Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

W *pobliżu* tej strony wszystkie informacje, jakich mogą potrzebować nowi chętni do wzięcia udziału sesji GS

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...&start=1975

Kartę zrobić wg. tej Rada i przysłać mnie. Liczba punktów musi być mniej więcej równa.

Black - karta jest ok. Nie mogę cię wprowadzić w tym momencie, więc uzbrój się w cierpliwość ;] Ale spoko, zagrasz na 100% :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Oko - skoro karta OK to ją mogę zapostować, żebyście mogli zobaczyć kogo przyjdzie wam spotkać :P

A więc oto ona:

Imię: Klim Hawkwood

Wiek: 25

Rasa: Człowiek

Płeć: M

Sprzymierzeńcy: Pozyskiwacze, Przemytnicy

Cechy:

Cielesne:

Siła: 7

Zręczność: 5

Wytrzymałość: 5

Umysłowe:

Spryt: 7

Percepcja: 6

Technika: 3

Cechy duchowe:

Ekstrawersja (1) - Introwersja (4)

Porywczość (1) - Opanowanie (5)

Wiara (1) - Ego (5)

Umiejętnosci wrodzone:

Broń biała: 6

Skradanie się: 5

Spostrzegawczość: 5

Strzelanie: 5

Uniki: 5

Urok osobisty: 5

Walka wręcz: 6

Wigor: 5

Wywieranie wrażenia: 5

Umiejętności wyuczone:

Panowanie nad ciałem: 3

Język (Urtyjski): 2

Czytanie i pisanie (Urtyjski): 2

Umiejętności bojowe (sztuki walki): 3

Cwaniactwo: 3

Szelmostwo: 3

Żelazna wola: 2

Przeszukiwanie: 3

Tortury: 2

Hazard: 2

Stan posiadania:

katana, pałka elektryczna, lekki pistolet + 2 magazynki, lina, racje żywnościowe na ok. 3 dni, 30 feniksów

Historia:

Klim urodził się przedwcześnie jako bliźniak, jednak jego brat zmarł kilka dni po porodzie. Był trzecim synem swoich rodziców, jednak już od najmłodszych lat cechował się niezwykłą inteligencją i umiejętnościami bojowymi. Jego rodzice byli zamożni, zatem niczego mu w dzieciństwie nie brakowało, a dzięki swej wyjątkowości był ulubieńcem rodziców. Powodowało to zazdrość jego starszych braci, którzy z dnia na dzień coraz bardziej go nienawidzili. Kiedy Klim miał 16 lat doszło do incydentu między braćmi - najstarszy z nich Dergear wyzwał Klima na pojedynek na śmierć i życie - w nieznanych nikomu okolicznościach i miejscu, bez świadków zmierzyli się - Klim nie chciał zabijać brata jednak ten był zbyt zacięty - doskonałe umiejętności szermiercze Klima i instynktowne ruchy doprowadziły do śmierci Dergeara. Wkrótce gdy znaleziono jego ciało, drugi brat Klima posądził go o skryte morderstwo wynikające jakoby z zazdrości o brata. Rodzice Klima uwierzyli w historię obłudnego syna i mimo wielkiego faworyzowania Klima oraz ogromnej miłości nie mogli znieść takiej hańby - morderca własnego brata nie miał miejsca w ich rodzinie - Klim musiał opuścić dom. Bez pieniędzy i celu włoczył się po swiatach żyjąc z jałmużny. Niegdyś dumny i wybitny wojownik swego rodu niesłusznie oskarżony i wygnany żył teraz jak pies. Rana na jego honorze nie dawała mu spokoju - postanowił wziąść odwet na swoim bracie - w 3 lata po wygnaniu powrócił w rodzinne strony, wtargnął do domu gdzie nadal na utrzymaniu rodziców mieszkał jego brat, wyzwał go na pojedynek i z łatwością zabił. Nie pozostawiono jednak jego czynu bez echa - rodzina w obronie brata próbowała pojmać go, by skazć na śmierć. Wywiązała się walka, w której zginął jego ojciec i paru strażniów. Klim nie przewidywał takiego rozwoju wypadków - nie mogąc wybaczyć sobie morderstwa na ojcu nigdy już nie powrócił w rodzine strony. Zamknął głęboko w sobie traumatyczne wspomnienia i został najemnikiem. Plama na jego honorze jednak nie do końca zniknęła i cały czas dręczy go poczucie winy za swoje niecne czyny - w świecie podziemnym nie ma jednak miejsca na uczucia.

