Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Proszę, oto moja karta:

Imię:Kerdo

Rasa:Rodianin

Wiek:22

Profesja:Najemnik

Charakter:Neutralny

Atrybuty ( pula jak Cardi i Feo )

Siła:4/8

Zręczność:6/8

Zwinność:5/8

Percepcja:7/8

Wytrzymałość:6/8

Inteligencja:5/8

Wiedza:5/8

Moc:5/8

Karabiny snajperskie B

Broń biała E

Pojazdy naziemne D

Pojazdy latające D

Język:Wspólny, Rodiański

Ekwipunek:

Przy sobie:Pancerz z plastali, Dezintegrator ( Karabin snajperski, który po zgromadzeniu energii strzela w kogoś tak, że ten ktoś wyparowuje ).

Przedmioty mnogie:

Kredyty x1000

5 racji żywnościowych

3 magazynki do dezintegratora

Pojazdy : kupiony myśliwiec, trochę szwankuje

Historia: W wieku 15 lat dostał pierwsze zlecenie. Do pomocy w wykonaniu zadania dostał dezintegrator. Zadanie wykonał świetnie i w nagrodę mógł zatrzymać broń. Wykonywał już dużo zadań i ma duże doświadczenie w branży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość the_Stranger

Tak, wiem że jestem mistrzem spóźniania się. Sesja miała wystartować ze dwa tygodnie temu. Na swoją obronę mogę tylko powiedzieć, że trzecia klasa gimnazjum śmierci banthą. Co tylko się dorwałem do kompa, natychmiast dowiadywałem się że mam coś do roboty. To coś odebrać, tu gdzieś pójść, tam coś napisać, zrobić, nauczyć się, i wogóle wszystko. (Jako ciekawostke jeszcze podam, że od dwóch dni nie mogłęm się dostać na forum bo chodziło ze wsprost oszałamiającą prędkością... teraz zresztą też... piszę tego posta już niecałe 4 minuty a załadowała się jak dotąd tylko jedna emoticonka...)

Wszyscy już (prawdopodobnie) macie mail wprowadzający. Jeżeli nie, mówić natychmiast! Piszemy na Neverending Sesji, chociaż oddzielny topic byłby mile widziany. :) Piszemy kolorem ciemnoniebieskim.

Mam nadzieję że jeszcze ze mną jesteście, i jeszcze raz przepraszam za mega obsuwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger, ty się nie męcz, tylko wyłącz w ustawieniach explorera pokazywanie obrazków... I nagle forum zacznie chodzić jakie 10-15x razy szybciej ;]

Poza tym 3 gimnazjum... ech, co to były za wspaniałe czasy... laba, luzik, totalny odpust od nauki... sigh, chciałbym tam wrócić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem khem, uwaga, będę przemawiać :oops: :wink:

Co się dzieje ludzie? Wszyystkie sesje poszły się paść; Sesja Wampira, sesja Fallouta, i Free Sesja...ludzie spróbujcie chociaż raz na jakiś czas coś skrobnąć...Tyle osób się na wakacje deklarowało i tak Mistrzów i innych Bajarzy i Narratorów naciągało, a teraz co? kicha...nieładnie :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię troszke klimat na cieższy i bardziej mroczny. Wprowadziłem pewne reguły do sesji Wampira: Gracz, który opuści 3 tzw. tury, zostaje tymczasowo odsunięty od sesji. Przed upływem 3 tur może sie usprawiedliwić, lecz ja mogę nie uznać powodu. Flakers i Feo maja juz po jednej. Serdecznie dziękuję niziołce i Qbusiowi, za trzymanie w ramionach konającego Wampira. Teraz odżyje, zaręczam Wam :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :twisted: Bo przez ostatni okres to raczej kuśtykał sobie... Ale to w sumie wina ogółu. Ja za to mam zapytanie - które przekazałem też przez GG - ja jestem już u Księcia czy nie? Niby miał mnie ktoś zaprowadzić i tam poszedłem, ale nic nie było powiedziane, że już doszedłem. Chce się jeno upewnić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO zapodajcie linkiem do sesji wampira bo mi niewysyłą powiadomień :P... - Pedrylu, Ty czasem za wygodny nie jesteś? - Qbuś

