Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Bad Day LA

Polecane posty

Gierka taka sobie... Na początku to fajnie się grało, ale po kilku godzinach znudziła mi się. No, bo ile można ratować tych zomboli ? Trochę przygłupie teksty (niektóre jednak fajne i śmieszne), a grafika... no cóż, grafika jak grafika, po rysunkowej wiele spodziewać się nie można :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra brzydka

To jest cell-shading dziecko. Grafika właśnie jest przecudowna :D

niezbyt madra
Jak sie nie łapie dowcipu to może się głupia wydawać. Ona nabija się z ameryki, dlatego taka świrnięta jest :lol:
raczej nie ma fabuly
Jakaś tam jest, ale nie ona jest najważniejsza. Głównie chodzi o to, że te wszystkie plagi nagle uderzyły na LA i menel musi uratować świat. (niezbyt to odkrywcze, no ale to sie nabija z Ameryki).

Gierka, powtórzę, genialna. Śmieszna, nabija się z Ameryki, świetna grafika, ta polonizacja-cudo!, dla mnie 8. (za krótka i brak swobody).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988

Asia14 napisał:

gra brzydka

No miss świata to to nie jest, ale na pewno na jej widok nie popękały wszystkie lustra. A jak jest w Twoim przypadku, złotko ;)

niezbyt madra

Jak wszystko co z Ameryki... ;)

raczej nie ma fabuly

jw.

nie wiem wogole jak moglam spedzic przy niej kilka godzin

A widzisz? Jednak wciąga :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia14 napisał:
gra brzydka

No miss świata to to nie jest' date=' ale na pewno na jej widok nie popękały wszystkie lustra. A jak jest w Twoim przypadku, złotko ;)[/quote']

Ja tez miss swiata nie jestem, ale brakuje mi do tego tyle, co Tobie do tytulu miss swiata w brzydocie lub jeszcze mniej. I to lustro nie zdazy peknac na moj widok, bo wczesniej peknie na Twoj.

niezbyt madra

Jak wszystko co z Ameryki... ;)

z tego by wynikalo, ze Ty tez jestes z Ameryki. Jestem ciekawa, ile masz inteligencji. 120, tylko pisane od tylu?

raczej nie ma fabuly

jw.

jw.

nie wiem wogole jak moglam spedzic przy niej kilka godzin

A widzisz? Jednak wciąga :twisted:

Jakims cudem moze mnie to zainteresowalo na krotki czas ale napewno do tego nie wroce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra brzydka
Brakuje Pixel Shaderów...
niezbyt madra raczej
Brakuje zagadek kryminalnych i łamigłówek....
nie ma fabuly, i wogole jakas taka nie za bardzo
Plusów nie stwierdzono...

Czyli według Ciebie dno. Ale za to z jakim humorem! Po prostu w tej grze liczy sie tylko i wyłącznie HUMOR! Anthony rulez! :)

nie wiem wogole jak moglam spedzic przy niej kilka godzin
To przez Perwersyjnego Dilera.... :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988

Cody

Brakuje Pixel Shaderów...

Shadery to nie wszystko, ale wszystko bez shaderów to :lol: :lol: :lol:

To przez Perwersyjnego Dilera.... Laughing

Perwersyjny Diler rulez :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mogłem przejść grę do końca, podobał mi się humor, choć gra na dłuższą metę jest nudna, to wciąga... Nie wiem dlaczego, ale mechaniką roz(g)rywki gra przypomina Ninę, taki sam celownik, takie samo sterowania i podobne dźwięki przy strzelaniu (nie wiem, ale takie mam odczucia - i tak w Ninę dawno nie grałem - ale to był crap, że hoho)...

I muszę pochwalić polonizację "Złego Dnia", bo jest świetna, takie smaczki jak "Złej matki syny", "Synu matki złych obyczajów", "murwa kać" itd... Są świetne, bardzi mi się podoba, a na dodatek nie demoralizują młodzieży... :P

Jedna z wielu świetnych, choć nie najlepszych gier w CD-Action

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy muwicie ludzie

Ta gra to syf jakich mało

Tjaa jasne. W przeciwieństwie do twojego postu i jego poziomu oczywiście? :wink: Bo jeśli w tym znaczeniu to syf to ja chcę więcej takich gier :D

Grafika jest "miodna". Cell-shading do kwadratu. Muzyka, świetna (poza paro-minutową instalacją). Sama miodność gry na 8 albo 9 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy muwicie ludzie

Ta gra to syf jakich mało

Co jak co, ale ,,muwić" to ja (jeszcze)nie umiem. :D

On uraził moją polskość.... :P

Zapomniałem jeszcze napisać o muzyce i filmikach w grze: świetnie wykonane (fala tsunami jest najlepsza :)). A music też wymiata (szczególnie ta z intra. Mioodzio....).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988
Grafika jest "miodna". Cell-shading do kwadratu. Muzyka, świetna (poza paro-minutową instalacją). Sama miodność gry na 8 albo 9 Very Happy

Hej, nie przesadzajmy... Syf to na pewno nie jest, ale na 8 czy 9 nie zasługuje... Jak dla mnie to max 7 w porywach do 7+ ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o tą "miodność", tą radość z gry. Gdyby nie to, że mi się zepsuł DVD i nie czyta tej jednej płytki akurat to bym przeszedł BD:LA jeszcze raz.

Tutaj porównanie do GTA jest tylko teoretyczne, ponieważ w praktyce ta gra jest zupełnie inna. I uważam, że właśnie nazwanie tej gry klonem GTA zepsuło jej opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten Bad Day LA, tak na 6+. Jest to gra w którą tylko raz się da zagrać, bo potem już się do niej nie chce wracać.

Uważam tak samo jak ty

Ni to Strzelanina , ni to przygodowka

Jedyne co mi się podobało w tej grze to grafika , no bo trzeba przyznać że jest super :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka

Nawiązuję w sposób luzacki do "głupoty amerykanów"

Fajna Muzyczka jak i cały dzwięk (teksty w tle są nieziemskie)

Ciekawa Oprawa graficzna i to "coś" co nie pozwala oderwać się od komputera,I co najważniejsze Ma ciekawe misje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...