Teraz czekam z niecierpliwością aż Cardi mnie wprowadzi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeśli sesja zjazdowa ma być kontunuowana to licze na to , ze Ola wzięła moja kartę postaci. Przypominam, że jest to Alfred von Brick.... półelf o zazdrosny i piszczacym głosie o naturze konformisty. Rysunek postaci mojej roboty ^^

Liczę na to , że obietnica Feo o kontynuowaniu sesji jest dalej aktualna :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francis - Gniew powoli ustępuje, choć ręka dalej jest gotowa do zadania druzgoczącego ciosu. Książę nie zwraca na Ciebie uwagi, jego głowa jest obrucona w stronę Kainitki, która prawie że upuściła paczkę... Po chwili daje wam znak, abyście wyszli. Zatrzymuje tylko wampirzycę i jej ghula...

Ej, Narratorze, rozumiem, że trochę trudno się przyzwyczaić do tego, że kobieta gra bohaterem płci męskiej, ale weź mi tutaj mojego Gabriela nie naturalizuj :)

Sesja zjazdowa i karty: tak, przyznaję się, mam wszystkie karty, 3(moją, Caradiego i Serka) już przepisałam na kompa i wysłałam do odpowiednich osób(czyt. graczy, do których należą postacie i do Fea); tak, przyznaję, że mam opóźnienie z terminem, ale już 3 raz przenoszą mi o jeden dzień olimpiadę z historii, a ja się ciagle muszę do niej uczyć... W najlepszym wypadku napiszę ją w końcu jutro, i wtedy też, wolna od nauki, przepiszę karty, tak, że na weekend będzie można zacząć sesję :wink:

Za wszystkie kłopoty i oczekiwanie z góry przepraszam... kajam się, mea culpa itd... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niziołka w innym topic'u poruszyła ważny temat... Warto by rozruszać NS na nowo. Pamiętam jeszcze początki sesji i w sumie miłoby było do tego wrócić. Nie jestem specem od żadnego konkretnego RPG'a, więc jakby co mógłbym prowadzić coś bardziej luźnego... Myślę, że jakąś ogólno-fantasy fabułę udało by mi się sklecić. Będzie luźniej, ale absurd zostawiam dla Feo. Co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba ba ba no właśnie co z tą seją GS gramy w nią dalej czy odpuszczamy sobie ? Co do reaktywacji starego dobrego NS to ja bym chciał...ba pragnoł aby było tak jak w początkach czyli totalnie odjechane fantasy....to było naprawde boskie jesli takowa sesja bedzie to wpisuje sie do niej "ręcami" i nogami :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, chętnych nie brakuje...:) (ja oczywiście też sie zgłaszam do gry)... Czyli jak, wielka NS'owa Reaktywacja? Powrót starych bohaterów z emeryturki, i przybycie nowych? Brzmi ciekawie, nie sądzicie?:) tylko do tej pory, choć jest już kilku graczy, dalej nie ma kogos, kto by podjął się opieki nad tym, i popychał akcję raz na jakiś czas :wink: No, proszę sie zgłaszać... tylko nie tak energicznie, bo sobie jeszcze krzywdę zrobicie... :D eh, już widzę ten las rąk chętnych do MG'owania...:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak!!! Mój dzielny paladyn Carghul poległ na polu bitwy, jednak nie widzę przeszkód, by go reaktywować! Jestem szczęścliwy! Oto i on (ciekawe, czy ktoś jeszcze pamięta Carghula, kłopota, chrisa, niewyraźnego złą księżniczkę i bezbronnego smoka...)...