A co do Falloutowej sesji to nieleży tylko Flaki wysiadł..... a w ten sposób ma 1 gracza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Cóż - wakacje się skończyły :( Pora wracać do Poznania... A tam jak na razie nie ma netu, więc trochę rzadziej będę tu wpadał. Ale jak tylko będę to i na Sesje wpadnę. Ale o stałkę będziemy się starać, więc kto wiem... Do miłego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tłocznej sali niepostrzeżenie weszła niepozorna, obca postać. Obserwujących ją zdziwiłoby, jak łatwo torowała sobie drogę przez tłum- ludzie zdawali się nieświadomie przed nią się rozstępować.

W końcu kilkoro starszych bywalców zwróciło uwagę na nieznajomego. Dosyć wysoki, odziany w szary płaszcz z obszernym kapturem skrywającym całkowicie twarz. Kiedyś już spotkali kogoś takiego... Jakie było jego imię?

Tymczasem postać dotarła do szynku. Nagle jednak, zamiast złożyć jakieś zamówienie, wskoczyła na blat, wyprostowała się i odrzuciwszy kaptur rozejrzała po sali. Zaskoczenie goście zamilkli, zmrużyli oczy, kiedy postać otoczyła intensywna, szkarłatna poświata. Tej twarzy już dawno nikt nie oglądał. Smukła, ziemista, okolona szarymi włosami. Można by przysiąc, że w jej oczach płonął ogień. Mogła ona należeć tylko do jednej osoby. Osoby? Nie, demona.

Do demona, którego zwali Popielatym.

Coś się musiało istotnego wydarzyć, skoro postanowiłem Was tutaj odwiedzić. A że dawno mnie tu nie było, to wstęp się należał. Pamięta ktoś jeszcze Popielatego? ;)

Co ja tu robię? Nic wielkiego, tylko zwracam Strangerowi i k0nradowi uwagę, że przed użyciem systemu Erii wypadałoby zapytać się autora o zgodę. :P A jeżeli nie ma go pod ręką, poinformować przynajmniej możliwie szybko. Ot, zwykła netykieta.

Nie, oczywiście, że bym Wam nie odmówił- po to system jest na forum zamieszczony, żeby z niego korzystać.

A teraz przejdę do złośliwości. :P Zwracam się do grajacych postaci- jeśli pule punktów, które sobie przyznaliście były aktualne w chwili wysylania karty, to nestety je przekroczyliści. Od początku września obowiązuje zmodernizowany system tworzenia karty. ;)

To tyle mojego ględzenia, nie bierzcie tego za bardzo do siebie. :)

Zanim nie zniknął zostawiając za sobą chmurę rozżarzonego popiołu, nie odezwał się ani jednym słowem. Wiedzieli jednak, że osiągnął już swój cel, wygrał swoją walkę. Ci, którzy go znali, z niepokojem patrzyli na przyszłość świata. Piekła mają nowego Księcia. Jakie mogą być tego konsekwencje? I czemu On przyszedł tutaj nam o tym powiedzieć?

Czyżby demony również odczuwały... zobowiązania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tu robię? Nic wielkiego, tylko zwracam Strangerowi i k0nradowi uwagę, że przed użyciem systemu Erii wypadałoby zapytać się autora o zgodę. :P

Ejj... co tam moja ksywka robi?? Ja nie wykorzystałem tego systemu! to on, to JEGO wina! Nawet mu tego nie sugerowałem!! Proszę, nie krzywdź mnie, o Wielki Przedwie... Erm, nie ta bajka ;) O, Wielki Demiurgu! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja karta w zasadzie jest gotowa, ale ponieważ chciałbym uniknąć długiego użera... negocjacji, znaczy, to może zastosujemy system tworzenia postaci z Erii (czyli punkty do rozdziału z puli)?

Stranger zaproponował kartę, Ty dorzuciłeś pulę punktów.

Szczeźniesz. :P

Ale RIP (spoczywajcie w pokoju, a co? :P), nie gnębię Was, tylko pouczam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość the_Stranger

Tak. WIEM.

