Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2011

Polecane posty

Na początek nic ciekawego tak wiem że to typowy "zapełniacz" ale zdarzały się lepsze (Requital) ale oczekują z niecierpliwością na dalsze przecieki i liczę na świetną główną pełną wersję na osłodę niestety kończących się wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lump

Oszczędzać? No żesz...! Co to za idiotyczne rady? Myślę, że to sprawa redakcji i wiedzą co robić.

A co do przygodówek. No cóż. Większość dzieisjszych graczy woli siekać na części i strzelać headshoty niż przez chwilę pomyśleć logicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriSLU

Mam pytanie - twoja klawiaturka jest zepsuta czy piszesz na szybko jedną ręką?

P.S. Dziękuje za poprawienie mych błenduf (nie ortograficznych xD) i częściowe poparcie.

Co do Rally Poland zagram bo to pewnie gra podobna do Xpand Rally z ładniejszą grafą i mniejszą liczbą zakrętów (Boże jak w XR te ostre zakręty wkurzały). NIE SZKODA MI MIEJSCA NA DYSKU NA TO BADZIEWIE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wskrzeszacz klawiaturę mam dobrą (jedynie przyciski się czasem trudno wciskają)

rzeczywiście piszę jedną ręką ponieważ jem kolację. Co do moich błędów ortograficznych to sorry (poślij mnie za to do sądu !) :D

PS nie ma za co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to w ogóle za Rajd jest. Ale i tak numer kupię, bo wierzę, że pełniak będzie i tak na poziomie tego z poprzedniego miesiąca (czytaj: Mass Effect). No i jeszcze Tipsomaniak - idealne na pocieszenie 1szego września :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sugeruje , że za te 15 lat Steama może już nie będzie.

Wracając do tematu , nawet gdybym kupił numer, to w Rajd Polski bym nie pograł - z racji tego, że ścigałek za bardzo nie lubię (chociaż gdyby był dodany GRID czy inny DIRT to bym na pewno zobaczył,bo to w końcu jedne z najlepszych gier z tego gatunku) a także dlatego , że wydaje mi się ,że to nie jest produkcja najwyższych lotów. Ale, cóż - czekamy na następne pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w domu gry mające 10, 15 i więcej lat towarzyszu;) Wszystkie działają:) Płyta CD o ile nie jest porysowana wytrzyma BARDZO DŁUGO.

A co do pierwszego pełniaka....Cóż, arcydzieło to nie jest, ale czasem nachodzi mnie ochota na ścigałki. A jako że takowych nie kupuję i w tej kwestii moge liczyć tylko na pełniaki z czasopism...Pewnie zagram chociaż parenaście minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniaka w ostatnim czasie nie bylo ;), no a to taki miły dodatek na rozpoczynający się rok szkolny xD

P.S. Przypominam że już za 8 dni kończą się wakacje :laugh: Mam nadzieję że wszystkim już się humor poprawił. Na pocieszenie CD-Action ;) jak zawsze.

Co do pierwszego pełniaka ;) to mnie nie przekonuje. Ale kto wie. Raz się żyje.

@wiechum- ja tam zawsze po 13 wchodze i jakoś trafiam, no inna sprawa że można czekać i do tej 18 :tongue: ale coś w tych godzinach jest. Ale kiedy dokladnie i czy napewno będą ... To chyba tego sam Ghost nie wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zadowolony z poprzedniego numeru a szczególnie z Mass Effecta ale byłbym w prawdziwym niebie gdyby pojawił sie Saints row (jedynka).

Łudzisz się, że CDA da exclusive'a na konsole? To może lepiej myśleć o Unchartedzie, Killzonie, czy najnowszym Mortal Kombacie?

Kolega pewnie myślał, że i jedynka na piece wyszła, a tu skucha... :P

to wybyście chcieli na 3 pełniaka mass effecta 2 i tak niektórzy by nażekali nie wiem o co wam chodzi

Ja tam bym narzekał, bo jedynka jest słaba, więc kontynuacja tym bardziej.

No, ale jakby dali ME2, to pewnie wiele osób kupiłoby numer WYŁĄCZNIE dla tej gry.

A teraz coś ode mnie: Nie możecie oszczędzając na słabych grach zbierać na lepsze? (OBY TEGO PYTANIA NIE BYŁO W FAKULCU)

Gry lepsze tzn.? To, że dla jednych gra jest dobra, nie znaczy, że dla innych też. Ja najbardziej bym chciał na coverze Silent Hilla 2, a wątpię by reszta forum podzielała moją opinię.

Można, oczywiście, że można by było oszczędzać, ale wtedy w CDA miałbyś jedną supergrę, i załóżmy, że to np. ten Silent Hill 2. Nie lubię horrorów, więc w to nie zagram. I co? Nie mam żadnych alternatyw, żadnych kaszan, niczego (do grania) poza freewarami. No a jeśli mam 1 fajną grę, 1 znośną, i 1 kiszkę, to może akurat sięzdarzy, że ta kaszanka mnie wciągnie, a ta "lepsza" gra nie? Kiedyś w AR był taki list, w którym gościu pisał, że strasznie go wciągło GODS: Kraina Nieskończoności, dla większości z was kaszana, a takiego LOKIego z tego samego numeru nawet nie odpalił. I wydaje mi się, że takich osób jest więcej, dlatego CDA nie oszczędza tylko na "lepsze", nie dając "słabych". To, że tobie coś się nie podoba, nie znaczy, że dla kogoś nie będzie lepsze niż Crysis 1+2, oba ME i Diablo III razem wzięte (bo akurat nie gra w te gatunki) :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reminded... Niektórzy lubią platformówki niektórzy nie, ja lubię czasem posiekać na kawałeczki przeciwników i uciekać od zoombe ( nie wiem jak się piszę :P ) ale czasem lubię się zastanowić nad jakąś dobrą grą logiczną, a to że po prostu nie lubię gier platformowych to już nie jest wina tego że według ciebie nie myślę :huh:

Co do pełniaków, trochę się załamałem tym rajdem polski ponieważ kolega grał w demo i mówi że gra jest beznadziejna, jedynie ją ratuje dobra grafika.

PS: Ludzie nie róbcie tu koncertu życzeń bo i tak wami się nie pokierują ludzie którzy robią CDA ( i słusznie ).

Reminded co do twoich ogólnych wypowiedzi zgadzam się z tobą ale z tymi platformówkami mnie zdenerwowałaś i zmusiłaś do skomentowania.

Ale po rajd i tak sięgnę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...