Imię: Carghul vel. Dziewiczy Młot

Rasa: Człowiek

Klasa: Paladyn

Charakter: Neutralny Zły (pamiętacie wilkołaka, hehe :))

Wygląd zewnętrzny: 190 cm wzrostu 87 kg wagi, szare oczy i czarne włosy

Znaki specjalne: tatuaż kury na lewym pośladku

Ekwipunek: Stalowe nagolenniki, rękawice, zbroja i hełm; 25 kilowy młot bojowy i mały sztylet w bucie. Poza tym szczoteczka do zębów, grzebień i piersiówka z mineralną i parę pęków ziół.

Ja mogę zaczynać choćby dziś! Robię zapasy mineralnej i dalej naprzód! :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przez ten cały czas nieobecności forum już niemal o tym zapomniałem :) Ale skoro ma być powrót do korzeni to mogę ja z początku poMGować. Od samiuśkiego New Year lepiej nie zaczynać, bo to różne może mieć skutki - ja osobiście proponuję 2 I - tak by wszystkim kac się już skończył...

Jeśli jesteście za to ja zaczynam myśleć o fabule :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja też jestem chętny. Oto karta postaci:

Imię:Alton

Rasa:Człowiek

Profesja:Mag - pechowiec

Charakter:Neutralny

Wygląd zewnętrzny:170 wzrostu, zmizerniały, czarne włosy, zielone oczy, wagi 40kg.

Znaki specjalne:Cała masa amuletów przeciw pechowych.

Ekwipunek:Zaklęty kij (nadłamany na końcówce), zielona szata, martwy kot Tymek, trochę spalona księga czarów, 1 sztuka złota i jakięś żarcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten cały czas nieobecności forum już niemal o tym zapomniałem :) Ale skoro ma być powrót do korzeni to mogę ja z początku poMGować. Od samiuśkiego New Year lepiej nie zaczynać, bo to różne może mieć skutki - ja osobiście proponuję 2 I - tak by wszystkim kac się już skończył...

Jeśli jesteście za to ja zaczynam myśleć o fabule :D

OK, project accepted... Qba, mam wyszukiwać kartę Kłopota, czy ci niepotrzebne? :).

A, chyba nikt nie powiedział Cardiemu... no i dobrze. Obejdziem się bez Jego Eminencji ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakaś sesja się zaczyna to ja na forum nie wchodzę... Natomiast kiedy ktoś zaczyna o mnie gadać za plecami to wiem to od razu (cztery kichnięcia... muszę być powszechnie znienawidzony :P )

Ale co by nie było, raczej będzie 'cardi not included' bo pogrywam w sesję na forum Tawerny RPG i wątpię bym znalazł dość czasu na obie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie, które nieśmiało zadać chciałbym^^

Czy znalazłoby się jeszcze miejsce na jedną malutką postać - moją :D Grałbym sobie jakimś krasnoludem to bym nie zajmował dużo miejsca :lol: Bo jeśli tak to lada chwila moge zrobić karte, tylko powiedzcie mi, czy są jakieś specjalne wytyczne co do tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebne karty, nie potrzebne kostki, nie potrzebne podręczniki - starczy głowa :D Bylebyście wiedzieli kim gracie i trzymali się tego. Na początku sesji zoorganizuję coś takiego by każdy mógł się ładnie przedstawić przed innymi, więc przygotujcie sobie jakąś mowę zapoznawczą :wink: Nic więcej nie trza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyłem się nieco i sesja się zacznie się dziś. Trzeba zacząć od niespodzianki :P Jutro wracam do Poznania i będę dość zalatany, więc wolę dziś ruszyć wszystko. Zasady są chyba jasne i znane - zostawiamy limit 2 postów na dzień, mamy sporo swobody w działaniu, ale nad wszystkim czuwa MG ( Ja :D ) i... tyle :wink: W dni powszednie - zwłaszcza wtorki i środy będę wpadał tylko wieczorami, więc jakby co prosze się nie nerwować. Na pewno będę chociaż raz na dzień jeśli nie trafi się ( tfu tfu ) żadna awaria netu. A więc... Let's get the show on the road!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...