Tym razem sprawa byłą absolutnie ode mnie niezależna... padnięty BIOS. Eh... nie miałem kompa od niedzieli. Nie wiem cyz dzisiaj się wyrobię coś napisać, ale postaram się. Tak wiec - przyzwyczajcie się do obsuw. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy znalazłoby się na jakiejś sesji miejsce dla mnie? Co? Tak dawno w nic tu nie grałem, że mam cholerny zapał do pisania i moge się udzielać dużo i często. Do systemu wprowadzę się sam, tylko niech jakiś MG da znać czy są wolne miejsca gdziekolwiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, z tego co widzę, to raczej nie pogramy w SW :) Tak więc przydałóby się zrobić nową sesję. Chętnie wezmę udział jako gracz, kto jeszcze byłby chętny do rozpoczęcia czegoś nowego?

Ja byłbym również chętnyu do gry jako gracz. Na żadną z istniejących sesji raczej już się nie wbiję, bo albo nie ma miejsc albo już jest tak zaawansowanie, że długo musiałbym się wdrażać. Także nowa sesja to absolutnie dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, no to odjazd z tym koksem... zobaczymy co z tego wyjdzie. Żeby nie było, pozwolę sobie w bardzo filmowym stylu zrobić przeskok akcji bez pokazywania wszystkiego po kolei. ;]

Wszystkim ciągle grającym udało się udało się zaokrętować na statek przemytników i opuszczacie Byzantium Secundus w kierunku systemu Vittra.

Po szczegóły zapraszam na NS, ja piszę na niebiesko, wy jak tam chcecie, bo i tak żadna inna sesja się nie toczy :P

Póki co w grających mam Darka i Radka, reszta się dopiero zobaczy... Get up, póki będziecie na statku, będzie można znaleźć wasze postacie. Somewhere around ;]

Black - mógłbym cię wrzucić, ale potrzebowałbym karty twojej postaci. Jeśli ktoś jeszcze posiada swoją, to prosiłbym o jej dorzucenie, bo tamte gdzieś mam, ale nie wiem gdzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Cardi, to mi się podoba. :) Raz, dwa i sesja leci znowu - jak chcesz jakieś materiały odnośnie systemu to wal śmiało :).

darek - w takim wypadku chyba się wstrzymam, bo niedługo najprawdopodobniej przejmę kampanie i bede miał dużo roboty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sesja GS zostaje reaktywowana to wyrażam chęć dalszego udziału w tejże sesji.

I moja propozycja...mianowicie co wy na to aby rozpocząć nowego pokręconego NS`a takeigo jak na początkach jego istnienia? Nie wiem jak innym ale mi zaczyna tego brakować, pewnie tego nie wiecie ale pierwotynm celem zarejestrowania się na tym forum byl własnie NS. Pamietam jak godinami przesiadywlame przed kompem i śledziłem ten topic, aż się łezka w oku kręci ^^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisać pisać pisać, jak ktoś brał udział i chce znowu to nawet niech się tutaj nie afiszuje tylko od razu leci na NS i tam uprawia swój ekshibicjonizm moralny... :D Bo jak ktoś się spóźni to pojawi się w przestrzeni kosmicznej, nie w statku a skutki tego mogą być nieodrwacalne i opłakane oh my gosh zaczynam pisać jak feo ale to kwestia braku czasu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhu, widze że znow coś się kręci i znów bezemnie. A to jest tak jak powiedzał manieq, ja też zresztą zarejestrowałem się tuaj, żeby pograć na NS i do dzisiaj nie pograłem :D Powiedzcie tylko co to jest "Gasnące Słońca" (jaki świat). Zrobie jakąś kartę postaci i jeśli można też bym się chciał włączyć do gry. Byle nie żadne science-fiction, bo w to jestem raczej słaby^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - no to się nadziałeś :). Akurat Gasnące Słońca to sf... Jeżeli mimo wszystko jesteś zainteresowany, to przeglądnij ten topic kilkanaście (dziesiąt???) stron wstecz - tam podałem wszelkie informacje o tym systemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...