczxywisty MG ich tylko nadzoruje... tak jak kiedys...

A tak wogole proponuje siebie na MG jak pierwszy pomysl nie ypali :)

hmm, w sumie to i teraz tak było, ztymże MG decydował nieco więcej. Zauważ, iż swoimi postami mimowolnie pociągaliśmy fabułę do przodu.

Faktycznie, na NS coraz rzadziej się robi. Właściwie to pisuję tylko ja, Stranger, Cardi, Onufry, Radyan i radziej Yager z k0nradem. Jak by nie patrzeć - beznadzieja.

Mam pytania:

-Co z Xanem?

-Co z Yelonkiem?

-Co z Satanasem?

Zginęli, przepadli, w kamforę się obrucili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu, ot co... Nie ma co narzekać - po siedmiu dniach tłustych przyszedł tydzień chudy. Nie rozklejać mi się tu! Jutro wraca Qbuś i zaczynamy ŁOR. :D

Aha, mógłbym MGować teraz w byłej grupie Rada, ale ciągnąłbym dalej na plusminuszero poważnie. Wypowiedzcie się, jak chcecie, a zobaczęco się da zrobić. NO i najważniejsze - komu będę MGował?

A Feo nie wpadnie tu w najbliższym czasie - chłopak się załamał, bo Mystica przełożyli^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cardi pomistrzuj u nas jakiś czas. Naprawdę skończyły mi się pomysły i potrzebuję trochę czasu, aby odświeżyc umysł. I dobrze, że będzie poważnie. Mi to pasuje. A komu? No ja pisał na pewną będę, poza tym Xan wrócił, Ksiądz też będzie pisać (tak sądzę) i Stranger chyba też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Udalo mi się jakoś wyprowadzić sytuację na prostą. Tym, którzy są zawiedzeni szybkim końcem walki (i prowadzeniem ich postaci) mówię, żeby się nie martwili - akcji będzie u mnie dostatek już za momencik. A teraz chciałem uniknąć dłużyzn i nieporozumień związanych z walką.

Przypominam też, że wszelkie sugestie możecie slać na k0ndor@tlen.pl , lub poprzez GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ok, jestem za MG'owaniem Cardusa. Wolałbym jednak, żeby były to sesje na poważnie (przynajmniej dopóki ktoś nie zoorganizuje sesji właśnie n poważnie typu NS) aniżeli dla jajek.

Ksiądz będzie pisał do 10 listopada, dalej to nie wiem - wszytsko to przez przeciętne oceny w szk. (które notabene już dla netu poprawiam). Tak więc zobaczymy.

Cardi, kiedy zaczynasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro chcecie, to pomistrzuję wam trochę. Akurat cała para idzie w Niewyraźnego i zbliżający się początek walki MvsG, więc będzie bardziej przypominać to, co tworzył Rad dotychczas niż moje dotychczasowe dokonania jako MG. Prócz tego, skoro i k0nrad akurat zakończył małą część swojej fabuły, proponuję zrobić małą roszadę graczy.

Wpisywać się pod mistrzów gry, póki jest na to czas i miejsce. Dzisiaj NS zostaje zawieszona. Jutro zaczynamy z nowymi zespołami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ok, jak rozumiem ty jesteś Cardi MG jednego teamu, ale kto drugiego? Nie to że się narzucam, ale mogę to być ja :) .

Jeśli jendak nie będę MG, to podpisuję się pod grupą Cardiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Cóż, ja zaczekam na ostateczne wybranie MG'ów...

Wszytsko to zależy od naszego drogiego Cardiego.

Swoją drogą to niziołka ma pecha - ledwie co do sesji NS się dołączyła, a tu już roszada :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro chcecie, to pomistrzuję wam trochę. Akurat cała para idzie w Niewyraźnego i zbliżający się początek walki MvsG, więc będzie bardziej przypominać to, co tworzył Rad dotychczas niż moje dotychczasowe dokonania jako MG. Prócz tego, skoro i k0nrad akurat zakończył małą część swojej fabuły, proponuję zrobić małą roszadę graczy.

Wpisywać się pod mistrzów gry, póki jest na to czas i miejsce. Dzisiaj NS zostaje zawieszona. Jutro zaczynamy z nowymi zespołami.

Wowowow! Prrr! Cardi - tak bez konsultacji z MG=ze mną? Czyli co dokładnie ma to być? Explain it and yourself immiediately! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosh... z tego co wynika z moich jednoosobowych obserwacji, niektórzy ludzie są już zmęczeni formą odpowiedniej sesji - i zapewne chętnie zmieniliby otoczenie na bardziej poważne/enesowe. Jednak k0nrad mówi mi, że ma już gotową fabułę dla swojej grupy, także na jego życzenie shuffle zostaje przełożony, lub nawet odwołany, jeżeli uważacie, że dobrze wam jest jak jest^^

Tymczasem od jutra zaczynam nową fabułę: mój skład in that case to niziołka, Rad, Stranger i 666.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wsio w porządku :). Do twojej grupy dodałbym jeszcze tylko Xana (jest chwilowo out, ale przecież wróci).

Moja ekipa - sprężać się! Jest robota, czyli klaun DODO do ukatrupienia! A moze nie klaun DODO, tylko ktoś inny, kto się pod niego podszywa, wykorzystując jego pozycję w półświatku... No, tak czxy siak, gwarantuję, że akcji do niedzieli wam nie braknie, a trup będzie słał się gęsto!

[chyba będę dobrym politykiem - etap obietnic wyborczych mam opanowany ^^]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Co z Xanem?

Miałem szlaban, ale dzisiaj rano wróciłem... Odezwałem się wcześniej tylko w NS, bo ledwo przekopałem się przez mur (zaiste niezwykłej wytrzymałości :) ) z waszych postów :) ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
-Co z Xanem?

Miałem szlaban, ale dzisiaj rano wróciłem... Odezwałem się wcześniej tylko w NS, bo ledwo przekopałem się przez mur (zaiste niezwykłej wytrzymałości :) ) z waszych postów :) ...

Tak więc witamy na ponów w naszym szanownym gronie! Zasiądź przy stole i rozgość się!

Ok Cardi, mi tam taki skład pasuje. Będę czekał na twą inicjatywę z zapartym stolcem :) . A poki co życzę udanego (i poważnego) MGowania :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...