Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goliat

Runes of Magic - problem z uruchomieniem

Polecane posty

Otóż postanowiłem po dłuższej przerwie wrócić do Runes of Magic. Problem w tym, że gra nie chce mi się uruchomić! Po nacisnięciu przycisku rozpocznij grę pojawia mi się coś w stylu client updtae.exe po czym znów mnie przenosi do ekranu startowego.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Treść problemu piszemy w tytule - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, o ile udało mi się uruchomić grę (musiałem zalogować się na frogsteru) to podczas logowania wpisuję hasło, które doskonale pamiętam, ale wyskakuję mi "błąd konta lub hasła" . Dodam tylko, że ostatnio pojawił się chapter 4, a grałem ostatnio w tą pozycję, kiedy był chapter 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zostanę znów zjechany przez moderatora, ale takie tematy zakłada się na forum Runes of Magic i tam osoba [moderator] wszystko powie co trzeba zrobić.

ps.

- zgłoś się do BOKU ROM ;]

Dla mnie odpowiedź jak każda inna. :P Choć zawsze tutaj tez moszna szukać pomocy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(goliat @ niedziela, 14 sierpień 2011 - 00:55)

Otóż postanowiłem po dłuższej przerwie wrócić do Runes of Magic. Problem w tym, że gra nie chce mi się uruchomić! Po nacisnięciu przycisku rozpocznij grę pojawia mi się coś w stylu client updtae.exe po czym znów mnie przenosi do ekranu startowego.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Treść problemu piszemy w tytule - Kawalorn

musisz po prostu zmienić hasło, frogster wymaga teraz w haśle bodajże co najmniej jednej litery dużej i jednej cyfry, zresztą wszystko będziesz miał napisane na stronie RoMa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...